בתהליך..המתן בבקשה.

YOOCOM - קצת יותר ממשרד פרסום

שירותים

בניית אתרים

Web & Mobile
מחשבים וטלפונים חכמים הם הדרך הנפוצה ביותר כיום להשיג מידע וליצור קשר עם נותני שירות. כפי שלפני מספר שנים להיות ללא אתר אינטרנט היה לחסום את התפתחות העסק שלך, כיום מתן גישה נוחה של טלפונים חכמים לעסק שלך מובילה לגידול משמעותי בקהל הלקוחות. בעזרת צוותים המתמחים בתכנות וביצירת חוויית משתמש, נהפוך את העסק שלך לנגיש ובמרחק מספר לחיצות מכל הלקוחות הפוטנציאליים שלך.

אתר אינטרנט
עסק ללא אתר אינטרנט הוא כמו חנות בגדים ללא חלון ראווה. וכיום, כשבניית אתרים היא פשוטה בהרבה מאשר הייתה בעבר, בעזרת התאמה של האתר לצרכים האמתיים שלך ושל הלקוחות שלך אנו מסוגלים ליצור עבורך אתר אשר ישרת את כל המטרות ויוכל להעלות בצורה משמעותית את ההכנסות המקוונות ואת מספר הלקוחות של העסק שלך המגיעים אל האתר ומבצעים בו פעולות כגון רכישה או יצירת קשר.
אתרך ייבנה כך שיתאים לכל הפלטפורמות השונות בהן קהל היעד שלך משתמש. במקביל, המומחים של יוקום מציעים גם שדרוג של אתרים קיימים, יצירת פרופילים ברשתות החברתיות והתאמת אתרים מיושנים למכשירים ופלטפורמות חדישות.

פיתוח אפליקציות
אפליקציה נכונה מאפשרת לך לבנות סניף של העסק שלך בכיס של לקוחות פוטנציאליים, אפליקציה טובה היא כזו המצליחה גם למנף את הכוח הזה לרווחים אמתיים. בהתאם לכך, פיתוח האפליקציה נעשה סביב הצרכים של העסק שלך. תהליך עיצוב ופיתוח האפליקציה משקף את הערכים בהם העסק שלך מאמין ויחזק את הקשר בינך לבין הלקוחות שלך.

Yoocom
יוקום יוצרת סינרגיה בין הטכנולוגיות החדישות ביותר לשיטות הפרסום המוכחות והנועזות. הודות לעובדה שאנו שוחים גב בעולם הפרסום עוד משנת 2011, כולל הקמת אתרי אינטרנט בספרינט, יצירת ייצוגים ווירטואליים לעסקים וקידומם תוך קליעה למטרה ופיתוח מערכות מבוססות Web תוך כדי הליכה מהירה, אנו גם יודעים כיצד לבנות עבור העסק שלך את הפנים הווירטואליות אשר ימשכו את הקהלים הנכונים ויתרמו להתפתחותו.
אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום ולשמוע על כל האפשרויות הרלוונטיות עבור העסק שלך – ועל המשמעויות שלהן.

פרסום

פרסום
לא חייבים לצעוק בשביל שיקשיבו לך, פשוט צריך לדבר בטונים ובמקומות הנכונים. פרסום מקצועי נעזר בכל הפלטפורמות הידועות והחדישות ביותר כדי להגדיל את כמות הלקוחות של העסק שלך. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, יש לתכנן את הפרסום כך שיפנה לקהל היעד הרלוונטי לעסק שלך וייחשף אליו במקומות הנכונים. לאחר ניתוח מקצועי של צרכי הפרסום של העסק שלך נוכל להתאים לו תכנית פרסום מפורטת בעלת יעדים ומהלכים אשר יגדילו את קהל הלקוחות שלך.

