בתהליך..המתן בבקשה.

זווית ראייה אחרת

מילות מפתח: אסטרטגיות מכירה , אופטימיזציה עסקית , פיתוח עיסקי , אסטרטגיות צמיחה , ניהול שינויים , יעוץ ניהולי , יעוץ עסקי , אבחון עסקי , מיקסום מכירות , יזמות עסקים

אודות

ארז כהן, במשך כ שנה, מתמחה בניהול ופתוח עסקים, נהול שווק ומערכי מכירות, בתעשיות יצרניות ותהליכיות חברות משפחתיות, חברות בתעשייה הקיבוצית, במגוון רחב של ענפים, בהיקפי פעילות של עשרות מיליוני שקלים בישראל ובשוק הבינלאומי. ארז בעל תואר ראשון בהנדסה, (B.Sc.), מנהל עסקי ומאמן מכירות עפ"י שיטות עבודה וניהול מתקדמות ביותר של ארגונים גדולים ואדפטציה מיטבית של שיטות אילו לעסקים קטנים ובינוניים (SMB), הובלתם לחשוב ולהתנהל כמו ארגון גדול, להפוך מעסק שורד לעסק משגשג, לעלות למדרגת ההתפתחות הבאה שלהם.

הסטטיסטיקה של העסקים בישראל ידועה ורובם עסוקים בהשרדות. למעשה עסק צומח ומשגשג, בפרט עסקים קטנים ובנוניים, הוא לא פחות מנס סטטיסטי. מלאכת התפתחות וצמיחת העסק הופכת למלאכת מחשבת, המורכבת ממיגוון רחב של פרמטרים. כדי להוביל ולנצח חובה על בעל העסק ומנהליו לשלוט בכולם. "זווית ראייה אחרת" הוקמה ע"י ארז כהן כמענה לכאב ולבעיה של בעלי עסקים רבים שאין להם את הכלים והידע הנדרש להבטחת צמיחה עסקית ומיקסום העסק, או כאלו שהשוטף שוטף אותם ואין להם את הזמן והאנרגיות להעלות את העסק למסלול של צמיחה ושגשוג.

זווית ראיה אחרת מודל לפתוח, שכלול ואימון "מערכת פיזיולוגית ואנטומית" של העסק. במקביל לחידוד מערכות השיווק,האסטרטגיה,הניהול,התפעול,כלכלת העסק, המיתוג, הנראות, המוצרים והתמחור, אימון וחיזוק מיומנויות מכירה ופתיחת מערכות יחסים עם לקוחות ומשתפי פעולה פוטנציאלים. יעוץ וליווי עסקי לזיהוי וזיקוק הפרמטרים המובטחים להצלחת העסק, קטן כגדול, במקביל לאימון כל אחת מהמערכות בנפרד.

אסטרטגיות צמיחה יצירת שינוי עסקי בקנה מידה גדול: ארגון מחדש, הפחתת עלויות, העלאת כושר תחרות ויישום אסטרטגיות צמיחה חדשות. באמצעות ארגז כלים ברורים וחדים לחיבור בין חשיבה אסטרטגית ארוכת טווח לבין פעולות טקטיות המושתתות על בניית שיטה סדורה בעסק והטמעת תהליכי מכירה בכל אחד מרבדי החשיבה העסקית.

מקסום עסקים בניית שיטה עסקית, יצירה והטמעה של תהליכי שינוי אסטרטגיים בהם: ריכוז הניהול האסטרטגי להבטחת יישומם של מטרות ויעדי הארגון, הכנת תכניות עבודה שנתיות ורבשנתיות, מיקוד שיווקי, מיקוד בתהליכי מכירה, בקרה עסקית, תמחיר, גמישות תפעולית וחסכון בעלויות, העצמת פעילויות כדאיות וסינון תחומים בלתי רווחיים, הגדרת מבנים ארגוניים וליווי המנהלים בישום, הגדרת צרכים וליווי ברכישה ובהטמעה של מערכות מידע, מיזוג בין חברות, תכנון הייצור והתפעול, בניית תקציבים, ניהול פרויקטים ועוד.

מכירות יצירה והטמעה בעסק של שיטת מכירות הוליסטית בת חמישה שלבים להשגת ביצועי שיא במכירות של העסק.
חונכות ואימון אנשי המכירות באמצעות פרקטיקה מעשית (!), כלים לשיווק ומכירות עדכניי, הגדרת יעדי A ו B למכירות ולעסק, מודלים וטכניקות לסגירת עסקאות, בניית תכנית פעולה ומתווה ברור להוצאה לפועל של היעדים.

תגובות
 • בועז לימן בועז לימן - לפני 604 ימים

  ארז ברוך הבא,ובהצלחה .
  שמי
  בועז לימן- צילום מעורר חושים
  אשמח לשתף איתך פעולה בהמשך

 • גדעון ניסן צלם סטילס- וידאו גדעון ניסן צלם סטילס- וידאו - לפני 604 ימים

  ארז ברוך הבא ובהצלחה.
  נשמח שתבקר בקבוצתנו עסקים התנופה. אנו נפגשים אחת לשבועיים בקיבוץ מעברות הקרוב מאוד אלך, בימי שלישי. מצרף לך לינק לרישום למפגש הקרוב.
  https://www.bizmakebiz.co.il/Groups/22/Events/

 • ארז כהן ארז כהן - לפני 604 ימים

  גדעון תודה על הברכות.
  אשמח להכיר ולהצטרף לקבוצה.

 • ארז כהן ארז כהן - לפני 604 ימים

  הי בועז,
  תודה על הברכות.
  אשמח להכיר, ללמוד על הפעילות שלך ועל הצרכים שלך ושל העסק שלך.

  כיועץ עסקי בכיר ומאמן מכירות עפ"י שיטות עבודה וניהול מתקדמות ביותר של ארגונים גדולים, אני מתמחה באדפטציה מיטבית של שיטות אילו לעסקים קטנים ובינוניים (SMB), הובלתם לחשוב ולהתנהל כמו ארגון גדול, להפוך מעסק שורד לעסק משגשג, לעלות למדרגת ההתפתחות הבאה שלהם.

  אשמח לשתף פעולה, ללמוד ולהעניק מההון המקצועי והניהולי שלי לשיפור תהליכים בכל תחום ולהיות שותף בעשייה.

ארז כהן

ליווי והובלת עסקים להצלחה ...

עסקים מומלצים בתחום

ענבל יפת ענבל יפת
המטרה - DTARGET
אלכס אלטשולר אלכס אלטשולר
אלטשולר להשגים - עסקים יציבים ורווחיים בעזרת תקציב נמוך
עירית מוזס מורת דרך לצמיחה אישית עירית מוזס מורת דרך לצמיחה אישית
עירית מוזס - מורת דרך לצמיחה אישית ועסקית