; שאלות ותשובות | חיה משעני - עיצוב לחיים בהרמוניה | חיה משעני עיצוב לחיים בהרמוניה | יועצת פנג שוואי מוסמכת | ראש העין - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

חיה משעני - עיצוב לחיים בהרמוניה

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. דניאל עוז-הפעלת ג'אגלינג מתקשרים-מזמנים--נהנים

  איך אפשר לשפר את מרחב האישי?

  היי דניאל
  תודה על ההמלצה החמה, גם לי נעמת בפגישתנו אצל יהלום במפגש פי 8 זו הייתה פגישה מוצלחת מאוד.
  לשאלתך לשיפור המרחב, ובכן כדי לשפר את המרחב האישי צריך בראש ובראשונה רצון. אנשים רבים רוצים לשפר את חייהם אם זה מדובר בזוגיות, בריאות פרנסה או כל תחום אחר בחיים, כולם רוצים חיים טובים יותר. אך לא תמיד זה עובד כי ישנו פער בין להגיד רוצה לבין ביצוע, כדי לשנות צריך לעשות מעשה. לכן כדי לשנות ולשפר את המרחב חשוב תחילה להבין שהבית דומה לגוף האדם, הגוף שלנו הוא המעטפת של הנשמה שבתוכנו ומגונן עליה בכל רמ"ח האיברים. והבית הוא המעטפת שלנו, אנחנו הנשמה של הבית, מהרגע שנכנסו לגור בו בעצם הפחנו בו חיים. כשאנו חולים אנו פונים לקבל טיפול לגוף ולנשמה אצל הרופא, כשהבית שלנו חולה למי הוא יפנה?
  ובכן אנחנו המטפלים של הבית שלנו, הכל נמצא בידינו. לכן בפגישה איתי אני מתשאלת את האנשים מה הם רוצים באמת לשפר מה הם מוכנים לעשות כדי ליצור לעצמם סביבה טובה ותומכת יותר וביחד אנחנו יוצאים לדרך. אני מתחשבת בתנאי הסביבה של הבית, בתאריך סיום שנת הבניה, בתאריכי לידה של בני הבית ובבדיקת כיווני השמיים ביחס לבית בעזרת מצפן סיני מקצועי. כאשר הנתונים בידי אני יכולה לזהות את אזורי השפע בבית ואת המוקדים החזקים אותם צריך לחזק ואת האזורים החלשים אותם צריך להחליש ולנטרל.
  כל מקרה לגופו של עניין.

  בברכה,
  חיה משעני

חיה משעני עיצוב לחיים בהרמוניה

יועצת פנג שוואי מוסמכת

עסקים מומלצים בתחום

Irena Sezonenko Irena Sezonenko
Highlight
שרון רואש - עיצוב פנים מעצב מציאות שרון רואש - עיצוב פנים מעצב מציאות
שרון רואש - עיצוב פנים מעצב מציאות Sharon Rouach
נילי ססלר נילי ססלר
Nili Sessler- Home design and styling