בתהליך..המתן בבקשה.

יניב טל- ביטוח

שירותים

גמר פנסיוני

קורס הכנה לקראת מבחני האוצר בגמר פנסיוני מתבצע פעמיים בשנה בתל אביב וחיפה. ניתן ליצור קשר להשתלבות באחת הכיתות,או בהזמנת כיתה יזומה,או בלימודים פרטיים.

מקצוען פנסיוני

קורס חובה לסוכני ביטוח,משווקים פנסיונים,רואי חשבון ,יועצי מס וכל מי שעולם חסכון ארוך הטווח מעניין אותו. בקורס ניגע במהות מוצרי חברות הביטוח לתקופותיהן,קופות הגמל וקרנות הפנסיה ונלמד לבנות תיק מתאים לכל לקוח על פי מאפייניו.
הקורס מתבצע הן כקורס פתוח לנרשמים והן לקרנות פנסיה,סוכנויות וחברות ביטוח המעוניינות להעשיר את ידע עובדיהם תוך כדי הגדלה משמעותית במכירות מוצרי הפרט,כחלק אינטגרלי מהתיק הפנסיוני.
בנוסף נלמד כיצד לבנות תיק פיננסי לסוכן על ידי ניתוב נכון של קופות הלקוח למכשירים המתאימים לו,והמניבים הכנסה גדלה והולכת למשווק.
הקורס הבסיסי בנוי על עשרה מפגשים בני 4 שעות כל אחד וכולל מפגשי הכרה פרקטית של מוצרי החיסכון הפנסיוני (ביטוח,גמל ,פנסיה,השתלמות,פוליסות חסכון וקופות גמל להשקעה)עם לא מעט ניתוחי סוגי פוליסות ותיקי מסלקה אמיתיות של לקוחות.

ניתוח תיק ביטוח

בחינת תיק הביטוח והמוכנות לפרישה,נכות ומוות כפי שמתבטא בו,ביחס לעלויות. כבעל ניסיון של כ 30 שנה,אאבחן את פוליסות הביטוח ,קרן הפנסיה וקופות הגמל והתאמתן לצרכייך.
ניתן להיעזר בי לבחינה בלבד או לשלב את הליווי ההמשכי שלי והפיכתי לנציגך מול הגופים המנהלים את תיק הביטוח הפנסיוני שלך.

הרצאות נקודתיות לחברות

כמרצה בתחום החיסכון הפנסיוני מזה 15 שנה,יש אפשרות להזמין הרצאה בודדת או כמכלול מפגשים למוסדות וחברות.
המפגשים מיועדים הן לגופים הקשורים לתחום והן לכאלה שמעוניינים להעשיר את ידע עובדיהם בלבד.
מגוון ההרצאות כולל הכרה של חשיבות החסכון לפרישה, ביטוחי אובדן כושר עבודה,ביטוחי חיים,ביטוחי מנהלים לעומת קרנות הפנסיה,תהליך שינויי הרגולציה בתחום החסכון ארוך הטווח,ניצול הטבות המס לטובת החסכון הפנסיוני,הכנה לפרישה ועוד.

יניב טל

מרצה ויועץ בתחום ביטוח פנסי...