בתהליך..המתן בבקשה.

בלוסטון פיתוח עסקי בע"מ

מילות מפתח: מבוגרים , תרמילאים , דרום אמריקה , חוגי בית , טיולים , הרפתקאות , מזרח רחוק , הרצאות

אודות העסק

שמי אביגדור ספיר, יליד שנת 1945. בגיל 71, לאחר שפרשתי מתפקיד מנכ"ל בתעשיית ההי-טק בישראל, אני מחליט להגשים חלום, לצאת לטיולי תרמילאים בעולם, בסגנון דומה לטיולי התרמילאים הצעירים, עם התאמות לגיל וליכולות.
בסיס הטיול הוא טיול עצמאי, נסיעה למקומות מיוחדים, זרימה עם מה שמזמנת הדרך ובעיקר מה שמספרים מטיילים אחרים איתם נפגשים, ושינויי מסלול תכופים בהתאם להזדמנויות שצצות.
אני יוצא לטיולים עצמאיים במזרח ה...

קרא עוד...

שירותים

הרצאה על הטיול בדרך המשי
מסע בדרך המשי – מילדות אהבתי סיפורי הרפתקאות. קראתי את מסעות מרקו פולו והחלטתי שכשאגדל, אסע לדרך המשי. גדלתי ונסעתי. מסע של 7000 ק"מ, ברכבות ואוטובוסים מקומיים, שיחות מרובות עם אנשים מקומיים, טעויות בדרך ועוד הרפתקאות מסמרות שיער בעיקר לקירח כמוני, וחוויות מדהימות אחרות.
המסע מתחיל בסין וכולל בתוכו בין היתר את שיאן עם חיילי הטרקוטה, גשר הזכוכית, דונהאונג וטורפאן, מעבר גבול מוטרף לקירגיזסטן, משם לאוזבקיסטן – סמרקנד ובוכרה.
מסיבות מובנות החלטתי לא להמשיך לאפגניסטן ואירן, אלו בפעם הבאה
קבלת פרטים
הרצאה על הטיול בנפאל
טיול לנפאל הוא טיול שונה – אתגרי. כאן החלטתי גם לעשות טרק. אני לא ספורטאי גדול, אבל למדתי שמה שמאפשר התגברות על מכשולים זה כוח הרצון, וזה יש. בחרתי מסלול בינוני – פון היל. הצעירים עושים את המסלול ב 3-4 ימים, הקצבתי לכך 5 ימים ובסוף עשיתי אותו בשישה ימים, כולל קטע בסוף של טיפוס על 4000 מדרגות.
בהיותי בפוקרה, עברתי עוד חוויה מעניינת. בלכתי ברחוב ראיתי חבורת צעירים מעמיסה מצנחים. נכנסתי ושאלתי – מה קורה? אמרו לי – יש עוד מקום אחד. אתה בא? כמובן השבתי ויצאתי לשוט באוויר על מצנח רחיפה.
קבלת פרטים
הרצאה על טיול בבורמה
בורמה היא ארץ מרתקת. מצד אחד – עוני מרוד, תשתיות כמעט ולא קיימות. מצד שני – מקדשים ענקיים מלאי זהב, ותושבים מקומיים שלמרות עניים תורמים במקדשים הללו ומדביקים עלי זהב על פסלי הבודהא. במסע בערבות בורמה נראה כאילו הלכנו 500 שנה אחורנית. בינגון – שפעם נקראה רנגון – רק 100 שנה אחורנית. כשמגיעים לניפידאו – הבירה החדשה רואים עיר מסתורית, נבנתה במהלך 10 השנים האחרונות אבל ריקה לחלוטין. בנוסף - ביקור בעיר 3007 המקדשים, נסיעה ברכבת המהירה – 8 שעות – 200 ק"מ, הר פופה ועוד. מדהים ומרתק.
קבלת פרטים

כל השירותים (4)

לכל העדכונים

אביגדור ספיר

הרצאות