בתהליך..המתן בבקשה.

חיה משעני - עיצוב לחיים בהרמוניה

מילות מפתח: פנג שוואי , קלפים , סדנאות , הום סטיילינג , שיפוץ בית ומשרד , אסטרולוגיה , מפת הבית , עיצוב פנים , הרצאות , שפע כלכלי

אודות

שעות פעילות: גמיש

שנות נסיון: 14

מי אני?

שמי חיה משעני, יועצת פנג שוואי ומעצבת בתים לפי מפת הבית או העסק.
לפני שנים למדתי עיצוב פנים ובעבודה עם הלקוחות שמתי לב שאין הלימה בין מה שהלקוח רוצה לבין התחושות הפנימיות שלי.
הרגיש לי שהצבעים והחומרים שהם רוצים וחולמים עליהם אינם טובים אנרגטית לחלל. משהו בתחושת הבטן שלי לא הייתה שלמה אז החלטתי לבדוק את מקור התחושות האלו ולהעמיק בהן יותר. בחרתי ללמוד את תחום הפנג שוואי העוסק בהשפעת הסביבה על האדם. השפעות שנובעות משינויי החלל, שינוי צבעים בקירות ושינוי בחומר. תוך כדי הלימוד גיליתי דברים מדהימים על מפת הבית, על הקשר של הכיוונים והמספרים לאדם שחי בבית. למדתי להכיר את הפוטנציאל של המבנה ואיך הוא יכול להתאים לבני האדם שחיים בו.
היום, זה מה שאני עושה, עוברת בין בתים ועסקים ועוזרת להם להכניס את האיזון, את ההרמוניה ועושה להם סדר בהתאם לרמת האנרגיה של מפת הבית או העסק.

ולא בכדי אנחנו אומרים את המשפט "משנה מקום משנה מזל". כל שינוי ולו הקטן ביותר יכול להשפיע על החיים שלנו. הוותק והניסיון שרכשתי עם השנים לימדו אותי שאכן "משנה מקום, משנה מזל" כי שינוי מקומות בתוך הבית יכול להשפיע בצורה משמעותית על האדם.
גיליתי שיש אינספור דרכים ותיקונים שניתן לעשות במטרה להעניק לבית את האנרגיה הנכונה ולהתאים אותה לאדם בהתאם לתחומי החיים.

אני ילידת ירושלים, אמא לשלושה ילדים וסבתא לנכד מתוק.
בוגרת לימודי עיצוב ואדריכלות פנים מכללת אורט כפר סבא.
בוגרת לימודי פנג שוואי באקדמיה לפנג שוואי, בי"ס מזרח ומערב, ת"א.
בוגרת לימודי אסטרולוגיה סינית אצל מסטר ריימונד לו.

קצת על הפנג שוואי:

זוהי שיטה לא אמונה או דת, המבוססת על יידע פילוסופי סיני שעם השנים התבסס עפ"י מחקרים מדעיים איך להתנהל בזמן ובמרחב בצורה נכונה. איך לארגן את הסביבה בה אנו נמצאים כך שתהיה תומכת, מעצימה ותאפשר לנו שגשוג, הצלחה ותסייע להימנע במידת האפשר מתנאים מזיקים.

אם נכנסתם למקום שנותן לכם תחושה נוחה ונעימה, הרמונית ומאוזנת תדעו שזהו פנג שוואי במיטבו.
כשאנחנו נכנסים לחלל מסוים, הדבר הראשון שהעין מחפשת זה את ההרמוניה. זה יבוא לביטוי ע"י צבע משלים, צורה או חומר, כאשר אלו מתקיימים בחלל ניתן מיד לחוש את תחושת הנעימות המחבקת ואת מה שאנחנו רוצים לשדר ולהעביר לאורחים שלנו.

המטרה בייעוץ פנג שוואי היא למצות את הפוטנציאל האנרגטי הקיים במרחב כך שיתן מענה לצרכיו ולתועלתו האישית של האדם החי בו ולשפר תחומים בחיים כגון: שפע כלכלי ורוחני, בריאות, יחסים בינאישיים טובים יותר, קידום ופרסום, זוגיות, פוריות ועוד.

איך זה עובד?

התהליך מתחיל בפגישה בבית הלקוח, שיחה אישית להיכרות וקבלת שרטוט או תכנית של הבית.

הכנת מפה אסטרולוגית של המבנה הנקבעת על פי כיוון ומעלה מדויקים של המצפן המאפשרים אבחון סוג האנרגיה במקום השפעתה והפוטנציאל לשינוי.

הכנת מפה אסטרולוגית של בני הבית המאפשרת להכיר את האדם, רמת התאמתו לבית, לבחון את נקודות החוזק והחולשה שלו בתחומים מסויימים בחיים, כגון: זוגיות, ילדים, התנהלות עסקית ועוד.

התאמת כיוונים תומכים לפי תאריכי לידה.

מסירת דו"ח מפורט במייל על המצב האנרגטי של הבית ואילו תיקונים עליו לבצע כדי לשפר את המצב.

החזון שלי:

להטמיע ולהביא למודעות בקרב האנשים את יתרונות הפנג שוואי ולאפשר להם לראות את הפוטנציאל הנמצא בביתם ובסביבתם שיאפשר להם לזמן חיים הרמוניים ומאוזנים יותר.

המוטו שלי:
לא צריך להשקיע הרבה כסף כדי שיהיה לך נוח, צריך להשקיע מחשבה, פתיחות ואהבה והשאר בונוס.

התמורה הגדולה עבורי היא פידבק של לקוח שמשתף אותי על השינויים שהוא מבצע בביתו או במקום עבודתו ואיך זה משפיע עליו ועל הסובבים אותו לטובה.

תגובות

חיה משעני עיצוב לחיים בהרמוניה

יועצת פנג שוואי מוסמכת

עסקים מומלצים בתחום

שרון רואש -  עיצוב פנים מעצב מציאות שרון רואש - עיצוב פנים מעצב מציאות
שרון רואש - עיצוב פנים מעצב מציאות Sharon Rouach
נילי  ססלר נילי ססלר
Nili Sessler- Home design and styling
תמר  קלינברגר תמר קלינברגר
תמר קלינברגר תכנון ועיצוב פנים