בתהליך..המתן בבקשה.

אמירה סגל מאמנת למערכות יחסים טובות

שירותים

אימון לשיפור תקשורת במערכות יחסים

במציאות היומיומית אנחנו מצויים בתקשורת ויחסים כל הזמן - בבית, בעבודה, משפחה, חברים....כיצורים חברתיים אנחנו חייבים לתקשר כדי להרגיש שייכים ורצויים. לא תמיד זה קל, ופעמים רבות אנחנו מוצאים עצמנו נופלים לבורות מוכרים של קונפליקטים, ומאפשרים "לאוטומט של הכעס" להתרומם.
אימון יחסים רוצה לסייע לכם בדרך קצרה מעשית וממוקדת, לזהות את אותם מקומות שמביאים לקונפליקטים, קשיים בתקשורת, להבין איך האנשים סביבכם חווים אתכם, ובכך לסייע לבחור בדרך אחרת, לשיפור והשגת מטרות של יחסים מיטביים.

התגברות על פרידה קשה, החזרת הכוחות והערך העצמי מחדש

תהליך אימוני התפור למידת הצורך של הלקוח.ה, המיועד לסייע בהתגברות על פרידה כואבת. תהליך מחזק, מחבר מחדש לכוחות, מעודד בכדי לחזור עם מוטיבציה בחזרה "למגרש המשחקים". סיוע באמונה מחדש בערך העצמי, הבנה לגבי מה לא עבד במערכת היחסים הקודמת, קבלת כלים כדי לעשות אחרת ביחסים הבאים.

שיפור היחסים עם עצמי, חיבור לעצמי מחדש :-)

תהליך המיועד לכל מי שרוצה להתחבר מחדש לאני האותנטי.
נבלעתם בתוך העבודה? ביחסים המשפחתיים? בכל ה DOING היום יומי ושכחתם מי אתם? מרגישים שאתם עושים עבור האחרים אבל עבור עצמכם לא? זה הזמן לגלות מחדש מה אתם רוצים, איך מטעינים את ה"עצמי" מחדש.
איך מפסקים לרצות את כל הסביבה, ואיך מתחילים לתת לעצמנו מחדש...
כשנוצר חיבור מחדש ל"אני", תחושת הערך האישית עולה, וכך כל מי שסביבך יוצאים נשכרים לא פחות.

איך אני מקשיב/ה? איך אני מדבר/ת?

סדרת מפגשים קצרה המיועדת לכל מי שרוצה לתקשר טוב יותר עם סביבתו, להבין את החסמים של ההקשבה - INPUT ולייעל את האופן שבו אנחנו מדברים OUTPUT.

אימון ממוקד - הכנה לשיחה משמעותית / קשה / מורכבת

שיחה קשה היא אותה שיחה שלפני כן אנחנו מרגישים אי נוחות, חשש, פרפרים בבטן, ציפיה שיהיו תוצאות מסויימות, פחד מכשלון אם זה לא יקרה....זה יכול להיות שיחה עם בן/בת זוג, אחד מבני המשפחה עם חבר/ה וכמובן גם עם מישהו ממקום העבודה.
אפשר לעשות זאת יותר בקלות! אני מציעה לך פגישה אחת ממוקדת של שעתיים, כדי להתכונן לשיחה באופן מיטבי, ולקבל תוצאות רצויות.

אמירה סגל

אימון לשיפור יחסים, ולהתגב...