בתהליך..המתן בבקשה.

כרמלה אפשטיין רותם

מילות מפתח: חיים נכון , ממינוס לפלוס , ניהול פיננסי , רווחת המשפחה , עושר ואושר , הרצאות , כסף , לחיות חכם , כלכלת המשפחה , סוף למינוס

אודות

שמי כרמלה אפשטיין רותם ובשנת הוסמכתי כיועצת ומאמנת ללכלכלת המשפחה .הגעתי לתחום מתוך הכרות אישית עם המצוקה שנוצרה במרוץ המטורף אחרי איזון כלכלי. מצוקה שגרמה למתח רב,למתיחות ביחסים במשפחה ולגרעון כלכלי שהלך והעמיק.
אחרי עבודת עומק ופיתוח כלים שסייעו לי לשנות דרכי ניהול הצלחתי לאזן את התקציב והגעתי לשלווה שאיפשרה לי להתנהל נכון,להגשים רצונות ויעדים ומאז אני מוצאת את עצמי כמי שמסייעת לאחרים להתנהל נכון כלכלית ולהתחבר לרצונות ולחלומות.

ליוויתי ואני מלווה משפחות רבות, יחידים אני מעבירה הרצאוצ וסדנאות בארגונים,חברות וועדי עובדים.


את התחום למדתי לראשונה בקורס משותף לMATRIX לאש לידור, ולמרכז להשכלה פיננסית ,על פי שיטת אש לידור. בנוסף עברתי את ההכשרה של עמותת פעמונים למלווי משפחות .

בנוסף להכשרתי בתחום כלכלת המשפחה ,למדתי מדעי התזונה והבית בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ,והוכשרתי גם כמנחת קבוצות וכמאמנת וכמגשרת.

את כישורי האישיים והמקצועיים אני מביאה לעשייתי בתחום. לצד ניסיוני בניהול כספי בהיקפים רחבים הן כמנהלת אדמיניסטרטיבית של מכון אדלר והן כמנהלת תפעול ארצית של תכנית קרב למעורבות בחינוך רכשתי נסיון רב בליווי משפחות בהרצאות ובסדנאות בתחום.

אני מתגוררת בשפלה מגיעה להרצאות וסדנאות בכל רחבי הארץ ומקבלת פניות פרטניות באזור השפלה המרכז והדרום הצפוני.

תגובות

כרמלה אפשטיין רותם

יעוץ ואימון לניהול כלכלי אי...

עסקים מומלצים בתחום

מירי בונה  משכנתא  וכלכלת המשפחה מירי בונה משכנתא וכלכלת המשפחה
מירי בונה - ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה
שרית ישראל  תכנון פיננסי שרית ישראל תכנון פיננסי
מתכננת פיננסית