בתהליך..המתן בבקשה.

רואת חשבון אולה אסמיר - מומחית לניהול כספים

מילות מפתח: יעוץ פיננסי והשקעות , חברות בעמ , חשבונות , רואת חשבון , חשבות שכר , ניהול כספים וחשבות

אודות העסק

אולה אסמיר רו"ח- מומחית לניהול כספים כי לעסק שלך מגיע יתרון כלכלי מנצח
בוגרת לימודי ראיית חשבון וחברה בלשכת רואי חשבון בישראל, אתיקה מקצועית ויכולת ביצועית גבוהה
ניסיון מוכח בתפקידי ניהול בכיר של מערכי כספים וחשבונאות, לפי תקינה מקומית ובינ"ל תקציב, תזרים מזומנים ודוחות כספיים.
ניתוח ובקרת פעילות, חוזים והתקשרויות, תמחיר, בדיקות נאותות וכדאיות, תכניות עסקיות, מתן המלצות להנהלה בכירה.אוטוריטה מקצ...

קרא עוד...

שירותים

שירותי הנהלת חשבונות לעצמאים וחברות
יש לכם עסק קטן או שאתם מנהלים ? אתם מתלבטים אם כדאי לכם לשכור שירותי הנהלת חשבונות חיצוניים או לבצע את העבודה בעצמכם?
יש כמה סיבות טובות למה להחזיק שירותי הנהלת חשבונות לעסק גם אם העסק קטן ובמיוחד אם הוא עסק בינוני.
היום בעידן האינטרנט כל בעל עסק חושב שקל לנהל מערכת הנהלת חשבונות שלו בצורה עצמאית ולהתנהל לבד מול הרשויות השונות ולחסוך כמה מאות שקלים בחודש .
הנהלת חשבונות בעסק הוא שירות חיוני , מהות השירות היא תיעוד הפעולות השונות שמבוצעות במסגרת הפעילות מצד אחד לעמוד בדרישות החוק ומצד שני לאפשר למקבלי ההחלטות גישה מהירה ונוחה לכל המידע הנחוץ להם
קבלת פרטים
חשבות שכר
מעסיק היום נמצא תחת פיקוח ברמה מאוד גבוהה, דבר שדורש ממנו להקפיד ולהיות מודע לכל שינוי סוציאלי המתקיים
נדרשת מהמעסיקים משנה זהירות כפולה הן משום שהעובדים היום מודעים לזכויות שלהם ולעיתים אף מחפשים סיבה לתבוע המעביד גם אשר אינם צודקים והן משום כיום החוק מקפיד ומראש מקנה לעובדים יתרון לנוגע לחוקי מעסיק .
בתור רואת חשבון וחשבת שכר מנוסה מקפידה ללמוד ולהתעדכן כל הזמן, באפשרותי לתת לך מעטפת של הגנה ושקט כלכלי על מנת להימנע מבעיות בעתית .
כיום יש הרבה חברות בוחרות להפקיד חשבות שכר אצל חשב שכר חיצוני וזאת בעיקר מ 2 סיבות
• שיקול מקצועי - תחום הכנת שכר הפך למאוד מורכב, מנהלת חשבונות שעובדת בתוך החברה לא תמיד יודעת להעניק את המענה המקצועי המלא .
• שיקול כספי – עבודה עם חשב שכר חיצוני חוסכת לכם את עלות העסקה ישירה של עובד חברה .
קבלת פרטים
ניהול פיננסי וכלכלי לעסקים, יעוץ וליווי בנקאי
בחברות קטנות, בהן היקף הפעילות הפיננסית והכלכלית אינו מצריך שכירת עובד במשרה מלאה, אולם נדרשת פעילות כלכלית ופיננסית מקצועית לכל דבר,הפיתרון החסכוני והמקצועי ביותר הוא התקשרות עם מנהל כספים במיקור חוץ, אשר יבצע עבור העסק את כל מה שנדרש לצורך התנהלות פיננסית נכונה ובריאה ובעלות נמוכה בהרבה מאשר שכירת איש כספים במשרה מלאה או חלקית.
איש כספים במיקור חוץ הינו בעל ניסיון במגוון רחב של עסקים ולפיכך מביא עימו ידע רב וניסיון נצבר רב שנים בכל התחומים הפיננסיים והכלכליים. כמו כן מביא עימו נקודת הסתכלות חיצונית ואובייקטיבית אשר יכולה לזהות בעיות שנעלמו מעיני הבעלים או העובדים ולפיכך גם להציע פתרונות שלא חשבו עליהם בתוך החברה.
חשוב שאיש כספים חיצוני יהווה את יד ימינו של הבעלים ויהיה מעורב בחברה ובפעילותה כמו אחד העובדים, ישתתף בישיבות ויהיה זמין לתת מענה בכל עת.
קבלת פרטים

כל השירותים (6)

חוות דעת

תומר לוי

אולה היקרה תודה רבה על שירות ומקצועיות, אמינות ועזרבכל שעה! עזרתך לי לחסוך אלפי שקלים,ולעשות סדר בכל מה שהיה צריך. ממליץ בחום ואמשיך להפנות אלייך את...
קרא עוד...

לכל העדכונים

סמיר אולה

ניהול כספים ייעוץ פיננסי,גי...