בתהליך..המתן בבקשה.

דורי ריכטר - משרד עורכי דין

מילות מפתח: רכישה מכירה דירה , תמ''א 38 , עורך דין נדל"ן , ייצוג בבתי משפט , חוזה שכירות , עורך דין מקרקעין , מקרקעין , חוזה מכר דירה , עסקאות קומבינציה , מקרקעין ונדל״ן

אודות העסק

משרדי עוסק בתחום המקרקעין לרבות ייצוג בעסקאות מכירה ורכישה של דירות מגורים מקבלן או יד שניה, מגרשים, הסכמי תמ''א , הסכמי שכירות של דירות מגורים ונכסים מסחריים, בית משותף / רכוש משותף, וייצוג בבתי המשפט.

משרדי מלווה את הרוכש / מוכר בכל שלבי העסקה, החל בבדיקות מקדמיות לנכס, שימוש בפטורים השונים מתשלומי המס, ניהול משא ומתן משפטי לקראת חוזה ועריכת חוזה שיגן על הלקוח ויבטיח את זכויותיו ואת ביצוע והשלמ...

קרא עוד...

שירותים

פגישת ייעוץ
מוכר או רוכש דירה? הקבלן איחר לך במסירה? יש לקויים בדירה?
תבעו אותך? חושב אם לתבוע? נקלעת לסכסוך כספי?
האם לפנות לתביעות קטנות? האם לתבוע בהליך מהיר לפינוי מושכר? באילו תנאים ניתן להפר חוזה?

אלו דוגמאות מעטות לשאלות רבות שאנו נתקלים בהן מדי יום.

בדומה לכל תחום, מומלץ לפנות לבעל מקצוע כדי שיחווה דעתו וייתן מענה כיצד עלינו לפעול.

פגישת ייעוץ היא פגישה שמטרתה לאתר ולבחון את האפשרויות המשפטיות העומדות לפניך, הסיכונים / הכדאיות / העלות / משך ההליך וכיו''ב.

הפגישה אינה מוגבלת בזמן, במסגרתה אני לומד את העובדות, בוחן את החומר, מסביר ללקוח את מעמדו המשפטי בין האפשרויות השונות וכמובן ממליץ על האפשרות הטובה בעבורו.
קבלת פרטים
הסכם מכר מקרקעין: רכישה ו/או מכירה של דירה מיד 2 או מקבלן
מוכר או קונה דירה ?

במסגרת שרות זה אני מלווה באופן אישי את המוכר או הקונה נכס מקרקעין, יד 2 או מקבלן, מתחילת העסקה ועד השלמתה.

עסקה במקרקעין מתחילה במשא ומתן משפטי בין עורכי הדין המייצגים את הצדדים תוך ביצוע מגוון בדיקות למשל זהות הבעלים, העדר חריגות בנייה, העדר חובות על הנכס, מיסים וכיו''ב, בדיקות אשר מטרתן להתריע ולהגן על הקונה מפני עסקה לא רצויה.

בחוזה נקבעות הוראות שונות חלקן מן ההיבט המסחרי כגון פריסת תשלומים ומועד מסירת הדירה וחלקן מן ההיבט המשפטי כגון מועד לרישום הערת אזהרה והתנאים לביטולה, מועד לסילוק משכנתא רשומה, הותרת כספים בנאמנות במקרים שונים וכיו''ב הוראות אשר מטרתן להבטיח את ביצוע והשלמת העסקה ללא תקלות ככלל וכדי להגן על זכויות הלקוח בפרט.

הסכם מכר של קבלן יהיה כמובן לרוב לטובת הקבלן. במטרה להגן על הרוכש, כאן יש לבדוק האם חוזה הקבלן מתיישב עם הוראות החוק (חוק המכר, דירות ו/או הבטחת השקעות של רוכשי דירות) והאם זכויות הרוכש לא קופחו.
ראוי לציין שבמקרים רבים חוזה הקבלן קובע הוראות שאינן מתיישבות עם החוק וזאת אף בעניינים מהותיים כגון אחריות לליקויים בדירה, גובה פיצוי בגין איחור במסירה ועוד.

לכן חשוב לנהל משא ומתן קפדני מול עוורך הדין של הקבלן, לבדוק את הקבלן, את מימון הפרויקט, את האישורים לביצוע הפרויקט לרבות אישורי מיסים, הסכמים והיתרים לבנייה, קיום ערבות בנקאית לכספי הרוכש, חוקיות החוזה ועמידה על קיום מלוא ההגנות בחוזה עבור הרוכש.

אני מנהל את העסקה ומלווה את הלקוח בכל שלביה וכך שהלקוח נותר רגוע ובטוח לכל אורך הדרך.
קבלת פרטים
תודה שחשבת עלי - מזכה ב 10 נקודות
עסקה קטנה של עורכי דין אשר מזכה ב 10 נקודות
קבלת פרטים

כל השירותים (8)

חוות דעת

חיה  גוזלן חיה גוזלן

דורי נתן לי יעוץ לגבי נספח שקבלתי אחרי רכישת דירה , במקצועיות רבה הוא קרא את הנספח שנשלח אליי אחרי מס שעות הסביר לי בדיוק מה עליי לעשות קבלתי הסבר מק...
קרא עוד...

אופיר עקיבא - סוכן ביטוח  שירות Premium אופיר עקיבא - סוכן ביטוח שירות Premium

שלום, ברצוני למסור חוות דעת על עו"ד דורי ריכטר, במהלך חול המועד פסח בסיוע על חתימה על הסכם שכירות למשרד, דורי עבר על החוזה בצורה מקצועית ודקדקנית, יור...
קרא עוד...

לכל העדכונים

דורי ריכטר עורך.. נדל''ן אזרחי-מס...

עורך דין

עסקים מומלצים בתחום

אסף  יוסף - עו"ד ונוטריון אסף יוסף - עו"ד ונוטריון
אסף יוסף עו"ד ונוטריון
רונן הירש עו"ד ונוטריון  נדלן אזרחי-מסחרי רונן הירש עו"ד ונוטריון נדלן אזרחי-מסחרי
רונן הירש עורך דין ונוטריון נדלן אזרחי-מסחרי
אלי צווייג עו"ד ונוטריון  להורשה חכמה  ומקרקעין אלי צווייג עו"ד ונוטריון להורשה חכמה ומקרקעין
אלי צווייג עורך דין ונוטריון