; שאלות ותשובות | איילת בארי גדולה מהחיים | איילת בארי גדולה מהחיים | יועצת ארגונית וסטנדאפיסטית | קרית אתא - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

איילת בארי גדולה מהחיים

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. דניאל עוז-הפעלת ג'אגלינג מתקשרים-מזמנים--נהנים

  בתור מאמנת אישית, מה הערך המוסף שלך?

  תודה דניאל על השאלה.
  הערך המוסף שאני מביאה לאימון הוא השילוב בין הנסיון העשיר שלי גם כמאמנת וגם כאשת שיווק ומנהלת עסק בעצמי, לבין התכונות שלי והייחודיות שלי- חדות, יכולת ניתוח ותשומת לב לפרטים, יכולת אינטגרציה וחשיבה יצירתית אין סופית.
  ובעיקר אני מביאה איתי המון אהבה לאנשים, רצון אמיתי לקחת חלק בתהליך העצמה והתקדמות, וכיף גדול לעסוק בכך!!!

 2. חוה הלר מייט

  היי, האם יש לך ניסיון עם תלמידים / הורים לקויי למידה ? חוה

  שלום חוה ותודה על השאלה.
  ההתמחות שלי באופן אישי היא בסוגויות מעולם העסקים ובצוותים. ישנם מאמנים שההתמחות שלהם היא ליקויי למידה, ADHD, וכד' והם יוכלו לתת מענה טוב ממני לאוכלוסיה הזו.

 3. יסמין ז'ק לחשוב אחרת להפיק יותר

  העסק שלי במצב טוב, למה אני צריכה אימון?

  רוב המתאמנים שלי מגיעים אליי דווקא במצב טוב. במצבים משבריים אנחנו עסוקים בהישרדות ואין לנו פנאי להתפתחות וצמיחה. דווקא במצב טוב יש לנו את הפנאי והמוכנות להשקיע בשיפור, לצמוח ולהתפתח. ואם המצב טוב, למה שלא יהיה מצויין?

 4. יסמין ז'ק לחשוב אחרת להפיק יותר

  מה זה אימון צוותים ולמי זה טוב?

  אימון צוותים זהו תהליך דומה לאימון יחיד אך המתאמן הוא צוות של אנשים, בעל מטרה אימונית אחת ותהליך אחד. חברי הצוות מתאמנים על נושאים כמו הקמת הצוות, גיבוש עבודת צוות מיטבית, התגברות על משברים, שינוי ייעוד או משימה, עזיבות והצטרפויות ועד שלב פירוק הצוות.
  התהליך מתאים לכל מי שמעסיק או חלק מצוות והיה רוצה לשפר את ההתנהלות הצוותית ובכך את תוצאותיו- יעילות, תפוקות, יחסים, וכו'.

 5. יסמין ז'ק לחשוב אחרת להפיק יותר

  מה ההבדל בין אימון לטיפול או ייעוץ?

  שאלה מצויינת. אנשים רבים באמת לא יודעים להבחין.
  האימון מגיע מתוך עולם הפסיכולוגיה ההתנהגותית אך אינו עוסק במצבים פתולוגיים (חולניים).
  המאמן אינו מומחה בתחום העיסוק של המתאמן ולכן אינו מייעץ או מייצר עבורו פתרונות.
  התפקיד שלי כמאמנת הוא לשאול את השאלות הנכונות כך שהפתרונות והצמיחה יגיעו מתוך המתאמן. אימון עוסק במצבי התלבטות, צמתים או רצון לצמיחה ואינו יכול לטפל במצבים משבריים מכיון שהוא דורש אנרגיה לפעולה.
  ההתמקדות אינה בעבר ובסיבה למצב אלא בהווה והלאה- מי אני היום ולאן ארצה להגיע?
  הבדל חשוב נוסף הוא ההגדרה מראש של זמן האימון ושל התוצאה שנשיג בסופו.

 6. יסמין ז'ק לחשוב אחרת להפיק יותר

  מה כולל תהליך האימון וכמה זמן הוא נמשך?

  שלום יסמין.
  תהליך אימון ממוצע לוקח בין 12-20 פגישות בממוצע. דרוש זמן של כ-4 חודשים של תרגול כדי להטמיע הרגלים והתנהגויות חדשים ולהפוך אותם לחלק מההתנהלות הטבעית. יש אפשרות, אצל אדם שכבר מכיר אימון, לפגישות ממוקדות או תהליכים קצרים לפי הנושא.
  במהלך האימון אני והמתאמן בודקים יחד לאן הוא רוצה להגיע, מה לא משביע את רצונו בחייו, ובוחרים בדרך התנהלות חדשה ותטמיע אצלו הרגלים והתנהלויות חדשות שיביאו אותו למטרתו.

 7. יסמין ז'ק לחשוב אחרת להפיק יותר

  מה זה סופרויז'ן?

  סופרויז'ן הוא ליווי אימוני של מאמן על ידי מאמן אחר. למעשה המאמן עובר תהליך אימון שמתמקד ביכולות האימון שלו, דרך הפיקוח על תהליך האימון שהוא מעביר. התהליך מתאים למאמנים בתחילת דרכם, להתמודדות עם סיטואציות מאתגרות או עם סיטואציות אימוניות שטרם נתקלת בהן.

איילת בארי גדולה מהחיים

יועצת ארגונית וסטנדאפיסטית