בתהליך..המתן בבקשה.

אמירה סגל מאמנת למערכות יחסים טובות

מילות מפתח: אימון , יחסים במשפחה , יחסים בין אישיים , אימון אישי לבוגרים , יחסים בעבודה , תקשורת אישית , אימון אישי , חיבור לאהבה , פרידות , תקשורת אפקטיבית

אודות

שעות פעילות: דברו איתי ונתאם :-)

נעים מאוד להכיר :-)
שמי אמירה סגל, אני מאמנת מוסמכת, בוגרת מסלול אימון (קואצ'ינג) של מכון אדלר, עם התמחות-עומק, בתחום ה"יחסים".
שמחה שהגעתם לדף שלי, ואם כבר אתם כאן, שאלו את עצמכם - האם אחד מהמשפטים הבאים מדבר אליכם:
֎ איך זה שהוא שוב מצליח להרגיז אותי? כמה פעמים אמרתי לו ש ...
֎ איך אני שוב יוצא "לא בסדר", שוב היא צועקת ומתעצבנת - אני לא מבין מה הקטע ...
֎ אנחנו מדברים כל הזמן על הילדים, כבר שכחתי מה זה סתם לצחוק איתו ...
֎ שוב אני לבד בהפסקה במשרד כשכל הקולגות במטבחון מדברים וצוחקים ...
֎ אני צריכה לנהל עם הבוס שלי שיחה חשובה... אין לי אומץ... מפחדת ששוב אצא בידיים ריקות
֎ אני לא מצליחה להתגבר על הפרידה.... מרגישה על הפנים, אין לי כוחות לחזור להכיר מישהו.... מה אם שוב אכשל?

האם משהו מאלה, קרוב לדברים שאתם חווים בבית, בעבודה או במשפחה ו...נמאס לכם? רוצים סוף סוף לעשות משהו בעניין ולשפר את היחסים ואת התקשורת? להרגיש בעלי ערך, להחזיר לעצמכם כוחות אמונה ורצון לפעול?
הנה ההזדמנות עבורכם "לחשב מסלול מחדש".
אימון אישי בתחום היחסים, הוא תהליך מעשי, תוצאתי, קצר מועד ומעצים, המיועד לשיפור התקשורת, ההתנהלות והתפקוד במערכות היחסים השונות בחיינו - בית/משפחה/עבודה/השדה החברתי. השיח האימוני מאפשר קבלת זויות ראייה חדשות, העלאת מודעות להרגלים ולדפוסים שמנהלים אותנו, ובעקבות כך - להצליח לפעול אחרת, כדי שיהיה לכם ולאנשים בסביבתכם יותר טוב.

הגעתי לעולם האימון לאחר שנים רבות, בהן עבדתי במגזר הטיפולי בהיבטים היותר ניהוליים. אך לאחר שפעמים רבות מספור שמעתי את השאלה "רגע, גם את מטפלת כאן"? הבנתי שהגיע הזמן לעשות מעשה. קיבלתי הרבה פידבקים לכך ששיחות לא רשמיות איתי מצליחות לעורר מודעות חדשה "וואוו לא חשבתי על זה ככה", נותנות תחושה טובה למי שאיתו/ה דיברתי, ומתוך כך לחולל תנועה / שינוי.
בחרתי במכון אדלר מתוך ידיעה שמסלול הלימודים רציני ודורש השקעה רבה, ומתוך חיבור עמוק לעקרונות ולערכים האדלריאניים. כבר לאחר השיעור הראשון הרגשתי ש"אני בבית".
הגישה האדלריאנית מבוססת על גישת הפסיכולוגיה החיובית של ד"ר אלפרד אדלר שאומרת בין השאר ש"הכל בחיים זה יחסים". זה גם מה שגרם לי לבחור בהתמחות "יחסים", בהביני ששם טמון המפתח לרוב דברים הקשורים גם לתחומים האחרים בחיינו.
תהליך האימון שאני מציעה, הנובע מגישה זו, מאפשר לך לגלות את עוצמותיך, יכולותיך, התחברות למשאבים ולכוחות שלך, "להרכיב משקפיים חדשים" המאפשרים פרשנות חדשה ושינוי הרגלים.

בנוסף, כשחקנית "תיאטרון פלייבק" פעילה אני משלבת כלים מעולם התיאטרון, המאפשרים הומור והקללה של השיח האימוני, (כן, אנחנו צוחקים הרבה במפגש!), סימולציות של דרכי התקשורת ביום יום, חילופי תפקידים, המעלים מודעות חדשה לאופן שבו אנחנו נשמעים ומדברים. שורה תחתונה - הרבה "אסימונים" נופלים באמצעות הטכניקה הזאת.

אני מאמינה בתהליכים ממוקדים ומהירים, אשר יוכלו להביא פתרון מהיר ואפקטיבי, לפתוח "פלונטרים" שנראים סבוכים, ולהגיע לתוצאות הרצויות בזמן קצר.

בואו ודברו איתי. שיחת הטלפון היא בלתי מחייבת, והיא תאפשר לכם להשמיע ולשמוע את מה שהמילים הכתובות כאן לא מספרות.

תגובות

אמירה סגל

אימון לשיפור יחסים, ולהתגב...