בתהליך..המתן בבקשה.

זהר אלעני הס

מילות מפתח: הומאופתיה קלאסית , הרצאות ערבי חברה , אבחון וייעוץ , סדנאות , הומאופתית , נומרולוגיה , משפחות , פחדים וחרדות , הרצאות , הומאופתית משפחתית

אודות

שמחה שהגעת..
לי קוראים זהר אלעני הס ואני מטפלת בפחדים, אני מתמחה בעיקר בנשים שרוצות ליצור פריצת דרך עסקית ואישית
בעשור האחרון עזרתי למאות משפחות ואנשים בגילאים שונים בארץ ובחו"ל להחזיר בריאות, בטחון ושמחה לחייהם. עשיתי זאת תוך מענה אינדיבידואלי ומותאם אישית ובאמצעות מודל ייחודי שפיתחתי המשלב הומיאופתיה קלאסית NLP (מאסטר) ואבחון לפי שם ותאריך לידה

היום אני מטפלת באהבה גדולה בנשים ילדים ובוגרים ובבעיות שונות.
אני אוהבת לעזור לנשים שיש להן קושי בזוגיות וכשאישה מצליחה להכנס להריון בעקבות טיפול הומיאופתי, אחרי נסיונות אין ספור זה מרגש אותי עד דמעות, אבל את הסיפוק הגדול ביותר אני מוצאת כשאני עוזרת לילדים ולמשפחות שלהם.
החזון שלי הוא להגיע לכמה שיותר משפחות ולעזור לילדים תוך כדי טיפול בהורה ובכל מה שיוצר את הקושי. בעזרת הומיאופתיה וטיפול מדוייק אוכל לייצר לילד מציאות מאפשרת וע"י טיפול בהורה לייצר סביבה תומכת.
כי אני מאמינה כל מה שלא נטפל בו עכשו כשהם ילדים יגדל ויתעצם כשיגדלו !
בשנים האחרונות אני פועלת ברמה העירונית כחברה בועדת חינוך, ליישם את אותו חזון ולהביא את ההומיאופתיה לכל משפחה בישראל ולעזור לילדים שלנו.
אני מזמינה אתכם ההורים והילדים לתהליך מרתק, בו תהיה לכם הזדמנות להכיר את הקושי שחווה הילד שלכם את הצרכים והשלבים בו הוא נמצא ולעזור לו להיות ילד מאושר ובריא ולא פחות חשוב לעזור לכם ליצור משפחה מאוזנת מכילה ומאפשרת.

תגובות

זהר אלעני הס הומאופתית משפחתית

הומאופתיה קלאסית ואיבחון לפ...