בתהליך..המתן בבקשה.

OHM בניית אתרים בוורדפרס עיצוב גרפי מקצועי ושיווק מדוייק לעסקים

סרטונים


 1. בניתי ועיצבתי אתר למאירה דהן | מאמנת אישית בתחומים רבים. לאחר זמן קצר מששחררתי את האתר של מאירה לרשת, מאירה יצרה איתי קשר בשמחה רבה שהיא מקבלת לקוחות אשר הגיעו וסגרו איתה עסקאות דרך האתר החדש שבניתי לה. היא ממש ביקשה ממני שאבוא לצלם אותה ממליצה עליי כבונת אתרים ומעצבת גרפית כך שכולם ידעו, אין אושר גדול מזה בעסק שלקוחות מרוצים ומצליחים ורוצים לפרגן. תודה מאירה היקרה.
  האתר של מאירה דהן: https://meira.co.il/
  האתר שלי, OHM בניית אתרים בירושלים: https://www.ohm.org.il/


 2. צביקה פגש אותי כשנכחנו במסיבה משותפת, הוא שמע שאני בונה אתרים וסיפר לי על האתר הישן שהוא רוצה לחדש וסיפר לי שהוא משלם כל חודש סכומים חודשיים לא מבוטלים (מעל 1000 ש"ח) לאחסון וקידום האתר אשר נמצא במקום השמיני בחיפוש בגוגל. אמרתי לו שאם אני אבנה לו אתר הוא יחסוך את הסכומים הללו ויקבל אתר מודרני, מאובטח, מקודם ובנוי באופן יסודי ויהיה במקום הרבה יותר טוב בגוגל. וכך היה. היום אתר הפועל שחייה שאני בניתי ועיצבתי https://hapoel-swim.org/ נמצא במקום הראשון בהקלדת לימוד שחייה בירושלים, בקידום אורגני, ללא תשלום נוסף. גם אתם יכולים לתת לעסק שלכם לנסוק קדימה לחסוך המון כסף, לחסוך זמן ולקבל לקוחות באופן אורגני, טבעי, ללא תשלום נוסף. תנו לי לבנות לכם אתר ברמה גבוהה, ותתחילו לקבל תוצאות! חד וחלק!
  אורית 052-2630228 | orit@ohm.org.il | https://www.ohm.org.il/


 3. איזה כיף שעכשיו יוצא לכם לפגוש את האנשים שעבדתי איתם על אתרים באינטרנט, (לקח לי זמן לערוך), תכירו את פרדי דבשה, האחד והיחיד, בעלים של עיתון שישי בעיר כבר מעל ל- 28 שנה, פרדי עם לב ענק, אוהב לפרגן ולהעניק מכל הלב, תענוג לעבוד עם אנשים כאלה. זכיתי לבנות לפרדי אתר חדשות https://shishi-bair.co.il/ משובח, בנוי באופן יסודי, מקודם ומעוצב, והוא במקום הראשון בגוגל!

  למעוניינים שאבנה להם אתר, עד סוף דצמבר 2019 יש הטבות וממש כדאי להכניס להוצאות סוף שנה. פרטים באתר: https://www.ohm.org.il/

  לכניסה לרשימת תפוצה שלי, להיות ראשונים לקבל הטבות והנחות וחדשות בנושא הדיגיטל כנסו והצטרפו: https://t.me/orit_hazon_mendel

אורית חזון מנדל.. בניית אתרים מנצ...

בניית אתרים, עיצוב גרפי מקצ...