; שאלות ותשובות | ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים | ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים | נומרולוגית, מורת דרך ומנטורית לזוגיות ויחסים | נתניה - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: האם יש ספר טוב להדרכה בזוגיות- שאת יכולה להמליץ עליו?

  תשובה: בהחלט שכן! ספר הזוגיות- אהבה ותקשורת לפי הקבלה\ נפתלי פרום. ספר מעולה. כתוב בגובה העיניים ונותן טיפים נהדרים לזוגיות טובה ומאושרת.

 2. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: בחירת שם לתינוק- לפי מה את קובעת איזה שם הכי טוב לתינוק שלנו ?

  תשובה: בשעה טובה ומזל טוב לכם...בחירת השם לתינוק נעשית באמצעות כמה אלמנטים:
  הפרשנות הקבלית של השם וסוד האותיות. התאמת אנרגיית אותיות השם לתאריך הלידה. בדיקת שורש הנשמה- הייעוד הרוחני של האדם. בדיקת העולם השולט על חייו של הרך הנולד. התאמת משאלת הלב ודרך החיים לתאריך הלידה. והכי הכי- התאמת שם התינוק לשם של אימא, אבא והאחים אם יש.אנחנו נשוחח כחצי שעה- בשיחה זו אתאר לכם ההורים את מפת הלידה של הבן\הבת בצבעים הכי טבעיים שיש.
  אומר לכם היכן הרגישויות שלו, ואיך הכי טוב להתנהג להסתדר איתו - תוך חיזוק העוצמות שרואים במפת לידה. בקיצור- שיחה מקצועית וייחודית של בחירת שם לתינוק הכי יקר שלכם.

 3. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: מהם הכלים בהם את משתמשת בייעוץ האישי?

  תשובה: נומרולוגיה מערבית- תאריך לידה, נומרולוגיה קבלית – שם האדם וסוד האותיות . וגם אסטרולוגיה קבלית- גלגול קודם הבא לשקף את המחסומים העמוקים וכיצד להתגבר עליהם. מדהים ומדויק!!!

 4. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: אני נשואה ולא מאושרת. יש לי מאהב הרבה שנים. המאהב לא ממהר להתגרש מאישתו למרות שהם פרודים.
  מתלבטת מה לעשות. במי שווה לי להשקיע? מה מנבא לי העתיד מבחינת זוגיות ואהבה?

  תשובה: שלב ראשון- בדיקת התאמה זוגית בינך ובין בעלך. בינך לבין המאהב. בין המאהב לפרודתו. לאחר בדיקה מעמיקה אני בודקת את התזמונים של כולכם: שנה אישית. איזה אות שולטת בחיים של כולכם וגם גילגולים קודמים שמנהלים את הנפשות הפועלות. לאחר בדיקה ממצה אפשר בהחלט לקבל תמונה- מי מתאים יותר ובמי שווה להשקיע. ברור שדרושה פה עבודה אישית שלך על מנת להתגבר על הקשיים ביניכם. אלמד אותך לאהוב, לכבד ואיך לפרגן לאהוב שלך...

 5. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: אני מתחתנת עוד חודשיים. מגדת עתידות אמרה לי שהחבר לא מתאים לי וכדאי להיפרד. מאז, אני שבורה. בוכה בלי הפסקה. תצילי אותי...

  תשובה: אני יכולה להרגיע אותך ולהגיד לך דבר אחד חשוב! כאשר רואים במפת לידה גירושין או פרידה- הכוונה היא שאת מתגרשת או נפרדת מבן הזוג שלך ומתחתנת איתו מחדש על בסיס חוזה חדש בזוגיות שלכם.
  ולגבייך באופן אישי- שמחה שהגעת אלי כדי להראות לך דרך אחרת להביט על הזוגיות שלך. לשנות גישה לבן זוגך ולמצוא את הדרך הטובה ביותר להגיע ללב שלו- ממש קצת לפני החתונה. וכן, בדקתי את ההתאמה הזוגית לפי האותיות- אתם זוג משמיים! השקיעי מעט בזוגיות ותהיי מאושרת...

 6. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: את יכולה גם לבדוק למה הבת שלי מתרחקת ממני? וגם למה היא לא מתחתנת?

  תשובה: כן, בוודאי...בדיוק בשביל זה אני פה! ייעוץ אישי בעזרת נומרולוגיה קבלית נותן לך תשובות מעמיקות לכל השאלות המטרידות אותך..

