בתהליך..המתן בבקשה.

ייעוץ וכתיבת תוכן

שירותים

פגישת יעוץ תוכן שיווקי ואפקטיבי

יש לכם עמוד פייסבוק או אתר אינטרנט אבל הלקוחות שלכם לא נכנסים אליהם והטלפון לא מצלצל? אני אשב איתכם לפגישת יעוץ ואעבר על התכנים, על המתחרים ועל אסטרטגיית השיווק הנוכחית. ביחד אנחנו ננסה להבין מה יגרום ללקוחות שלכם להיכנס לאתר או לעמוד הפייסבוק ומה יגרום להם להרים את הטלפון.

תחזוק אתר אינטרנט

יש לכם אתר אינטרנט? מעולה! האם ידעתם שככל שתעלו אליו תוכן יותר ענייני, איכותי ומקצועי כך יעלה הדירוג שלכם במנוע החיפוש של גוגל וכאשר יקלידו את שם העסק כמו "צביעת דירות", השם שלכם יופיע בעמודים הראשונים.
אם אתם לא יודעים מה לכתוב, ולא יודעים איך לכתוב בשביל להתקדם בגוגל? אני פה בשביל שני הדברים.
עם ניסיון של מעל 12 שנה בכתיבה לאתרים, עסקים קטנים וחברות. אני אעזור לכם לקדם את האתר שלכם באופן אורגני (טבעי) בלי לשלם לגוגל בשביל זה. איכות היא לא מילה גסה.

הקמה ותחזוק עמוד פייסבוק עסקי

אין לכם עמוד פייסבוק עסקי?! למה אתם מחכים? להקים עמוד עסקי בפייסבוק לא עולה כסף ולוקח פחות משתי דקות. זה גם נכס דיגיטלי מעולה להביא עוד לקוחות, ממש כמו באתר האינטרנט.
יש לכם עמוד פייסבוק עסקי ואתם לא יודעים איך לעשות מזה עוד כסף? אני פה לעזור ולהכווין אתכם, עם ניסיון של מעל 12 שנה בכתיבה ותחזוק עמודים עסקיים. אל תהססו לפנות אלי.

הקמה ותחזוק עמוד לינקדאין עסקי

מה זה לינקדאין (LinkedIn)? למה לינקדאין?? לינקדאין זאת הרשת החברתית לעסקים הגדולה ביותר בעולם. תחשבו על זה כמו פייסבוק, רק לעסקים. אתה לא תפרסמו את התמונות מהחופשה האחרונה, אבל אתם כן תפרסמו על זה שסגרתם עסקה עם לקוח גדול, או שכתבו עליכם בעיתון או ברשת. אני פה לעזור לכם להקים עמוד לינקדאין, לתפעל אותו, להגדיל את מספר החברים בעמוד וגם להפוך אותו לפלטפורמה עסקית שמביאה לקוחות והזדמנויות עסקיות.

אור קורץ

תוכן ושיווק בדיגיטל