; שאלות ותשובות | ד"ר ליאורה שיפטן - אימון והנחיית הורים ומתבגרים | ד"ר ליאורה שיפטן אימון והנחיית הורים | הנחיית הורים ואימון אישי | גדרה - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

ד"ר ליאורה שיפטן - אימון והנחיית הורים ומתבגרים

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. שרית ליבנה אשכנזי מילים זה כל הסיפור

  היי ליאורה, מגיפת הקורונה מזמנת לא מעט אתגרים למשפחות עם ילדים שאמורים לשהות בבית עד יעבור זעם. כיצד את מציעה לנהל את היום-יום כדי להפחית חיכוכים.
  תודה.

  היי שרית. תודה על השאלה הזאת. מה שבעיניי הכי חשוב לעשות זה לקחת את השליטה חזרה לידיים שלנו ולראות איך אנחנו מנהלים את המצב. להיות פרו-אקטיבים ולא רה-אקטיביים. למה הכוונה:
  יש לנו חודש וחצי להעביר ביחד עם הילדים. כדאי לייצר רשימה של אנשים שאפשר להיעזר בהם ומקומות שאפשר לצאת אליהם. לעשות מעין ישיבה עם הילדים ולראות מה מעניין אותם. במה יירצו לשחק. איזה דברים יקלו עליהם. ואז לבנות לו"ז. כמה שעות מסך יהיו ביום? מה עוד יעשו? אולי לפי מזג האוויר, מתי ניתן לצאת ולאן? איזה פעילות גופנית ניתן לשלב כדי לא ליצור מצבי לחץ בבית? כל משפחה ומה שטוב לה.
  אם מישהוא מבני המשפחה סובל מפחדים. אפשר לקרוא יותר בבלוג: https://www.bizmakebiz.co.il/Home/Blog/31347/
  התקופה המאתגרת הזו יכולה להיות סיר לחץ לא נעים ויכולה גם להיות תקופה מגבשת ומחברת. הכל תלוי בבחירות של ההורים ובדרך בה ינהיגו את המשפחה.
  מקווה שנתתי מענה. אשמח לענות לשאלות נוספות
  ליאורה
  0526179279

 2. ד"ר ליאורה שיפטן אימון והנחיית הורים

  לכמה מפגשים מגיעים אלייך?

  ההנחייה ההורית היא מאוד אינדיבידואלית, תלויה במשפחה, במידת האתגר וברצון ההורים. נמשכת כ 10 פגישות בממוצע. ניתן בכל מקרה לבחור להפסיק בכל שלב או להמשיך ולהעמיק באתגרי הורות נוספים.
  האימון האישי נמשך כ 12 מפגשים. ניתן להפסיק בכל שלב.

ד"ר ליאורה שיפט.. אימון והנחיית ה...

הנחיית הורים ואימון אישי