בתהליך..המתן בבקשה.

שרית אשרוב

סרטונים


 1. ראיון ברדיו החיים הטובים עם משה צ'יקו על הספר "גם אתה יכול להפסיק לכסוס!" אני נותנת הרבה טיפים לגמילה מכסיסת ציפורנים , ועוד על התמכרויות .


 2. היום זה כבר לא סוד גדול שהנפש משפיעה על הגוף וכן להפך.
  מה שאני רוצה לגלות לכם, זה איך באמצעות חקירה פנימית ושאילת השאלות הנכונות,
  תוכלו לגלות מה סיבת הכאב שאתם חווים ואיך להיפטר ממנו.
  נשמע כמו חלום?
  מה אם אומר לכם שיש לי את המפתח שירפא לכם כל כאב?
  בין אם זה מיגרנות חוזרות, כאבי בטן ואפילו מינוס בבנק?


 3. היום זה כבר לא סוד גדול שהנפש משפיעה על הגוף וכן להפך.
  מה שאני רוצה לגלות לכם, זה איך באמצעות חקירה פנימית ושאילת השאלות הנכונות,
  תוכלו לגלות מה סיבת הכאב שאתם חווים ואיך להיפטר ממנו.
  נשמע כמו חלום?
  מה אם אומר לכם שיש לי את המפתח שירפא לכם כל כאב?
  בין אם זה מיגרנות חוזרות, כאבי בטן ואפילו מינוס בבנק?


 4. בסרטון תראו את הסיבה לזה שמירי הקוסמטיקאית שוכרת בלש פרטי אחרי שרית אשרוב


 5. כל מה שמקבלים אצל שרית בהסרת שיער, הכל פה!!!


 6. שרית אשרוב מאיכות היופי www.sasherov.co.il מגלה לך איך למרוח לק פרנץ לאירוע והיד לא תרעד, את הפרנצ' אפשר לעשות מלקים בצבעים שונים, פרנצ' לבן, פרנצ' צבעוני ועוד....בסרטון הזה שרית מדגימה את הטריק למה היד לא רועדת שגם את תוכלי לעשות לעצמך פרנצ' ליום יום ולק פרנצ' לאירוע.


 7. שרית אשרוב מאיכות היופי www.sasherov.co.il
  מגלה לכם את הדברים החשובים שצריך לדעת בהסרת שיער. האם זה לצמיתות? כמה זמן זה טיפול? למי מתאים טיפול הסרת שיער לגברים, נשים ונערות? מאיזה גיל מותר להתחיל הסרת שיער? איך עובד הטיפול של הסרת שיער? האם זה כואב ? מה צריך לעשות בין טיפול לטיפול בהסרת שיער? טכנולוגית ה IPL ועוד ועוד


 8. איזה איכות חיים ורד מקבלת מהטיפול הסרת שיער, ואיך זה משפיע על החיים שלה


 9. נירית מתארת איך החיים שלה נראים אחרי שהתחילה לעשות הסרת שיער


 10. לכבוד יום האהבה שרית אשרוב חושפת את אחד התרגילים המעצימים שיש בתהליך אימון אישי. התרגיל הזה עוזר להאמין ביכולות ובכישורים של כל אחד ואחת. אחרי שמיישמים תרגיל זה, ביטחון העצמי עולה מאוד וגם ההרגשה הכללית.לאהוב ולקבל את עצמך.


 11. שרית אשרוב מאיכות היופי www.sasherov.co.il מלמדת אותך את שתי הטעויות שבגללן לא בא לך למרוח לק לעצמך ואיך כן תוכלי למרוח לעצמך לק בקלות, גם שיש בניית ציפורניים תוכלי בקלות למרוח לק,לק אדום ובכלל לגלות הטיפים המצוינים למריחת לק נכון.


 12. שרית אשרוב מאיכות היופי www.sasherov.co.il חושפת בפניך את השיטה המדויקת למריחת לק נכון. כל אחת יכולה למרוח לעצמה לק לבד. לא צריך ללכת לעשות מניקור כדי שיהיה לך לק יפה בידיים.רוצה לגוון לך את צבע הלק ולא להיות תלויה במניקוריסטית? בצעי את הטריק שיש פה בסרטון וגם את תוכלי.


 13. מחזק הציפורנים המנצח בביתי המרקחת. אחרי תשתמשי במחזק הציפורנים המנצח תוכלי להנות מציפורנים מטופחות חזקות ובריאות, עם לק שמחזיק לאורך זמן. אחרי שתראי את הסרטון גם את תוכלי להנות מהלק בציפורנים, כי עם ציפורנים חזקות ובריאות הלק מחזיק לאורך זמן


 14. שרית אשרוב מאיכות היופי מראיינת את לימור בנדל - סקסולוגית ויועצת זוגית , עושה מסיבות רווקות ומופעי סטאנאפ בערבים. בראיון תקבלו טיפ מיוחד ליום אהבה, תלמדו איך דימוי עצמי וגוף משפיע על המיניות, קרבה ותשוקה, על אהבה עצמית ועוד...
  http://www.sasherov.co.il/
  לימור בנדל - מנחה מפגשי ייעוץ אישי וזוגי, מסיבות חוויה וצחוק על אהבה, זוגיות, אירוטיקה ומיניות
  http://www.partylim.com


 15. שרית אשרוב מאיכות היופי מראיינת את איבון לייבוביץ קוסמטיקאית פרא-רפואית, איבון מספרת כל מה שצריך לדעת על איפור קבוע, האם זה כואב? למי מיועד הטיפול? מה נותן איפור קבוע לגבות? מה צריך לשים לב כשעושים איפור קבוע בשפתיים,ועל איפור קבוע כאיילנר בעיינים מה נותן לנו. בראיון תלמדו את השלבים ואת כל ההשלכות של הטיפול.

  WWW.SASHEROV.CO.IL

  איבון לייבוביץ - 052-2518509

שרית אשרוב - שאלת מפתח לריפוי עצמי

מפתחת שיטת שאלת מפתח לריפוי...