בתהליך..המתן בבקשה.

תפן - תכנון פננסי נבון

מילות מפתח: הרצאות וסדנאות , השקעות , השקעות בחו"ל , יעוץ כלכלי ופיננסי , אימון כלכלי משפחתי , יעוץ כלכלי למשפחות , השקעות בארץ , יעוץ כלכלי למשפחה , השקעות אלטרנטיביות , יעוץ כלכלי

אודות

שעות פעילות: ימים א' - ה' 8:00 - 19:00 יום ו' 8:00 - 13:00

אימון, ייעוץ וליווי מקצועי למשפחות ויחידים לצמיחה כלכלית משנת חיים!

כל אחד יכול להרוויח מכך ובגדול! בין שהוא בקשיים כספים, בדשדוש כלכלי או ברווחה כלכלית

השילוב הייחודי בין אימון ותכנון כלכלי משפחתי נכון לניהול השקעות מקצועי
הוא המפתח לצמיחה ושגשוג כלכלי 💰

תוכנית 8 השלבים היא שיטה מוכחת, שתשים אותכם על הדרך לעצמאות כלכלית
1. תשנה את דרכי ההתנהלות הכלכליים שלכם ותביא אותכם להתנהל בצורה מקצועית ורווחית
2. תחסוך לכם כספים רבים וניתן לחסוך הרבה כסף ללא פגיעה ברמת החיים!
3. תעלה אותכם על המסלול לחיסול החובות (במידה ויש לכם)
4. תגדיל לכם את ההון ותייצר לכם הכנסה פאסיבית דרך ניהול השקעות מקצועי

השילוב הייחודי והחשוב כל כך הזה יביא לכך...
שההון המשפחתי שלכם יגדל בצורה משמעותית ותתחילו לייצר הכנסה פאסיבית הולכת וגדלה

זה לא חלום זאת מציאות!
זה נראה לכם אולי אפשרי, אבל זה בדיוק מה שקורה למשפחות שמיישמות את התהליך הזה

ולא פחות חשוב מכל זה...
ברגע שאתם עולים על הדרך לעצמאות כלכלית את גם מרווחים
רוגע כלכלי משפחתי, שתורם משמעותית לזוגיות טובה 👪

נעים להכיר 😊

שמי גדעון מסקטל ואני יועץ כלכלי מקצועי, מומחה באימון וייעוץ כלכלי למשפחות ויחידים ובבניית תהליכים לצמיחה כלכלית. אני עושה זאת באמצעות תהליך ייחודי המשלב בין, תהליכי הייעוץ והאימון הכלכלי לבין יישום אסטרטגיות צמיחה כלכלית, באמצעות ניהול השקעות מקצועי.

בעל תואר ראשון ושני בהצטיינות בכלכלה ובמנהל עסקים, עם ניסיון רב שנים, בתפקידים ניהול בכירים תוך ניהול תקציבים, של עשרות מיליוני דולרים וביצועי תהליכי ייעול משמעותיים. בנוסף לכך אני עוסק שנים רבות בתחום ההשקעות תוך ביצוע השקעות בהיקפים גדולים, במגוון רחב מאוד של השקעות הן בתחום הפיננסי והן בתחום האלטרנטיבי.

את הידע והניסיון הרב שצברתי אני מעביר למשפחות ויחדים, אם באמצעות הרצאות, סדנאות, קורסים דיגיטאליים ותהליכי אימון וייעוץ בליווי אישי שלי!

במסגרת תוכנית 8 השלבים אני אלמד אותכם, איך באמצעות שינוי גישה ויציאה מצורת החשיבה הרגילה, שבה נמצאים רוב האנשים, אתם תוכלו לחסוך כספים רבים, ללא צורך לפגוע כלל ברמת החיים שלכם, תצאו עם תוכנית מותאמת אישית לחיסול החובות (במידה ויש לכם), תצאו עם תוכנית ארוכת טווח המותאמת לצרכים שלכם שתאפשר לכם להגשים את היעדים שלכם ולעלות על הדרך לעצמאות כלכלית

בנוסף לכך תבנו תוכנית השקעות מקצועית, שתייעל לכם בצורה משמעותית את ההשקעות הנוכחיות, כולל הפנסיה וקרנות ההשתלמות ותצייר לכם תמהיל השקעות מותאם אישית, תוך שימוש בכלים ושיטות מקצועיים בכדי למקסם לכם את התשואה ובכך להגדיל לכם את ההון בצורה משמעותית ולייצר מקורות להכנסה פאסיבית הולכת וגדלה

בכדי לעזור לכם להפוך לנהל בצורה מקצועית ויעילה את התקציב משפחתי שלכם, אתם מקבלים ממני כחלק מהתהליך, שתי כלים ייחודיים:

כלי מקצועי לניהול הכלכלי המשפחתי, שיאפשר לכם ליישם את תוכנית 8 השלבים בצורה קלה ונוחה. הוא כולל בתוכו כלים לניתוח וניהול התקציב, ניתוח וטיפול בחובות, טיפול בהוצאות חד פעמיות (כמו טיפולים יקרים לרכב או טיפול שיניים ייקר), אשר משבשים לנו כל פעם מחדש את התקציב. בנוסף לכך תקבלו ומערכת בקרה תקציבית נוחה ופשוטה לתפעול שמאפשרת לכם לוודא שאתם נשארים על המסלול הנכון.

בנוסף תקבלו מערכת לניתוח וניהול השקעות מקצועית, שתאפשר לכם לנתח בצורה מקצועית מגוון רחב של השקעות, כדי שתדעו מה התשואה האמיתית שתקבלו מכל סוג השקעה, איך שינויים בתוצאות ההשקעה ישפיעו על התשואה הצפויה, איך למנף את ההשקעה ומה תהיה המשמעות על התשואה שלה ועד כמה המיסים על הרווחים ישפיעו על תשואה הסופית שלכם. בנוסף לכך תקבלו מערכת שלמה לניהול השקעות והיעדים שלכם המקושרת למערכת ניהול התקציב שלכם, כדי לוודא שתוכלו ליישם אותו בפועל במסגרת התקציב המשפחתי שלכם.

תגובות

גדעון מסקטל

יועץ ומאמן לכלכת המשפחה