בתהליך..המתן בבקשה.

אילונית באומן - סווינג69 הדרך לזוגיות ומיניות מכבדת

מילות מפתח: ייעוץ מיני , מאמנת אישית , אימון אישי , סדנאות קבוצתיות , זוגיות , אימון אישי לזוגיות , יצירת זוגיות , סדנאות אישיות , אהבה , העצמה

אודות

שעות פעילות: בשעות אחה"צ - ערב מאוחרות

נעים מאד, אני אילונית באומן
מפתחת מודל סווינג, הדרך לזוגיות ומיניות מכבדים

הייתי מאושרת ומסופקת ברוב תחומי חיי, הרגשתי נאהבת במשפחה שלי, על ידי חבריי הרבים, למדתי תארים וקורסים מקצועיים, הרחבתי את אופקיי והעשרתי את עולמי.

אז כן, הייתי מאושרת מאד למעט תחום אחד בו הרגשתי החמצה, בתחום הזוגיות.

הגעתי לשנות ה – של חיי והזוגיות הרצינית המשמעותית האחרונה שלי הסתיימה לפני שנים אחדות. חקרתי ובדקתי כל אפשרות שקיימת והייתי די אקטיבית בסצנת הדייטים, אך משום מה, זוגיות אוהבת ומעצימה עם הגבר הנכון לי, לא קרתה.

החלטתי שאם אני רוצה לממש זוגיות אוהבת, משמעותית ואינטימית, עלי לפנות לעזרה מקצועית.
סיימתי קורס מאמנים בשיטת סאטיה שדוגלת בהוויה, הקשבה וטרנספורמציה. במהלך הקורס (ועד ימים אלה), עברתי תהליך אימון בו למדתי להכיר את המחשבות האוטומטיות שלי, את המסקנות שהגעתי אליהן בעבר וניהלו את התנהגותי בהווה, חקרתי וגיליתי מקומות שבי שהיו אפלים, לא מוכרים והבנתי את מידת השפעתם עלי בהווה.

אחרי שנה של מסע התפתחות והיכרות חדשה, חדישה ומחודשת עם המחשבות, האמונות, השפה ודימוי הגוף שלי הכרתי אותו, את בן זוגי שמרטיט את ליבי כל יום מחדש ומעצים אותי ואני מפתיעה אותו עם הרעיונות האינטימיים.

יש באהבה משהו שמאפשר פתיחות ורוחב לב עצומים ואני מקרינה זאת ליקום. והיקום מתגמל בהתאם :)

מתוך המקום הזה, ה'אני מאמין' שלי הוא כי כל אדם, ללא קשר לגיל, גובה, משקל, מצב כלכלי, מראה חיצוני, מספר ילדים, חווית מהילדות, דפוסי מחשבה, יכול ליצור לעצמו את חיי הזוגיות והמיניות המכבדים שהוא רוצה בחייו.

כדי לממש זאת, עליו להכיר את עצמו לעומק, לאהוב את כל החלקים שבו ולשאוף להרמוניה ביניהם. כאשר הוא חי בשלום עם עצמו ואוהב, הוא ימשוך למרחב החיים האישי שלו את המציאות שהוא רוצה ויוכל לראות כי היא עולה על כל דמיון.

מזמינה אותך ו/או את כל מי שבחייך למסע מרתק יחד איתי, יד ביד, של גילוי עולמך על כל רבדיך והדמויות הקיימות בך, לרקוד איתן בקצב הסווינג, כדי למנף את הריקוד הזוגי עם בן הזוג הנוכחי או החדש שיהיה.


חיבוק אוהב,
אילונית באומן

תגובות

אילונית באומן

מפתחת מודל סווינג69, הדרך ...

עסקים מומלצים בתחום

טל הורוביץ  מאמנת מנטלית טל הורוביץ מאמנת מנטלית
טל הורוביץ מאמנת מנטלית לנשים ועצמאיות
שרית זיו  הילרית מתקשרת ציירת שרית זיו הילרית מתקשרת ציירת
שרית זיו - הילרית מתקשרת עם רגליים על הקרקע. ציור אנרגטי בתקשור.
שלמה כוכב  מאמן מנטאלי שלמה כוכב מאמן מנטאלי
שלמה כוכב מאמן רגשי ומנטאלי - מרצה