בתהליך..המתן בבקשה.

אמון בקשר

מילות מפתח: משבר-זוגי , אימון , איל שריג , אימון אישי לחיים , זוגיות , ייעוץ-עסקי , שפת-ה-ב , העצמה עסקית אישית , אימון אישי , אמון בקשר

אודות

שעות פעילות: כל השבוע 0528-345453 emoonbakesher@gmail.com

היי
שמי איל שריג ואני מדריך, מלווה ומאמן זוגות ועסקים הרבה שנים: זוגות במשבר בפרק- א, זוגות בפרק-ב, (אני עצמי בפרק-ב 28 שנים), ובעלי עסקים המחפשים יותר תמיכה בבית וגם צמיחה עסקית. החוויה של הדרכת וליווי אנשים היא ייחודית ומיוחדת, ומאפשרת לי להתחבר לאנשים שבחרו בי להדריך אותם. להבין מה כואב כרגע, מהיכן זה מגיע, ויחד למצוא פתרון. אני לומד הרבה מהלקוחות שלי, וידע זה, עם הידע והניסיון הרב שלי, (תואר שני במינהל עסקים, תפקידי ניהול שונים וחונך יזמים ועסקים קטנים), אני מעמיד לרשותכם.
כאן מבקש לחדד את העבודה שלי עם אנשים בעלי עסקים קטנים בעיקר. אני קורא לזה "זוגי זה עסקי". אנחנו בעלי העסקים הקטנים, חיים את העסק 24/7 דבר מאתגר בפני עצמו. גודל העסק מחייב אותנו להשקיע בו את כל כולנו, דבר הבא לא פעם על חשבון הזוגיות וגם המשפחה.
מחקרים שונים, וניסיון חיים שלי כמנטור לעסקים קטנים וכמלווה זוגות במשבר, מראה כי שילוב נכון של העסק עם חיי הזוגיות גורם לצמיחת העסק מחד, וחיזוק הזוגיות בבית.
בעל/ת עסק, שלא צריך/ה להתנצל, להסביר, לדוגמא, מדוע לא מגיע/ה לערב הורים, או צריך/ה בשבת להיות בעסק, יהיה פנוי יותר לעסק ללא נקיפות מצפון וכעסים בבית, ומצד שני יהיו בזוגיות תומכת ומכילה יותר.
בעלי עסקים שהזוגיות מכילה ותומכת בעסק, יגיעו בשקיפות מלאה עם בני הזוג להסכמה לגבי כספי המשפחה הערבים לביטחון הכלכלי של העסק, ולא ישעבדו ללא גבול חסכונות משפחתיים.
אז כדי שלא תשמעו בבית אחד מהמשפטים הבאים, או דומים להם, מציע לכם שנדבר.
"..העסק הוא האישה הראשונה שלו..". "... היא כל הזמן מחוץ לבית בגלל העסק שלה...".
"... היא כל הזמן בעסק שלה, יוצאת לפגישות בערב....."
"אנחנו מנהלים את העסק יחד, ולא תמיד ברור איפה נגמר העסק, ומתחיל הבית והפוך...".

ניתן להתייעץ איתי חד פעמית ללא עלות בנייד 0528-345453

או במייל: emoonbakesher@gmail.com

כמו כן ניתן לקבל שירות VIP בביתכם

בברכה -איל שריג

תגובות

איל שריג אמון בקשר

זוגי זה עסקי