רכישת מדיה
בעזרת קשרים אשר צברנו במשך שנים של עבודה וניסיון, ביכולתנו להציע לך חבילות מדיה מגוונות במחירים אטרקטיביים. בין אם מדובר בטלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות או פרסום בפלטפורמות האינטרנט השונות וברשתות החברתיות, רכישת מדיה עולה כסף ובחירה לא נכונה - לא תחזיר את ההשקעה. אל דאגה, אנחנו יודעים איזו מדיה רלוונטיות לקהל היעד של מסע הפרסום שלך.

כתבות יח"צ
איתור הכותבים הנכונים אשר יוכלו לכתוב מילים המציגות את העסק שלך באור מושך היא לא משימה פשוטה, בעיקר לאור העובדה שקשה לפרסם כתבות שיווקיות באופן פרטי. בעזרת היכרות עם הנפשות הפועלות, אנו יכולים לוודא כי המילים אשר ייכתבו על העסק שלך ייקראו על ידי האנשים הרלוונטיים ויגרמו להם להגיע עד אלייך, שזה מה שבעצם רצית.

פרסום באינטרנט
האינטרנט מציע מגוון של פלטפורמות פרסום המאפשרות למקד את קהל המטרה של קמפיין ספציפי ולעקוב אחר אפקטיביות הפרסום באופן מפורט. בעזרת שימוש באמצעים הללו אנו מסוגלים ליצור עבור העסק שלך פרסום אפקטיבי ואינטראקטיבי, ולהתאים אותו בזמן אמת לאור התוצאות בשטח.

Yoocom
כחברת פרסום המתמחה בליווי עסקים בתהליכי פרסום וקידום, יוקום נעזרת בצוות מקצועי ובשאיפה רצופה למצוינות כדי ליצור עבורך חבילות פרסום אשר ישדכו בין העסק לבין קהל הלקוחות. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, להסביר לנו את הצרכים של העסק שלך ולצפות בו גדל, וגדל וגדל.

ייעוץ וליווי עסקי

ייעוץ וליווי עסקי
יוקום מספקת מערך רחב של שירותים לעסקים המעוניינים לנצל את ההזדמנות כדי לפתח ולהגדיל את הפעילות העסקית. אבל קודם, כדי לקדם את העסק שלך, אנו צריכים להבין אותך ומה הן המטרות שלך עבור העסק.
במהלך הייעוץ והליווי אנו נתכנן עבורך – ובהכוונה מלאה ממך – את התהליך ונקבע את נקודות הציון שיבליטו את העסק שלך מעל למתחרים ויחשפו אותו בפני המספר הגדול ביותר של לקוחות פוטנציאליים באופן שיהיה מיושר עם המטרות ארוכות וקצרות הטווח ששאפת אליהם בתחילת הדרך.

מהנקודה שהעסק שלך נמצא בה
ליווי עסקי מבית יוקום מתחיל מהבנת המוניטין הקיים, החשיפה הנוכחית ומאפיינים נוספים של העסק שלך כיום. לאחר הבנת הנקודות החזקות יותר או פחות של העסק שלך, נוכל להתחיל לבנות את האסטרטגיה הפרסומית. הליווי יכול לכלול כל דבר שיקדם את העסק שלך, החל בהקמת אתר או אפליקציה, שדרוג פלטפורמות קיימות, קידום בטלוויזיה וברדיו ועד לתחזוקה של עמודים ברשתות חברתיות והכנסת תוכן ממוקד מטרה לאתר.

ליווי רצוף ואינטראקטיבי
הליווי העסקי שאנו מספקים הוא שקוף לחלוטין ונמצא בכל זמן תחת עיניך הביקורתיות. בעזרת שימוש במערכות חדישות נוכל גם לעקוב אחר ההתקדמות הפרסומית של העסק שלך, לעדכן את אסטרטגיית הפרסום עד לשלמות ולוודא שהשיווק באמת עובד לטובת מטרותיו העסקיות. הודות לעובדה שיש לנו ידע מקיף וניסיון בכל אפיקי הפרסום, כמו גם יד על הדופק, נוכל ליצור תכנית לפיתוח העסק אשר אינה מוגבלת לשיווק במדיום מסוים – אלא משלבת בין כל המדיות הנכונות.