 7. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: אני קצת סקפטית...תגידי- זה מדויק?

  תשובה: תשמעי- כל פעם מחדש אני נפעמת כמה שייעוץ אישי בעזרת נומרולוגיה קבלית, במיוחד בבדיקת התאמה זוגית- מדויק!
  יכולה להבטיח לך שבתום הייעוץ, דעתך תשתנה על עצמך ועל בן הזוג. פתאום תראי את הכל באור אחר לגמרי. תקבלי כלים איך לנהוג אחרת ממה שנהגת עד היום. אחרי השיחה תביני את המחסומים שהיו לך והפריעו לך להגשים את עצמך בזוגיות ובכלל...
  אני מזמינה אותך לקרוא חוות דעת של לקוחות שהיו אצלי- באמת, מחמם את הלב....( כאן בסלולרי)

 8. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: איזה נתונים את צריכה עבור ייעוץ אישי בעזרת נומרולוגיה קבלית?

  תשובה: שם שימושי ושם משפחה כיום.
  שם לידה.
  תאריך לידה לועזי.
  שם אימא – השם העברי הראשון.

 9. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: אני גרה בצפת ולא יכולה להגיע אליך לנתניה- האם אפשר לקבל ייעוץ בטלפון?

  תשובה: בהחלט אפשרי ! 90% משיחות הייעוץ שלי מתקיימות בטלפון...
  יש כאן רווח עצום של חסכון זמן ונסיעה. אני מקבלת שיחות טלפון מכל הארץ והעולם כך שאין בעיה של מרחק.

  התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית ישירה לחשבון שלי בבנק הפועלים.
  במקרים מיוחדים- ניתן לקבל ייעוץ טלפוני כאשר התשלום יורד ישירות מחשבון הטלפון.

 10. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: נשואה הרבה שנים. קשה לי בזוגיות. מתלבטת אם להיפרד או להישאר. איך את יכולה לעזור לי?

  תשובה: באמצעות הכלים נומרולוגיים קבלים אני בודקת את ההתאמה הזוגית ביניכם לפי תאריך לידה וגם שם. פה אנחנו מגלות את המשותף ביניכם והשונה. כאשר שונה- זה אומר אתגר שעליך לעבור בזוגיות. אם את מרגישה שתוכלי להתגבר על הקושי ולעשות שינוי- מעולה. במידה ולא- זו החלטה שלך מה לעשות...אומר לך את התקופה בה אתם נמצאים. את חלון ההזדמנויות לשיפור הקשר וגם עתידות לפי השמות שלכם.
  כנומרולוגית, יועצת לזוגיות ומאמנת אישית- אומר לך את העוצמות והחוזקות שיש בך כדי להתגבר על הקשיים והאתגרים בזוגיות. כמובן נדבר על השיעורים והמחסומים המקשים עליך בחיים. אתן לך כלים והכוונה כדי להתגבר עליהם. בסיום השיחה את תרגישי איך ההסתכלות שלך על העולם ועל בן הזוג שלך השתנתה. מכאן את יוצאת לדרך זוגית חדשה ויפה.

 11. ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים

  שאלה: הייתי אצל המון מיסטיקנים והתאכזבתי. כולם אמרו אותו דבר וכלום לא קרה. ברגע שראיתי את התמונה שלך וקראתי מה כתבו עליך- הבנתי שאת משהו מיוחד. איך זה עובד אצלך?

  תשובה: תודה רבה על הפרגון. מאד מחמיא לי שפנית אלי...ובאמת- כל ייעוץ אצלי- בא מהנשמה. אני משקיעה את כל כולי לאדם היושב מולי. משתמשת בנומרולוגיה מערבית וקבלית, וגם אסטרולוגיה קבלית- גלגול קודם, שם אני מגלה את המחסום העיקרי בחייך. וכמובן, יש לי כלים נוספים שרכשתי במשך ארבע שנים, כיועצת זוגית ומאמנת אישית מומחית לזוגיות ומשפחה. אכפת לי ממך וחשוב לי לחזק ולהעצים אותך- לפני שאני אומרת לך מה לתקן בחיים שלך. אני פורשת לפנייך חלון הזדמנויות לעתיד משני היבטים: נומרולוגיה- תאריך לידה, וסוד האותיות לפי השם שלך- שזה משהו מדהים ומדויק להפליא! וברור שבסיום השיחה את יוצאת עם תובנות וכלים להתמודד עם הקשיים שלך בחיים.

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...