בתהליך..המתן בבקשה.

YOOCOM - קצת יותר ממשרד פרסום

מילות מפתח: שיווק באינטרנט , קורסים והרצאות , פרסום , פרסום אופליין , בניית אתרים , פרסום אונליין

אודות

ממש טיפה עלינו, כי אנחנו לא העיקר כאן..
Yoocom הוקמה בשנת במטרה לספק לעסקים מענה לצרכים הפרסומיים והמיתוגיים שלהם בזירות הפרסום החדשות והוותיקות. המומחים שלנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים הטכנולוגיים שהופכים את הפרסום למדע מדויק, בשילוב עם אומנות ויצירתיות. כבר בפגישת הייעוץ אנו נראה לך שהעיקר כאן הוא העסק שלך, וכיצד ביכולתנו להגדיל את קהל הלקוחות שלך באופן ממוקד ומפולח.

שקיפות, אמינות ומקצועיות
אנחנו דוגלים בסביבת עבודה אינטימית בה ניתן לפרוץ את כל הגבולות ולמצוא את הדרך לשבות את לבבות קהל היעד שלך. השירותים שאנו מציעים יכולים לענות כמעט על כל הצרכים הפרסומיים של העסק שלך, החל בעיצוב גרפי ובניית המותג והשפה השיווקית, דרך קידום ופרסום במנועי חיפוש, רשתות חברתיות ופלטפורמות נוספות, דרך תכנון אסטרטגיה ארוכת טווח לפרסום וקידום המותג שלך, פיתוחי Web וMobile, דפוס והפקות ווידאו, ועד ייעוץ וליווי עסקי, כתיבת תוכן למגוון שימושים ועוד.

מכסים אותך מכל הזוויות
הודות לארסנל היכולות הרחב שלנו, בהן אנו מנוסים ומיומנים, אנו מעמידים לרשותך מגוון חבילות פרסום, מיתוג ובניית מותג המתאימות לשאיפות העסקיות שלך. נוכל להתאים לך את פלטפורמות ושיטות הפרסום כך שההשקעה שלך תניב פירות רבים, בהשקעה משתלמת יותר מבכל אפיק אחר.

יחד איתך לכל אורך הדרך
יוקום מלווה את העסקים איתם אנו עובדים לכל אורך הדרך. אנחנו רוצים לשמוע את הצרכים הספציפיים של העסק שלך – את החששות ואת הציפיות שלך – ולהעמיד מולך תמונה מציאותית של האפשרויות הרלוונטיות העומדות בפניך, בהתאמה לתקציב שלך.אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר כעת ולקחת צעד משמעותי לקידום ושיווק העסק שלך, אנשי המקצוע שלנו ישמחו לקחת את הצעד הזה איתך.

תגובות

אילן בן סהל

משרד פרסום - סוכנות דיגיטל

עסקים מומלצים בתחום

פנינה ולטר -  קידום ובניית אתרים פרסום פנינה ולטר - קידום ובניית אתרים פרסום
קורת גג -המרכז לאדריכלות העסקים -המרכז לקידום אתרים ועסקים - פיתרון מעשי להצלחה
אורי שקד-  כתיבה שיווקית פסיכולוגית אורי שקד- כתיבה שיווקית פסיכולוגית
אורי שקד - כתיבת תוכן וכתיבה שיווקית מקצועית