Yoocom
יוקום מתמחה בייעוץ וליווי עסקי, תוך בניית ייצוגים ווירטואליים לעסקים וקידום עסקים דרך מגוון אפיקים הכוללים טלוויזיה, רדיו, רשתות חברתיות, קידום עסקים ועוד. בעוד המידע המקוון בנוגע לרמות ההצלחה של קמפיינים מאפשר לנו להבין יותר טוב את קהל היעד שלך ולפנות אליו בדרך אשר תסייע לעסק שלך לשגשג, הייעוץ שאנו מעניקים לעסקים כולל את כל השירותים שנועדו להשלים את התמונה וליצור סינרגיה בין השיווק לבין הפעילות השוטפת של העסק.
אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, לספר לנו על העסק שלך ולקחת יחדיו את הצעדים הראשונים לקראת צמיחה משמעותית של העסק בכל האספקטים הרלוונטיים לפעילותו.

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן
המידע הנמצא באתר שלך מקרין על פני העסק – וביכולתו לגרום לאנשים להרים את הטלפון וליצור איתך קשר, או שהוא יכול לגרום להם לעבור לאתר הבא. בעזרת כותבים וקופירייטרים מקצועיים, אנו ניצור תוכן אשר יניע את הלקוחות הפוטנציאליים שלך לפעולה.

רוצה שנניע לפעולה גם את הלקוחות שלך?
כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו ממש עכשיו!

תוכן לקידום – כדי שימצאו אותך
האלגוריתמים של גוגל ומנועי חיפוש אחרים נעזרים במגוון רחב של אינדיקציות כדי להחליט אילו אתרים יככבו בראש רשימות החיפוש. הכנסת תכנים רבים לאתר שלך אשר דנים בביטוי ספציפי באופן ראשוני בלבד, ואז מזמינים את הגולשים לפנות אליך לקבלת מידע נוסף, או להיכנס לעמוד המוצר ולשלם אונליין, תוביל לעלייה במיקום האתר שלך בתוצאות החיפוש תחת שאילתות חיפוש רבות ומדויקות.

תוכן מקצועי – כדי שגם יעריכו אותך
תוכן מסוג זה ייתן למבקרים באתר שלך ערך מוסף, ויציג את העסק שלך כמקצועי וכאותוריטה בתחום פעילותך העסקית. אנשים רציניים מעדיפים ללמוד על נושא מסוים לפני שהם יוצרים קשר עם בית עסק, בעוד לאתר בו נחשפו אל התוכן המקצועי יש השפעה גדולה על הפיכתם ללקוחות.
תוכן שיווקי – כי בעצם צריכים אותך!
מטרת התוכן השיווקי היא להפוך את הלקוחות הפוטנציאליים שמגיעים לאתר שלך ללקוחות המתרשמים שאכן הגיעו למקום הנכון. התוכן נכתב תוך הבנת קהל היעד שלך - כמו גם התאמה לפלטפורמה בה התוכן יפורסם - ומחבר בצורה הרמטית בין הצורך של הלקוח לבין המסר שלך.

Yoocom – תוכן חם מהתנור, שנכתב במיוחד בשבילך
יוקום היא חברת פרסום המתמחה בכל אפיקי הפרסום הקיימים כיום – והמתפתחים בעתיד. בעזרת הבנה של המערכות הפועלות ושימוש באנשי מקצוע מומחים ומנוסים נוכל לעזור לך לנצל את כל האפשרויות הפרסומיות הזמינות כיום וליצור עבורך חבילות תוכן אשר יכסו אותך מכל הכיוונים. במילים אחרות, האתר הוא הפנים הווירטואלית של העסק שלך, התוכן הוא הקול שלו. יוקום תוודא שהאתר שלך ידע להגיד את כל הדברים הנכונים.
תוכן באתר שלך, ברשתות החברתיות או בפלטפורמות נוספות יכול לקדם את העסק בכמה דרכים - אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ממש כעת ולשמוע עוד פרטים לגבי הוספת תכנים ממוקדי מטרה לאתר שלך.

