בתהליך..המתן בבקשה.

OHM בניית אתרים בוורדפרס עיצוב גרפי מקצועי ושיווק מדוייק לעסקים

סרטונים


 1. בניתי ועיצבתי אתר למאירה דהן | מאמנת אישית בתחומים רבים. לאחר זמן קצר מששחררתי את האתר של מאירה לרשת, מאירה יצרה איתי קשר בשמחה רבה שהיא מקבלת לקוחות אשר הגיעו וסגרו איתה עסקאות דרך האתר החדש שבניתי לה. היא ממש ביקשה ממני שאבוא לצלם אותה ממליצה עליי כבונת אתרים ומעצבת גרפית כך שכולם ידעו, אין אושר גדול מזה בעסק שלקוחות מרוצים ומצליחים ורוצים לפרגן. תודה מאירה היקרה.
  האתר של מאירה דהן: https://meira.co.il/
  האתר שלי, OHM בניית אתרים בירושלים: https://www.ohm.org.il/


 2. צביקה פגש אותי כשנכחנו במסיבה משותפת, הוא שמע שאני בונה אתרים וסיפר לי על האתר הישן שהוא רוצה לחדש וסיפר לי שהוא משלם כל חודש סכומים חודשיים לא מבוטלים (מעל 1000 ש"ח) לאחסון וקידום האתר אשר נמצא במקום השמיני בחיפוש בגוגל. אמרתי לו שאם אני אבנה לו אתר הוא יחסוך את הסכומים הללו ויקבל אתר מודרני, מאובטח, מקודם ובנוי באופן יסודי ויהיה במקום הרבה יותר טוב בגוגל. וכך היה. היום אתר הפועל שחייה שאני בניתי ועיצבתי https://hapoel-swim.org/ נמצא במקום הראשון בהקלדת לימוד שחייה בירושלים, בקידום אורגני, ללא תשלום נוסף. גם אתם יכולים לתת לעסק שלכם לנסוק קדימה לחסוך המון כסף, לחסוך זמן ולקבל לקוחות באופן אורגני, טבעי, ללא תשלום נוסף. תנו לי לבנות לכם אתר ברמה גבוהה, ותתחילו לקבל תוצאות! חד וחלק!
  אורית 052-2630228 | orit@ohm.org.il | https://www.ohm.org.il/


 3. איזה כיף שעכשיו יוצא לכם לפגוש את האנשים שעבדתי איתם על אתרים באינטרנט, (לקח לי זמן לערוך), תכירו את פרדי דבשה, האחד והיחיד, בעלים של עיתון שישי בעיר כבר מעל ל- 28 שנה, פרדי עם לב ענק, אוהב לפרגן ולהעניק מכל הלב, תענוג לעבוד עם אנשים כאלה. זכיתי לבנות לפרדי אתר חדשות https://shishi-bair.co.il/ משובח, בנוי באופן יסודי, מקודם ומעוצב, והוא במקום הראשון בגוגל!

  למעוניינים שאבנה להם אתר, עד סוף דצמבר 2019 יש הטבות וממש כדאי להכניס להוצאות סוף שנה. פרטים באתר: https://www.ohm.org.il/

  לכניסה לרשימת תפוצה שלי, להיות ראשונים לקבל הטבות והנחות וחדשות בנושא הדיגיטל כנסו והצטרפו: https://t.me/orit_hazon_mendel


 4. את שושנה פגשתי כשהיא מתוסכלת מאוד ממי שבנה לה את האתר https://baitatikek.co.il/, היא טילפנה אליי וביקשה ממני שאתקן את האתר, היו בו קישורים שבורים, פונט שלא מתאים, טקסט מרוח לכל רוחב הדף, עמודים וקטגוריות לא מסונכרנים היטב וטופס שמקבל ספאם. שושנה ביקשה שאתקן את הכל, שאעשה סדר, שאקדם את האתר ואשפץ. בעקבות הטראומה שעברה, היה לה קשה לסמוך עליי בהתחלה והיה לה קושי לסגור את העסקה, כשהיא ראתה שיש תוצאות לעבודה המשותפת שלנו, הספק הפך להמלצה, שושנה היום שמחה שהצליחה להגדיל את ההכנסות שלה בעסק בעקבות העבודה המשותפת שלנו וגם שהיא גאה להפנות אנשים לאתר שלה, זה מאוד מרגש אותי ואני ממש שמחה.

  שושנה היא אישה מוכשרת מאוד, שאני אוהבת, בעלת הבית העתיק בעין כרם שבו כל הקסם קורה, אני מאוד ממליצה להגיע לאירועים שלה, כנסו לאתר וגלו על הפעילות של שושנה https://baitatikek.co.il/.

  אשמח לבנות או לשדרג גם לך אתר שיביא תוצאות. אורית חזון מנדל | בניית אתרים בירושלים
  צרו קשר: 052-2630228 | orit@ohm.org.il https://www.ohm.org.il/.

  להצטרפות לרשימת התפוצה שלי: https://lnkd.in/dMQz6xS

  להמלצות נוספות שלי כנסו: https://lnkd.in/dmGFYGy

  #בנייתאתרים #בנייתאתריםבירושלים #עיצובגרפיובנייתאתרים #בנייתאתריםמקודמים #המלצותעלבנייתאתרים #בונהאתר # OHM Group #אוריתחזוןמנדל

  https://lnkd.in/dnSYUyq


 5. אתרים שבניתי קיבלו קישורים פנימיים מתנה מגוגל! מה שמדהים פה זה אתר שהעלתי רק לפני כחודש וכבר קיבל קישורים פנימיים, מדהים! אני שמחה לראות שאתרים שאני בונה מצליחים, שאתר מצליח, העסק מצליח, יש תנועה, התעניינות, העסק זז, סגירת עסקאות, התכתבויות, כשאתר בנוי באופן יסודי, יש תוצאות! כיף גדול!


 6. ליאורה גרינהאוס פנתה אליי כדי שאשדרג את האתר שלה https://www.leorag.co.il/.. שמחתי לתת לליאורה שירות, היה לי כבוד גדול לעבוד עם ליאורה. ליאורה היא מומחית לטיפול ביחסים ויחסים זוגיים, היא יו”ר משותפת של עמותת אימגו-ישראל, והיא מעבירה את השיטה ומכשירה מטפלים ומטפלות כדי שידעו לתת מענה נכון למורכבות היחסים בבמצבים שונים.

  מוזמנים ליצור איתי קשר שאשדרג גם את האתר שלכם/ן: 052-2630228.
  האתר שלי: https://www.ohm.org.il/
  לקבלת חדשות ועדכונים הצטרפו: https://t.me/orit_hazon_mendel

אורית חזון מנדל.. בניית אתרים מנצ...

בניית אתרים, עיצוב גרפי מקצ...