בתהליך..המתן בבקשה.

איריס הסופרוומן / חוות דעת


לפני כמה חודשים קראתי את סיפורה של איריס שפורסם באחד הפורומים באתר שלנו. בזמן שקראתי חשתי זעזוע מהול בהשתאות- כמה צרות, קשיים ואסונות עוברת אשה אחת ואיך במקום להיות מרירה וכעוסה- משהו שאפשר להבין ולראות כמוצדק- היא מלאה בשמחת חיים מתפרצת, בתשוקה ענקית לחיים , בנחישות וביצירתיות. איך מבורות כאלו היא מצליחה להרים את עצמה לפסגות.

לפני יומיים שמעתי את הסיפור כולו, מפי איריס בארוע של "כל אחת יכולה". אפשר לקרוא מאתיים פעמים ולחשוב שזה כבר ידוע אבל כששומעים את הסיפור ב live זה מצמרר, מעורר רצון לבכות, מעורר רצון לחבק את האשה הזאת ולהעריץ את תעצומות הנפש שלה, להעריץ את התשוקה לחיים, את האהבה הענקית והמיוחדת שלה לילדיה ושלהם- לה , להבין איך כל זה הוא הכוח המניע שלה ולדעת בבטחון שמה שמניע אותה עכשיו זה הרצון להגיע לכל אשה באשר היא ולספר את סיפורה ובכך לעורר השראה ואמונה בחיים.אין לי כל ספק בהכירי את איריס, שהיא תעשה את זה כמו שעושים מלאכת קודש.

אחת המשתתפות בערב אמרה לאיריס- " את שמש, את נותנת אור וחיים לאנשים". אכן כך- הן בעסק שלה- עזרה בבישולים, במעבר דירה, עזרה ליולדת וכו' כל אלו שירותים שמקלים על החיים של האנשים ומאירים את יומם. הן בסיפור הזה שמעמיד דברים בפרופורציות ומראה שהכל אפשרי.

איריס יקירתי, עברתי גם אני כמה דברים בחיי, דברים לא פשוטים אבל הם עיצבו את אישיותי. ההתמודדות איתם עשו אותי מי שאני- ועם זאת אני רוצה לומר לך שאת מהווה לי השראה מיוחדת המינה. אני מעריכה ואוהבת אותך המון.

דבוריק הר-פז.

תגובות
177625 איריס למדן-הסופרוומן-סבתא להשכרה

איריס למדן-הסופרוומן-סבתא להשכרה

הסופרוומן-נתינת שירותים מיו...