בתהליך..המתן בבקשה.

YOOCOM - קצת יותר ממשרד פרסום

מילות מפתח: שיווק באינטרנט , קורסים והרצאות , פרסום , פרסום אופליין , בניית אתרים , פרסום אונליין

אודות העסק

ממש טיפה עלינו, כי אנחנו לא העיקר כאן..
Yoocom הוקמה בשנת במטרה לספק לעסקים מענה לצרכים הפרסומיים והמיתוגיים שלהם בזירות הפרסום החדשות והוותיקות. המומחים שלנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים הטכנולוגיים שהופכים את הפרסום למדע מדויק, בשילוב עם אומנות ויצירתיות. כבר בפגישת הייעוץ אנו נראה לך שהעיקר כאן הוא העסק שלך, וכיצד ביכולתנו להגדיל את קהל הלקוחות שלך באופן ממוקד ומפולח.

שקיפות, אמינות ומקצועיות...

קרא עוד...

שירותים

בניית אתרים
Web & Mobile
מחשבים וטלפונים חכמים הם הדרך הנפוצה ביותר כיום להשיג מידע וליצור קשר עם נותני שירות. כפי שלפני מספר שנים להיות ללא אתר אינטרנט היה לחסום את התפתחות העסק שלך, כיום מתן גישה נוחה של טלפונים חכמים לעסק שלך מובילה לגידול משמעותי בקהל הלקוחות. בעזרת צוותים המתמחים בתכנות וביצירת חוויית משתמש, נהפוך את העסק שלך לנגיש ובמרחק מספר לחיצות מכל הלקוחות הפוטנציאליים שלך.

אתר אינטרנט
עסק ללא אתר אינטרנט הוא כמו חנות בגדים ללא חלון ראווה. וכיום, כשבניית אתרים היא פשוטה בהרבה מאשר הייתה בעבר, בעזרת התאמה של האתר לצרכים האמתיים שלך ושל הלקוחות שלך אנו מסוגלים ליצור עבורך אתר אשר ישרת את כל המטרות ויוכל להעלות בצורה משמעותית את ההכנסות המקוונות ואת מספר הלקוחות של העסק שלך המגיעים אל האתר ומבצעים בו פעולות כגון רכישה או יצירת קשר.
אתרך ייבנה כך שיתאים לכל הפלטפורמות השונות בהן קהל היעד שלך משתמש. במקביל, המומחים של יוקום מציעים גם שדרוג של אתרים קיימים, יצירת פרופילים ברשתות החברתיות והתאמת אתרים מיושנים למכשירים ופלטפורמות חדישות.

פיתוח אפליקציות
אפליקציה נכונה מאפשרת לך לבנות סניף של העסק שלך בכיס של לקוחות פוטנציאליים, אפליקציה טובה היא כזו המצליחה גם למנף את הכוח הזה לרווחים אמתיים. בהתאם לכך, פיתוח האפליקציה נעשה סביב הצרכים של העסק שלך. תהליך עיצוב ופיתוח האפליקציה משקף את הערכים בהם העסק שלך מאמין ויחזק את הקשר בינך לבין הלקוחות שלך.

Yoocom
יוקום יוצרת סינרגיה בין הטכנולוגיות החדישות ביותר לשיטות הפרסום המוכחות והנועזות. הודות לעובדה שאנו שוחים גב בעולם הפרסום עוד משנת 2011, כולל הקמת אתרי אינטרנט בספרינט, יצירת ייצוגים ווירטואליים לעסקים וקידומם תוך קליעה למטרה ופיתוח מערכות מבוססות Web תוך כדי הליכה מהירה, אנו גם יודעים כיצד לבנות עבור העסק שלך את הפנים הווירטואליות אשר ימשכו את הקהלים הנכונים ויתרמו להתפתחותו.
אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום ולשמוע על כל האפשרויות הרלוונטיות עבור העסק שלך – ועל המשמעויות שלהן.
קבלת פרטים
פרסום
פרסום
לא חייבים לצעוק בשביל שיקשיבו לך, פשוט צריך לדבר בטונים ובמקומות הנכונים. פרסום מקצועי נעזר בכל הפלטפורמות הידועות והחדישות ביותר כדי להגדיל את כמות הלקוחות של העסק שלך. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, יש לתכנן את הפרסום כך שיפנה לקהל היעד הרלוונטי לעסק שלך וייחשף אליו במקומות הנכונים. לאחר ניתוח מקצועי של צרכי הפרסום של העסק שלך נוכל להתאים לו תכנית פרסום מפורטת בעלת יעדים ומהלכים אשר יגדילו את קהל הלקוחות שלך.

רכישת מדיה
בעזרת קשרים אשר צברנו במשך שנים של עבודה וניסיון, ביכולתנו להציע לך חבילות מדיה מגוונות במחירים אטרקטיביים. בין אם מדובר בטלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות או פרסום בפלטפורמות האינטרנט השונות וברשתות החברתיות, רכישת מדיה עולה כסף ובחירה לא נכונה - לא תחזיר את ההשקעה. אל דאגה, אנחנו יודעים איזו מדיה רלוונטיות לקהל היעד של מסע הפרסום שלך.