וידאו

ווידאו
אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים. כיום, סרטון אחד יכול להיות שווה מאות אלפי חשיפות רלוונטיות לעסק שלך אשר יביאו קהל לקוחות רענן אל דלתך. סרטוני ווידאו יכולים להוות פרסומת אשר מושכת לקוחות אל העסק שלך, סרטון המציג את פעילות העסק והשירותים שהוא מציע ואף אמצעי עזר בעת פגישות עסקיות. ולא, ווידאו עדיין לא מכין כוס קפה טובה, אבל הוא משתפר!

הפקת סרטוני תדמית
סרטון תדמיתי פונה אל הקהלים הרלוונטיים עבורך ומציג את העסק שלך בפניהם. כדי להציג את העסק שלך באור הנכון, על הסרטון להעביר את המידע בצורה ברורה ומעניינת. סרטון התדמית שלך יופק בעזרת אנשי צוות מנוסים אשר מבינים כיצד ליצור תוכן אשר פונה לאנשים בשפה שהם מבינים ושם את העסק שלך כפתרון האולטימטיבי לצורך מסוים.

הפקת סרטוני פרסומת
לסרטוני פרסומת יש בדרך כלל שתי מטרות:
• להגביר את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים
• וגם לשקוע במודעות של קהל הלקוחות הקיימים.
מובן שהצלחה במטרה אחת אמורה גם להוביל להצלחה במטרה המקבילה, אך חשוב לזכור כי לעיתים הסרטונים יכולים ליצור אפקט גדול מאוד ואף על פי שהם מוגדרים כהצלחה בתור עצמם, הם אינם מצליחים להביא לקוחות חדשים שבאמת רוכשים.
לכן, בתהליך הפקת הפרסומת אנו נגדיר את מטרות הפרסומת שלך ונראה כיצד יש לפנות לקהל הלקוחות הפוטנציאליים שלך כדי לעניין, לסקרן ולמשוך אותם אלייך בצורה ממוקדת ומכוונת רכישה.

Yoocom
יוקום היא חברת פרסום ותיקה ומבוססת, אשר פועלת בכל הפלטפורמות השיווקיות. בעזרת ידע טכנולוגי ואנשי מקצוע מנוסים לצד שנים רבות של ניסיון, אנו יכולים ליצור עבורך את סרטוני הווידאו אשר יעבירו את המסר של העסק שלך בצורה ברורה ונכונה עבור קהל היעד שלך.
סרטוני ווידאו אשר מופקים תוך הבנה מוחלטת של ייעודם יוכלו למלא את הציפיות שלך בצורה הטובה ביותר ואנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר – להפקת וידאו מקצועי שישדרג את תדמית העסק שלך.

מיתוג

מיתוג העסק שלך – למען יראו ויכנסו
מטרתו של מיתוג היא לקחת את הערכים ואת השירותים שהעסק שלך מציע לקהל היעד וליצור מהם שפה פשוטה שתמשוך אליו לקוחות פוטנציאליים. זהו תהליך שעושים באהבה, או לא עושים בכלל – כי ברגע שבחרת ליהנות מכל היתרונות שיש למיתוג להציע, עתיד העסק שלך עומד להיראות אחרת ובהתאם לכך, מצריך גם מחשבה מחודשת.
בניית מותג זהו פרויקט הנדסי לכל דבר
באמצעות מיתוג נכון, ניתן להעלות בצורה משמעותית את החשיפה של העסק לקהלים רלוונטיים חדשים, ולעשות זאת למשך שנים רבות. אך כמו בעת בניית גורד שחקים, ראשית מתחילים בתכנון קפדני של הפרויקט, מה שמצריך הרבה מאוד ידע, אבל גם לא פחות מכך - יצירתיות. המקצוענים שלנו יתכננו עבורך אסטרטגיה מיתוגית מלאה, המתבססת על ניתוח מקיף של קהלי היעד של המותג שלך >> ואז נתחיל בבניית הקומפלקס המיתוגי אשר יבדל ויבליט את העסק שלך מעל למתחרים.

