בתהליך..המתן בבקשה.

do.biz

שירותים

ליווי עסקי שוטף

השותף של העסק שלך מבלי לקבל אחוזים.
ליווי וסיוע בכל ההיבטים העסקיים : סיוע בקבלת החלטות לקידום העסק, ליווי וניהול מו"מ בהתאם לצורך, חניכה ניהולית לשליטה טובה יותר על כל מרכיבי העסק, מיקוד שיווקי ובחירת ערוצי פרסום המתאימים לעסק, סיוע בצרכים פיננסיים, בתחום המכירות ועוד.
הליווי מתבצע בעסק הלקוח ובגמישות מקסימלית לצרכיו.

אימון עסקי

האימון העסקי זהה במסגרתו לאימון האישי אך שונה במהותו.

באימון העסקי אני שם דגש רב על יכולותיו של היזם להתמודד עם האתגר שניצב בפניו. במרבית המקרים היזם צריך להתמודד עם החלטות מורכבות ובו זמנית אשר להן השפעה ארוכת טווח ובעלות מחיר אישי וכלכלי גדול מאוד. לכן השלב הראשון באימון העסקי הוא להתמקד ביזם, באישיותו, יתרונותיו, חסרונותיו ומהם הגורמים שמשפעים ומושפעים מהתהליך שבו הוא נמצא.

השלב השני של האימון מתמקד בעסק, אך יותר מכך , הוא מתמקד ביכולת ההתמודדות של היזם בתוך העסק.

המטרה היא למצוא את הייחודיות שביזם ובעסק על מנת ליצור סינרגיה ולהגיע למצב שכל אחד מהם מתנהל בצורה טובה לטובת השגת ומימוש המטרות העסקיות.

בדיקת כדאיות עסקית

החלטתם להקים עסק? ברוכים הבאים לעולם חוסר הוודאות וסימני השאלה.
כ- 50% מהעסקים בישראל נסגרים בגלל חוסר כדאיות עסקית/כלכלית... אפשר להימנע מכניסה לסטטיסטיקה הזו ע"י בדיקת כדאיות המאפשרת לקבל תמונת מצב אובייקטיבית על מימוש החלום.
האם זה כדאי? כמה כסף נדרש להשקיע? מי הלקוחות שלי? מה הייחודיות שאני צריך ליצור על מנת להצליח? ועוד.

מטרת תהליך האבחון היא לא להרוס את החלום אלא לגרום לו להתממש בצורה נכונה, לבדוק את המצב הרצוי אל מול המצב המצוי ולקבל החלטה מושכלת בטרם פותחים את העסק.

פיתוח עסקי

משלב הרעיון ועד מימוש החלום.
תהליך פיתוח עסקי מאפשר ליזם או לבעל העסק לפתח את המוצר/שירות שאותו הוא רוצה לשווק ולמכור כך שהוא יהיה מסחרי, כלומר, להפוך רעיון לכסף.
מעבר לכך, מתבצע תהליך ליווי עסקי גם בעסקים קיימים שהגיעו למצב שאין להם מה לחדש ויש צורך ברענון סל המוצרים שלהם והתאמתם לצרכי הלקוחות.

אסטרטגיית מיתוג ושיווק

תוכנית שיווקית מהווה כלי מרכזי בפעילות העסק לצורך קידום המכירות וגיוס לקוחות.
תוכנית שיווקית חשובה לכל עסק , קטן, בינוני וגדול והיקפה תלוי במטרות וביעדים של העסק. בתהליך כתיבת התוכנית אנו שמים דגש על בחינת הלקוחות הפוטנציאלים, כיצד הם פועלים? מה מניע אותם לרכוש? שיוכם לקבוצות אוכלוסיה שונות ועוד.
בנוסף לכך אנו מתייחסים לבידול של העסק,לאפיקי השיווק הנכונים לעסק, למיתוג בהיבט הויז'ואלי והמילולי ובוחנים זאת אל מול השוק והלקוחות.
תוכנית אסטרטגיה שיווקית מאפשרת לצפות פני עתיד ולבנות תרחישים שיהוו כלים משמעותיים בהתפתחות העסק.

