בתהליך..המתן בבקשה.

איריס הסופרוומן / חוות דעת


תודה רבה לך איריס!
הגעת אלי אתמול עם חיוך על הפנים ועם ארגז כלים ביד ואני לתומי חשבתי שבאת לתקן לי משהו בבית והרי הזמנתי אותך לבשל. מי שלא ראה לא יאמין מה יש לך בארגז כלים- במקום פלייר וצבת יש לך תבלינים. במקום מסמרים וברגים יש לך צנוברים ושומשום. לא ארחיב את כל תכולת הארגז- פשוט מכל טוב! ומה שהכי יפה ומצא חן בעיני שאת סוחבת איתך את כל קשת התבלינים שאולי מישהו ירצה ושלא יחסר לך. את חושבת על כל פרט. באמת יפה מאד!
ועכשיו ניגש לאוכל- אז אני כותבת וריר מטפטף לי משום שהאוכל מאד טעים!
הכי חשוב שהבן שלי חזר מהצבא והיה מבסוט עד מעל הראש- כזה אוכל טעים. תאמינו או לא מיד צלצל לחברה שתבוא לאכול גם. בתי שכבר עזבה את הבית, באה במיוחד לטעום ויש לי הרגשה שהיא תבוא עכשיו לבקר בתדירות יותר גבוהה.
עוד נקודה חשובה לציון- המטבח היה בסוף מצוחצח וקשה היה אפילו לחשוב שמישהו בישל בו. העדות היחידה שמשהו התרחש בו היה הריח הטוב שמילא את הבית.
אז איריס המון תודה!
כף שיש אוכל טעים ובריא במקרר!
להתראות בפעם הבאה!
18.3.2010
אני יודעת שלא נהוג לכתוב פעמיים חוות דעת על אותו חבר, אבל במקרה של איריס זה יוצא דופן. קודם כל איריס מיוחדת וצריך ללמוד ממנה איך לפרגן לחברים ובמיוחד לחברים חדשים.
אבל היום רציתי לכתוב שוב איך נהננו מהבישול שלך איריס, ולהודות לך.
כמו שראית במו עינייך ברגע שהאוכל היה מוכן פשוט קפצו על האוכל וזללו וכמו שראית ממש ליקקו את הצלחות וזו לא אמרה סתם אלה במקרה שלנו אמת לאמיתה. לכן החלטתי לכתוב עוד חוות דעת.
איריס! כל הכבוד לך! את ממש כשרון!
תודה רבה!
מצלילה והדסה באו
מוזיאון "בית יוסף באו"

תגובות
113037 איריס למדן-הסופרוומן-סבתא להשכרה

איריס למדן-הסופרוומן-סבתא להשכרה

הסופרוומן-נתינת שירותים מיו...