מהי שפת המותג שלך?
בית עסק אשר מצליח לדבר בשפה של קהל היעד שלו, מצליח ליצור בסיס לקוחות גדול ואיכותי אשר שומר לו נאמנות. זה קריטי שהשפה בה העסק שלך משתמש תאיר אותו באור הנכון ולא תדחה לקוחות רלוונטיים. בעת בניית המותג שלך, אנו נתכנן את השפה שתפנה לקהל הלקוחות ותמשוך אותו. וכן, תהיה כאן משיכה של ממש... ;-)

עיצוב לוגו – כמו מעשה בראשית
פרי העץ האסור, התפוח הכה אמנותי ש-Apple גנבה מסיפור הבריאה הפך לסמל של חדשנות ויוקרה, וזו דוגמה מצוינת לכך שהלוגו הנכון יכול ליצור אמון וקרבה בין הלקוח למותג – ולהעביר את רוח העסק שלך בצורה האידיאלית. וזו הצורה היחידה שאנו מתירים!

Yoocom
יוקום פועלת לקידום עסקים ובניית מותגים משנת 2011. תוך הסתמכות על ידע נרחב אשר צברנו בעולם הפרסום והמיתוג, לצד התמחות באפיקי השיווק המודרניים ביותר, אנו יודעים כיצד לעצב את הרעיון המרכזי שייקח את העסק שלך לשלב הבא – ולנטר את הצלחת המותג שלך. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר טלפוני ולקבל ייעוץ אישי וליווי מלא למילוי כל הצרכים השיווקיים והמיתוגיים של העסק שלך. אנחנו נדאג לכול, לך נשאר רק להמשיך לעבוד.

עיצוב גרפי ופרינט

עיצוב גרפי ופרינט
בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים, ישנו ערך מוסף לאלמנטים שאפשר לתפוס באמצעות החושים, כל עוד הם נעשים בצורה הנכונה. בעזרת צוות של מעצבים מקצועיים ואפיקים להדפסות במחירים אטרקטיביים, אנו נייצר עבור העסק שלך את כל העזרים הפיסיים בהם יש לך צורך. דפוס לעסקים יכול לכלול עיצוב והנפקה של כרטיסי ביקור, תכנון ועיצוב לוגו, הכנת שילוט, עיצוב ניירת משרדית ועוד. העיצוב נעשה תוך הבנה של השפה והחזון של העסק שלך ובצורה כזו אשר תדבר לקהל היעד שלך ותחבר בינו לבינך.

סטודיו ייחודי לגרפיקה ייחודית
כדי לוודא שהעיצובים יענו על כל הציפיות שלך אנו מעמידים לרשותך סטודיו לעיצוב גרפיקה עם אנשי מקצוע מיומנים וחריפים במיוחד (אי אפשר לטעום, יהיה עליך להאמין לנו). בעזרת אפיון מעמיק ומעורבות שלך בתהליך, אנחנו בטוחים שנצליח ליצור את העזרים הוויזואליים הנכונים ביותר עבור העסק שלך.

מוצרי קד"מ בהתאמה לקהל היעד
מוצרים לקידום מכירות יכולים להפיץ את השם של העסק שלך בצורה הנעימה ללקוח, אנשים המקבלים מוצרי ממותגים מרגישים, מטבע הדברים, קרובים יותר למותג. לכן חשוב מאוד להתאים את המוצר לקהל היעד שלך ולאופי העסק. מוצרי קד"מ יכולים להיות חלק ממהלך שיווקי רחב - או להיות מחולקים לעובדים וללקוחות בקמפיין ממוקד.
איכות ללא פשרות
הפקות הדפוס שאנו מבצעים הן באיכויות הגבוהות ביותר ומוודאות שהמוצרים יחזיקו לאורך זמן וישרתו את העסק שלך. בין אם מדובר בכרטיסי ביקור, ניירת משרדית או שילוט – אנחנו שואפים למצוינות ובעזרת ליווי מלא ושקיפות לאורך כל העבודה אנו מסוגלים להגיע, יחד איתך, לתוצרים הנכונים והטובים ביותר עבור העסק שלך.