כתבות יח"צ
איתור הכותבים הנכונים אשר יוכלו לכתוב מילים המציגות את העסק שלך באור מושך היא לא משימה פשוטה, בעיקר לאור העובדה שקשה לפרסם כתבות שיווקיות באופן פרטי. בעזרת היכרות עם הנפשות הפועלות, אנו יכולים לוודא כי המילים אשר ייכתבו על העסק שלך ייקראו על ידי האנשים הרלוונטיים ויגרמו להם להגיע עד אלייך, שזה מה שבעצם רצית.

פרסום באינטרנט
האינטרנט מציע מגוון של פלטפורמות פרסום המאפשרות למקד את קהל המטרה של קמפיין ספציפי ולעקוב אחר אפקטיביות הפרסום באופן מפורט. בעזרת שימוש באמצעים הללו אנו מסוגלים ליצור עבור העסק שלך פרסום אפקטיבי ואינטראקטיבי, ולהתאים אותו בזמן אמת לאור התוצאות בשטח.

Yoocom
כחברת פרסום המתמחה בליווי עסקים בתהליכי פרסום וקידום, יוקום נעזרת בצוות מקצועי ובשאיפה רצופה למצוינות כדי ליצור עבורך חבילות פרסום אשר ישדכו בין העסק לבין קהל הלקוחות. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, להסביר לנו את הצרכים של העסק שלך ולצפות בו גדל, וגדל וגדל.
קבלת פרטים
ייעוץ וליווי עסקי
ייעוץ וליווי עסקי
יוקום מספקת מערך רחב של שירותים לעסקים המעוניינים לנצל את ההזדמנות כדי לפתח ולהגדיל את הפעילות העסקית. אבל קודם, כדי לקדם את העסק שלך, אנו צריכים להבין אותך ומה הן המטרות שלך עבור העסק.
במהלך הייעוץ והליווי אנו נתכנן עבורך – ובהכוונה מלאה ממך – את התהליך ונקבע את נקודות הציון שיבליטו את העסק שלך מעל למתחרים ויחשפו אותו בפני המספר הגדול ביותר של לקוחות פוטנציאליים באופן שיהיה מיושר עם המטרות ארוכות וקצרות הטווח ששאפת אליהם בתחילת הדרך.

מהנקודה שהעסק שלך נמצא בה
ליווי עסקי מבית יוקום מתחיל מהבנת המוניטין הקיים, החשיפה הנוכחית ומאפיינים נוספים של העסק שלך כיום. לאחר הבנת הנקודות החזקות יותר או פחות של העסק שלך, נוכל להתחיל לבנות את האסטרטגיה הפרסומית. הליווי יכול לכלול כל דבר שיקדם את העסק שלך, החל בהקמת אתר או אפליקציה, שדרוג פלטפורמות קיימות, קידום בטלוויזיה וברדיו ועד לתחזוקה של עמודים ברשתות חברתיות והכנסת תוכן ממוקד מטרה לאתר.

ליווי רצוף ואינטראקטיבי
הליווי העסקי שאנו מספקים הוא שקוף לחלוטין ונמצא בכל זמן תחת עיניך הביקורתיות. בעזרת שימוש במערכות חדישות נוכל גם לעקוב אחר ההתקדמות הפרסומית של העסק שלך, לעדכן את אסטרטגיית הפרסום עד לשלמות ולוודא שהשיווק באמת עובד לטובת מטרותיו העסקיות. הודות לעובדה שיש לנו ידע מקיף וניסיון בכל אפיקי הפרסום, כמו גם יד על הדופק, נוכל ליצור תכנית לפיתוח העסק אשר אינה מוגבלת לשיווק במדיום מסוים – אלא משלבת בין כל המדיות הנכונות.

Yoocom
יוקום מתמחה בייעוץ וליווי עסקי, תוך בניית ייצוגים ווירטואליים לעסקים וקידום עסקים דרך מגוון אפיקים הכוללים טלוויזיה, רדיו, רשתות חברתיות, קידום עסקים ועוד. בעוד המידע המקוון בנוגע לרמות ההצלחה של קמפיינים מאפשר לנו להבין יותר טוב את קהל היעד שלך ולפנות אליו בדרך אשר תסייע לעסק שלך לשגשג, הייעוץ שאנו מעניקים לעסקים כולל את כל השירותים שנועדו להשלים את התמונה וליצור סינרגיה בין השיווק לבין הפעילות השוטפת של העסק.
אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, לספר לנו על העסק שלך ולקחת יחדיו את הצעדים הראשונים לקראת צמיחה משמעותית של העסק בכל האספקטים הרלוונטיים לפעילותו.
קבלת פרטים

כל השירותים (9)

לכל העדכונים

אילן בן סהל

משרד פרסום - סוכנות דיגיטל

עסקים מומלצים בתחום

חן נירן - קופירייטר  למקרים קשים חן נירן - קופירייטר למקרים קשים
חן נירן - קופירייטר למקרים קשים
איריס חן - סטודיו סיאן  מיתוג מנצח ובניית אתרים איריס חן - סטודיו סיאן מיתוג מנצח ובניית אתרים
מיתוג עסקי - בניית אתרים - ייעוץ שיווקי