שיווק דיגיטלי

השיווק הדיגיטלי הוא מונח המגדיר את כלל פעילויות השיווק המבוצעות באינטרנט ובכלל זה את קידום האתרים (SEO ) , בניית דפי נחיתה והפצתם, קמפיינים ממומנים בגוגל, בפייסבוק בלינקדאין וכו'.

ככל שפלטפורמת האינטרנט הולכת וגדלה כך גם כמות הפעילות בשיווק הדיגיטלי הולכת ותופסת חלק גדול בחיים העסקיים של כל עסק.

ב- do.biz אנו מאמינים כי קמפיין מוצלח צריך להיות שילוב של יצירתיות ויז'ואלית ופשטות מילולית ע"י מסרים קצרים וברורים.

תוכנית עסקית

המצפן העסקי שלך.

כתיבת תוכנית עסקית מקיפה שתהווה לא רק תוכנית להקמת העסק אלא תהיה כלי עבודה שתשרת אותך לאורך זמן.

ב- do.biz נכתוב עבורך תוכנית עסקית המותאמת לצרכים שלך ומתבססת על מגוון כלים עסקיים ושיווקיים.

אנו מאמינים כי לתוכנית עסקית יש מספר מטרות ולאו דווקא לצורך גיוס כספים . במרבית המקרים כל יזם ובעל עסק צריך תוכנית עסקית כדי שתשקף עבורו את המצב בטרם יבצע צעד כזה או אחר ולכן אנו מקפידים על כתיבת תוכנית ראלית ומעשית שתהווה כלי עבודה בידי היזם ובעל העסק.

הקמת אתר אינטרנט

כרטיס הביקור של העסק שלך מעולם לא נראה טוב יותר.

במרכזו של כל תהליך שיווקי נמצא כרטיס הביקור האינטרנטי אשר משקף בצורה הטובה ביותר את המוצר/שירות שאנו מוכרים ולכן חשוב ביותר להקים אתר שייתן מענה למגוון רחב של צרכים וייקח בחשבון גם את האלמנטים העסקיים.

הקמת אתר ע"י do.biz מאפשרת לא רק לקבל אתר איכותי ומתקדם בסביבת WordPress המותאם למגוון דפדפנים ומכשירים אלא גם לקבל ליווי עסקי ושיווקי שיתרמו לאפקטיביות של האתר.

אצלנו תקבלו מוצר מוגמר ללא הגבלות של תוכן, עמודים או כל דבר אחר, אין אותיות קטנות אבל יש הרבה מחויבות שלנו להצלחה שלך ואנו נשקיע את כל הנדרש על מנת לתת לך את הפתרון האיכותי ביותר ולשביעות רצונך המלאה.

הפקת סרטוני תדמית

סרטון תדמית הוא הדרך הטובה והיעילה ביותר להגדיל את החשיפה של הלקוחות למוצר/שירות שאתם מוכרים. לסרטון תדמית איכותי יש השפעה גדולה על אופן קבלת ההחלטות של הלקוחות.

המשרד מספק שירותי הפקת סרטוני תדמית משלב הרעיון ועד למימושו במגוון כלים בהם אנימציה מתקדמת וקריאטיבית ובווידאו ע"י עריכה יצירתית ומלאת השראה של חומרים מצולמים על ידנו או חומרים המתקבלים מהלקוח.

תודה שחשבת עליי

אני מעריך מאוד את ההפניה של הלקוח אליי ומבטיח להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר

ייעוץ מערכות מידע

ייעוץ בניהול פרויקטים וליווי פרויקטים טכנולוגיים עסקיים וארגוניים המהווים חלק נכבד מההתנהלות האסטרטגית של החברה הן ביישום פתרונות עבור לקוחות החברות והן ביישום פתרונות פנים ארגוניים. הדגש והמומחיות היא על מציאת הדרך היעילה והנכונה ביותר לשלב בין תהליכים ארגוניים לבין מערכות טכנולוגיות במטרה למקסם את עבודת הארגון.

אילן שבת יועץ עסקי ואסטרטגי

יועץ עסקי ואסטרטגי

עסקים מומלצים בתחום

אלכס  אלטשולר אלכס אלטשולר
אלטשולר להשגים - עסקים יציבים ורווחיים בעזרת תקציב נמוך
ליאת  זאבי-טובה ליאת זאבי-טובה
השיווקניקית ליאת זאבי-טובה