Yoocom
יוקום מלווה עסקים רבים בהקמת וניהול מסעות פרסום בכל הפלטפורמות. בעזרת צוות מקצועי ומיומן – והכרה והבנה של כל אמצעי הפרסום הזמינים – ביכולתנו לסייע לך בעבודות חד פעמיות, כמו גם לאורך מהלכים כוללים בכל החזיתות.
אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר טלפוני ממש עכשיו, להסביר לנו את התכנית שלך ולקבל את כל המידע הרלוונטי מאת המעצבים החריפים ביותר שיש בנמצא. ושוב, אי אפשר לטעום. רק לנו מותר.

קידום

קידום אתרים במנועי החיפוש
קידום האתר הוא תהליך אשר מטרתו היא להגדיל את כמות האנשים אשר מוצאים את העסק כשהם מחפשים את השירותים או את המוצרים שלך. ניהול תהליך מוצלח מוביל לעלייה משמעותית במספר הכניסות בכל יום, ממנף וממקסם את החשיפה אליה יכול העסק שלך להגיע. גם אם הוא לא שם כרגע.

גוגל ופייסבוק
אלו הם שניים מהאתרים הפופולאריים ביותר, השימוש רחב ההיקף בפלטפורמות הללו על ידי כל שכבות האוכלוסייה השונות מאפשר לאלגוריתם שלהם לקשר בין מפרסמים ועסקים לבין קהלי היעד הרלוונטיים עבורם. בשתי הפלטפורמות האלו ישנן שתי שיטות לקידום (אורגני וממומן) ונכון להיום, אך רק סינרגיה ביניהן תוכל להביא לתוצאה הרצויה. הבנה של האלגוריתם מאפשרת לצוותים שלנו להעלות את המיקום שלך בחיפושים רלוונטיים, להתאים את התכנים שלך לגולשים ולכוון את הפרסום באופן ממוקד אל קהל היעד שלך.

קידום אורגני
קידום אורגני הוא שדרוג והתאמה של הנוכחות הווירטואלית של העסק שלך כדי לשפר את הסיכוי שלהם להופיע כאשר מוקלדות מילות חיפוש רלוונטיות. מכיוון ואנשים רבים אינם מקליקים על המודעות הממומנות, קידום אורגני איכותי יכול להעלות את החשיפה של העסק שלך בצורה משמעותית. קידום מסוג זה כולל הכנסת טקסטים מכווני חיפוש SEO לאתר שלך, כמו גם מגוון רחב של פעולות נוספות והיקפיות שנועדו להציף את האתר למקום אליו תמיד רצית שיגיע.

קידום ממומן
קידום ממומן נעשה בשיתוף ועידוד אתרי החיפוש והרשתות החברתיות, השקעה נכונה בפרסום תעלה את המודעות לעסק שלך ואת קהל הלקוחות שלך אך חוסר הבנה במנגנונים האלו יוביל לכספים ולמשאבים מבוזבזים. קידום ממומן כולל הרבה מעבר לפרסומות ומודעות. פייסבוק, לדוגמה, מציעה קידום עסקי לעמוד של העסק שלך בתשלום ובכך מגדילה את החשיפה של התכנים שלך מבלי שהם יופיעו כפרסומת.

Yoocom
יוקום מכירה את המרחב האינטרנטי ואת האלגוריתמים של הפלטפורמות הפופולריות – גוגל ופייסבוק בראשן. אולם בנוסף לגוגל ופייסבוק, ישנן פלטפורמות אינטרנטיות אחרות בהן ייתכן מאוד שכדאי לעסק שלך להופיע. למידה של המקומות בהם פעיל קהל היעד שלך ורימרקטינג חכם יוודאו כי המשאבים אכן יושקעו במקומות הנכונים.
בעזרת צוות מיומן וליווי מלא אנחנו נעזור לך לנצל את מלוא הכוח של האינטרנט כדי לקדם את העסק שלך. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני ולפתוח את הדלת בפני אלפי לקוחות רלוונטיים מכל העולם.

