בתהליך..המתן בבקשה.

צילום נשים ילדים ומשפחה

מילות מפתח: צילום גני ילדים , צילומי נשיות , צילום היריון ומשפחה , צילום אירועים , צילומי הנקה , סטודיו לצילום , צילום בטבע , בוק אישי , צילום ילדים , בוק בר/בת מצווה

אודות

שעות פעילות: א-ה 8:00 - 20:00 ו' 8:00 - 16:00

שמי שרוני רוזנר,צלמת, אמא ואשת חינוך . אני מתמחה בצילום נשים, משפחה וילדים. באמצעות הצילום אני מסייעת לנשים שנמצאות בצמתים ובמעברים בחייהן לראות את עצמן באור אחר .חיזוק הביטחון העצמי, הסרת השיפוטיות , קבלה והערכה עצמית .

מה עוד אני מצלמת ?
* צילומי משפחה
*צילומי הריון
*צילום אירועים קטנים
* צילום בוק אישי
* בוק בת מצווה / בר מצווה
* צילום גברים ונשים לאתרי הכרויות
* צילומים עסקיים אצלכם בעסק
* תמונות נוף מודפסות למכירה

קצת על צילום נשים :
לא משנה אם אישה היא צעירה או מבוגרת, רזה או מלאה, רווקה, נשואה או גרושה. רוב הנשים לא אוהבות לראות את עצמן, לא מול המראה וכל שכן, לא בתמונות.
אני מתעדת רגעים קטנים של אושר והופכת אותם לחוויה ולזיכרונות גדולים ובלתי נשכחים.
אני מצלמת מתוך אהבה מאוד גדולה לבני אדם ולצילום.

אני משרה על הלקוחות שלי שלווה, נינוחות ורוגע ומאפשרת להם להפתח למצלמה ולהסיר מעליהם את כל המסכות.
הצילום מאפשר לכל אחד ואחת מכם לראות את העולם סביבנו וגם את עצמכם באור אחר, דרך העיניים שלי ודרך העדשה, כמקום מדהים ומיוחד במינו.

אני דוגלת בצילום טבעי, ספונטני ואותנטי כיוון שאני מאמינה בכל ליבי שכל אדם הוא פוטוגני וצריך להראות הכי טבעי שיש וזה כבר תלוי במי שנמצא מצידו האחר של המצלמה – הצלם.
היופי שבצילום הוא האפשרות להקפיא את כל אותם רגעים מיוחדים בחיים שלנו ולגרום להם להשאר איתנו לנצח בזיכרון ובחוויה.
מרבית הצילומים מתקיימים בטבע, והיכולת שלי לתעד את הרגעים הקטנים, המשמחים, החוויתיים, האהבה שלי לאנשים ולטבע והנינוחות שבצילום מאפשרים לי ולכם לעבור יחד תהליך חווייתי, אישי ואינטימי.
תהליך המחבר אותי אליכם ואתכם לעצמכם, ואני מנציחה את ההווה ומשאירה זיכרון שהוא חוויה אמיתית לכל אחד מהמצולמים שלי, וכמובן שמעל לכל אני מקפידה על סביבת עבודה הכי טבעית שיש.

תגובות

שרוני רוזנר צלמ.. צילום נשים ילדי...

צילום - נשים , משפחה וילדים...