בתהליך..המתן בבקשה.

גדעון ניסן- צלם וידאו סטילס

מילות מפתח: סדנאות , צלם ודיאו , צלם - צילום פורטרטים , וידאו , צילום , צילום משפחה וילדים , צילום שיווקי לעסקים , צילום אירועים , צילום אדריכלות פנים , השכרת ציוד למסיבות

אודות העסק

אני מצלם את הבריאה זה שנים רבות. בעשור האחרון צילמתי אירועים גדולים בהיסטוריה של עם ישראל כמו פינוי גוש קטיף ועמונה, צילום אירועים חריגים בירושלים ועוד.
כיום אהבתי הגדולה בצילום ממוקדת באדם. האהבה לאחר באה לידי ביטוי בצילום מנגינה שלא נפסקת.
ממרום גילי הצילומים נראים אחרת. הזווית והמבט לא זהה לזה של כולם.
אני מצלם :
* וידאו ערריכה של שמחות משפחתיות ואירעים חברתיים. צילום הרצאות.
*צילום סטילס ...

קרא עוד...

שירותים

השכרת ציוד וינטז' להפקות וצילומים. לעריכת אירוע. קישוט וקומפוזיציה.
ציוד , כלי עבודה, כלי מטבח, כלים חקלאיים, טרקטורים ישנים, ציוד בית חולים ישן, ציוד מרצען ישן, ציוד תאורה ישן, ציוד מספרה ישן, ציוד רפואי ישן.
כל ציוד שעולה על דעתך ולא רשום כאן תשאל אותי. כמעט הכל בר השגה.
קבלת פרטים
צילום בוק בר/ת מצווה
צילום סידרת תמונות בעיקר בטבע, צילום עם בעלי חיים. צילום במקומות ובתחביבים של המצולמים. הגשת התמונות לאחר עריכה. אפשרות להכנת אלבומים באופן מקצועי.
קבלת פרטים
צילום בר מצווה בכותל/ בבית הכנסת
צילום סטילם ווידאו בעליה לתורה של חתן בר מצווה. צילום בבית הכנסת או בכותל על פי הצורך. מסירת תמונות ערוכות, אופציה לעריכת אלבום בכל גודל אפשרי.
קבלת פרטים

כל השירותים (8)

חוות דעת

יעל הדר  זימן יעל הדר זימן

גדעון צילם מסיבת סיום יב של הבן המיוחד שלי - מסיבה פרטית קטנה ומרגשת עם חבריו לכיתה נציגות הורים וצוות חינוכי הכל בצל הקורונה ואישור מגביל. גדעון נהג...
קרא עוד...

ויקי שחר -  ייעוץ כלכלי ועסקי ויקי שחר - ייעוץ כלכלי ועסקי

הזמנתי את גדעון לצלם את מסיבת הסיום של שכבת ו' ולשדר אותה להורי השכבה בלייב. גדעון היה מקצועי, סבלני ושירותי. לאור המורכבות של האירוע שחולק ל 4 אירו...
קרא עוד...

סרטונים


השנה חג החנוכה היה מיוחד בשבילי. הכל בזכות זה שבאתי לתת ובמקום זה קיבלתי פצצת אנרגיה טובה ועוצמתית עם אנשים טובים ומיוחדים.
תודה לשם יתברך על הברכה שכל כך שימחה אותי ונתנה לי כל כך הרבה אור בחג הקדוש הזה. מטבע הדברים לא אוכל לשתף הרבה למעט הטקס של הדלקת הנרות שיעיד על החשמל שהיה באויר.
כמה נעים היה לשמוע את קולו הערב של הרב עזרן. עיצרו לדקותיים לשמוע.......

לכל העדכונים

גדעון ניסן צלם סטילס- וידאו

צלם סטילס וידאו