רשתות חברתיות

רשתות חברתיות
רשתות חברתיות יצרו זירת פרסום חדשה לחלוטין המאפשרת קיום דו שיח עם קהל הלקוחות שלך. הפרסום ברשתות החברתיות פונה אל האנשים במרחב הדיגיטלי האישי ולכן יש לוודא כי התוכן מותאם ומוכוון לקהל המטרה שלך. בעוד שימוש נכון במנגנוני הפרסום אותם מציעות הרשתות החברתיות יכול להוביל להגדלה משמעותית של קהל הלקוחות שלך, שימוש לא נכון יכול להוביל לבזבוז של משאבים רבים ולעיתים אף לביקורת שלילית ולפגיעה במוניטין.

שיווק בעידן החברתי
שיווק ברשתות החברתיות צריך להיות חלק ממהלך המנצל את כל יכולות הפרסום שהן מקנות. בעזרת שילוב בין פרסום ממומן לתוכן ענייני ופנייה אישית לקהל היעד, הפנים החברתיות של העסק יעוצבו סביב החזון שלך וביכולתנו לוודא שההשקעה שלך בפרסום תוביל לעוקבים המכירים את העסק, מגיבים, משתפים ופונים. רק בזהירות, צריך לדעת איך לענות.

בחירת הרשת החברתית הנכונה
רשתות חברתיות משתמשות בשפות שונות ולעיתים קרובות ניתן למצוא בהן פלחי אוכלוסייה שונים. פנייה אשר תניב תוצאות חיוביות בפייסבוק ובאינסטגרם יכולה לעורר סלידה בלינקדאין, מסיבה זו יש להבין היכן נמצא קהל היעד שלך, באיזה ראש הוא נמצא כאשר הוא נחשף לפרסום וכיצד אנו מביאים אותו אלייך. אז אל תעשו זאת בעצמכם.
מסע שיווק אינטראקטיבי
הודות למנגנונים המוטבעים במערכי הפרסום של הרשתות החברתיות, ולצד כלים ספציפיים נוספים, אנו מסוגלים לראות באופן ישיר את האפקט של הפרסומים השונים ולהתאים אותם לקהל. בעזרת שימוש במנגנון פרסומי הלומד בכל רגע כיצד לשפר את עצמו ניתן להגיע לתוצאות מרשימות במהירות ומבלי להשקיע סכומי כסף גדולים.

Yoocom
יוקום פעילה חברתית, אבל פעילה הרבה יותר בעולם הפרסום משנת 2011, בעזרת צוות טכני מומחה וסינרגיה בין ניסיון שיווקי וידע טכנולוגי, אנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו את חבילות הפרסום האפקטיביות ביותר, ומזמינים אותך ליצור איתנו קשר כעת, לספר לנו על העסק שלך ולראות איך הנוכחות החברתית שלו תגדיל את הפעילות שלך בצורה משמעותית.

אילן בן סהל

משרד פרסום - סוכנות דיגיטל

עסקים מומלצים בתחום

חן נירן - קופירייטר  למקרים קשים חן נירן - קופירייטר למקרים קשים
חן נירן - קופירייטר למקרים קשים
אורי שקד-  כתיבה שיווקית פסיכולוגית אורי שקד- כתיבה שיווקית פסיכולוגית
אורי שקד - כתיבת תוכן וכתיבה שיווקית מקצועית
פנינה ולטר -  קידום ובניית אתרים פרסום פנינה ולטר - קידום ובניית אתרים פרסום
קורת גג -המרכז לאדריכלות העסקים -המרכז לקידום אתרים ועסקים - פיתרון מעשי להצלחה