בתהליך..המתן בבקשה.

כפיר מנשה - קידום אתרים שעובד

מילות מפתח: קידום אורגני בגוגל , ייעוץ לבניית אתר , קידום אתרים , מחיקת תוצאות מגוגל , ניהול מוניטין , קידום אורגני , קידום בגוגל , מקדם אתרים , קידום אתרים אורגני , בניית אתרים

אודות

מומחה ליצירת נוכחות חזקה וחיובית בגוגל!
מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלי
אני כפיר מנשה ואני בונה אתרים ומקדם את הלקוחות שלי לעמוד הראשון בגוגל מגדיל להם את כמות התנועה לאתר ובשורה התחתונה גם כמות המכירות והלקוחות.
בנוסף אני מומחה לניהול מוניטין העלמת תוצאות חיפוש ואתרים מגוגל. אם פרסמו עליכם כתבה שלילית או לא מחמיאה שעולה כאשר מחפשים את השם שלכם בגוגל אני האיש שיכול להעלים אותה משם.

באתר אני מרחיב בפירוט על השירותים שאני נותן, מציג פרוייקטים שביצעתי ומפרסם מאמרים, טיפים והמלצות לבעלי עסקים שמעוניינים לדעת איך יוכלו להגדיל בעצמם את כמות הלקוחות שמגיעים אליהם.

מאחוריי מספר שנים של עבודה כמקדם אתרים בחברות גדולות. הניסיון הרב שיש לי – מקידום של עשרות עסקים קטנים ובינוניים בשוק הישראלי ועד לתעשיית המסחר בביטקויין בשוק הבינלאומי – הפכו אותי למומחה קידום אתרים שיכול להתמודד עם פרוייקטים בכל סדר גודל.

כעצמאי אני בעיקר עובד מול עסקים קטנים ובינוניים שמעוניינים לקחת את הקידום והשיווק של המוצרים שלהם לרמה הבאה. אני מציע שירותי ייעוץ לבנייה וקידום אתרים גם עבור בעלי עסקים שמעוניינים להקים אתר ולקדם אותו בעצמם כדי לחסוך בעלויות אך לא מעוניינים לוותר על ליווי של איש מקצוע בתהליך.
אשמח לתת גם לכם שיחת ייעוץ ראשונה לגמרי בחינם כדי שתדעו מאיפה להתחיל ואיך כדאי להתקדם.

אני שם דגש מאוד חזק על תוצאות בשטח – זה מה שהופך את השירות שלי לדרך הבטוחה לחשיפה חיובית ברשת.

מוזמנים ליצור איתי קשר בכל עת!

תגובות

כפיר מנשה - בני.. קידום וניהול מו...

בניית אתרים, קידום אתרים ונ...

עסקים מומלצים בתחום

עומר כהן  בניה ועיצוב אתרים עומר כהן בניה ועיצוב אתרים
בניה ועיצוב אתרי אינטרנט- OMEGA360
שחר שמרת דיגיטל  מומחה מחשוב ואינטרנט שחר שמרת דיגיטל מומחה מחשוב ואינטרנט
שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט
מיכל ילוז -  מלכת האינטרנט מיכל ילוז - מלכת האינטרנט
אינדקס אתרים פרופיל מקצועי ופרסום בפורטלים