בתהליך..המתן בבקשה.

סמדר גבסו נומרולוגית יועצת ומלווה אישית זוגית עסקית

מילות מפתח: יעוץ אישי , יעוד , ליווי , שמות לתינוקות וילדים , טארוט ונומרולוגיה , ערב גיבוש לעובדים , מסיבת רווקות , נומרולוגיה קבלית , הכוון תעסוקתי קריירה

אודות

שעות פעילות: ימים א עד ה 8.00 - 18.00

.שמי סמדר גבסו (פלג) בת .. מומחית לנומרולוגיה והצ'אקרות מתקשרת בעזרת קלפי הטארוט , תהילים. ולאחרונה אף קוראת בכף יד כירולוגיה.
יש לי שלושה ילדים מקסימים, אני סבתא מאושרת גאה ומבורכת לשני נכדים, כן ירבו בע"ה אמן.
כאשר יושבים אצלי בחדר הייעוץ, או כאשר אני מעבירה הנחיות, סדנאות נראה כאילו הגעתי לייעוד שלי בצורה ישירה.. לא תמיד זה היה או ליתר דיוק לקח לי לא מעט שנים כדי להבין שאני לא בייעוד הנכון והמדויק עבורי. ניסיתי והתנסיתי בכל מה שרציתי כמעט.... אך שקט לא היה לי בראש, מעבר לחוסר שביעות הרצון בנישואין. למדתי רייקי שם התחילה נקודת המפנה בחיי. למדתי טארוט, תקשור אך מעולם לא עסקתי בזה באופן ישיר או עצמאי אלא כתחביב למידה. הידע נשמר אצלי בראש, בתוכי ידעתי שיום יבוא והעסוק בזה.
בגיל נכנס לחיי הגבר שלי (שאנחנו למעלה מעשור ביחד לעוד המון שנים ביחד אמן) אז הלב מצא את מקומו, אך הייעוד טרם, כי בכל עיסוק שהיה מצאתי את עצמי משלבת את המטפלת/יועצת/מייעצת שבי . עם ובלי קלפי הטארוט.
וכך בחרתי להתחיל מחדש את דרכי במיסטיקה, לימים הוספתי את הנומרולוגיה שהפכה לכלי משמעותי בחיי, כדי לתת מענה לפונים אלי. היום אני בהחלט יכולה לומר שאם לא הייתי מטפלת הייתי הופכת להיות מטופלת. והופכת להיות קרבן, מסכן ואומלל של הנסיבות..... אך בחרתי אחרת.
אם קראתם את סיפור חיי, חשוב לי מאוד שמי שקורא אותו ידע שלעולם לא מאוחר בשום דבר בחיים. בכל רגע נתון אנחנו יכולות לשנות את מציאות חיינו.

תגובות

סמדר גבסו

נומרולוגיה של הצאקרות קלפי ...

עסקים מומלצים בתחום