בתהליך..המתן בבקשה.

אמון בקשר

סרטונים


 1. המחוות הקטנות - גדולות שעושות את ההבדל בזוגיות
  סרטון טיפים קצר וקולע!


 2. הסבר האנימציה על אמון בקשר


 3. טיפים איך נכון להיערך משפחתית וכלכלית לחגים


 4. תיאור שלי את אמון בקשר בכל הקשור לפרק ב
  והשילוב בין זוגיות ועסקים במשפחה


 5. תקשורת זוגית מקרבת, טיפים לתשומת לב


 6. פרק-ב, שפת ה-ב, דורש מאתנו רגישות ותכנון מדוייק יותר של חלוקת ההוצאות, במיוחד בתקופה הראשונה של איחוד המשפחות


 7. קיימת דינמיקה של "משלם" בדייטים, אך לא פעם זה גולש גם לחיי היחד, כמו בפרק-ב.
  קצת טיפים בנשוא


 8. לאחר החגים, שבדרך בסופם אאנו מותשים, ממשפחלוגיה, חברים, והיצאה משגרה, מגיעה השגרה, שבועות של ימי עבודה וסופי שבוע. מה לעשות כדי לשמור על זוגיות נכונה ובריאה.


 9. שפת ה- ב היא שפה של ילדים, אך במיוחד של זוגות שהתגרדו ומקימים משפחה חדשה עם ילדים. זו שפה שונה ממה שהכרנו בפרק -א. למשל, אם מי והיכן הילדים בחגים?, איך מתחלקת כלכלת הבית?, מי מהילדים שלכם אתכם בסוף שבוע. זה חלק קטן מהשפה🙂.
  מוזמנים לשאול אותי דאלות, כאן, ווטסאפ ואפילו שיחה קצרה.
  הכנסו לאתר emoonbakesher.co.il ותמצאו הרבה חומרים. איל


 10. סיפור קצר על אמון בקשר


 11. היי. יש הרבה זוגות שלאחד מהם יש עסק, והוא עצמאי. עם השנים למדתי מעצמי ומזוגות שאני מלווה כי העסק שואב משאבים ממשאבי הזוגיות. כלומר, צריך להשקיע בו כסף. משקיעים בו זמן, והרבה זמן. יש לנו יחסי אמון ומשברים עם העסק, תלוי במצבו הכלכלי. כשאנחנו מסתכלים על זוג שנישא, מערכת היחסים היא כמו משולש שווה צלעות. גבר, אישה אהבה= משפחה. כשהעסק מוקם קורה משהו אחר. נוצרת מערכת יחסים של משולש שווה שוקיים. בעל/ת העסק, העסק, ובד"כ הצלע הקצרה מייצגת את מה שנשאר ממערכת היחסים בבית. מה שאני יודע לעשות, זה לרתוםאת המערכת הזוגית, הערכים והתכונות של בני הזוג ולהביא אותם לעסק. מחקרים וגם ניסיון שלי, מראים כי זוגיות חזקה ומשתפת, גורמת לעסק להיות יציב ולצמוח. מוזמנים לשאול שאלות כאן או בטלפון. איל


 12. שיח של חרשים אפשר לראות כיום בין נתניהו לגנץ. כל אחד מדבר על משהו והשני בוחר לא להבין ולומר את דברו. דבר דומה קורה לא פעם אצלנו בזוגיות. כן אצלנו בבית. מי לא מכיר את המשפטים, "אתה לא שומע מה אני אומרת לך?", "אני מדבר אלייך על... ואת עונה לי על...". לכן כשאתם מזהים שאתם במצב כזה, או דומה. עצרו. אל תכעסו, עברו לשאלות. תגידי, או תגיד, הבנת מה ששאלתי?. לא בכעס, כמו ,.. שמעת שדיברתי אליייך?". באותו רגע הבן/ת זוג צריכים לתת לנו תשובה. וכאן מתחילה תקשורת זוגית נכונה ביותר. אשמח לענות על כל שאלה בנייד או במייל, בווטסאפ. כמו כן אפשר לראות הרבה מידע באתר שלי: http://emoonbakesher.co.il/


 13. לכולנו יש רגעי לחץ, אי-שקט, ואפילו משבר קטן. כיום, בעולם חומרי כל כך, לוחץ ומעיק לפעמים, חשוב לקחת פסק זמן. של שעה, שעתיים, חצי שעה. לא משנה. עדיף אם אפשר בטבע. השתיקו טלפונים. היו עם עצמכם. מי שרוצה ומתאים לו, הביאו נייר ועט, וכתבו לכם בשקט שלכם, מה שיוצא. כך יוצרים סוג של ניקיון אישי. מיקוד נכון יותר. שמי אילש ריג, ואתם מוזמנים לשאול שאלות דרך האתר http://emoonbakesher.co.il/ או בווטסאפ, ואפילו שיחת טלפון קצרה. בהצלחה. איל


 14. שפת ה-ב היא שפה של ילדים וגם שלנו, זוגות פרק-ב עם ילדים. היי. שמי איל שריג ויש לי חברה בשם אמון בקשר, שבה אני עובד עם זוגות במשבר ובמיוחד עם זוגות פרק-ב עם ילדים, המקימים עם הרבה תקווה זוגיות חדשה, ומגלים שהשפה, הנתונים, הדיאלוג הרבה יותר מורכב מבזוגיות הראשונה. כאדם שחיי בזוגיות שנייה קרוב ל-30 שנה, עם הילדים שלי,שלה ושלנו, צברתי הרבה ניסיון בחיים, למדתי ולומד את התחום וכמובן מזוגות לארוך השנים, הפקתי הרבה מידע ויכולת לכוון ותמוך. אפשר להיכנס לאתר שלי ולקורא ולראות עוד מידע. http://emoonbakesher.co.il/.
  כמו כן מזמין אתכם לשאות במייל: emoonbakesher@gmail.com, או לדבר איתי ישירות בנייד: 0528-345453 .
  בהצלחה. איל


 15. איל שריג - אמון בקשר. מי אני, תיאור הליווי והטיפול בזוגות פרק א פרקב, שאני כזה קרוב לשלושים שנה, והליווי וההדרכה של זוגות שלאחד מהם יש עסק.


 16. סוף שנה, סיבה למסיבה וגם סיכומים. משהו קצר על מה נכון לעשות עם עצמי ממש בימים אלו, קחו נייר ועט וכתבו איך הייתה שנת 2019. מה היה טוב, מה הייתם משפרים. ככל שתרחיבו ותשחררו, תפנו מקום לדברים חדשים להגיע, וכבני זוג נצלו את סוף השנה, לבילוי זוגי. בבית או בחוץ, העיקר שתהיו יחד ותשמחו.


 17. תחילת שנה היא זמן מצויין לחשוב ולחלום מה אנו רוצים לעשות לאורך השנה. האדם שהכי יכול לעזור לנו, הוא בן/ת הזוג שלנו. הם מכירים אותנו הכי טוב בעולם. לכן צאו למקום שקט, ששניכם אוהבים, השתיקו טלפונים, כלל ידוע, וכל אחד שיכתוב 2-5 דברים שהיה רוצה באופן אישי להשיג השנה, לימודים, קריירה, הובי, משהו אישי. ועוד משפט אחד, מה כל רחד מכם רוצה לחזק השנה בזוגיות. עכשיו ספרו אחד לשני ובקשו לדעת, מה את או אתה איך יכול/ה לעזור לי להשיג זאת. וכמובן בבקשה הזוגית איך אתם עושים זאת. בעוד 3 חודשים, הפגשו שוב למטרה זו, ובדקו מה התקדם, וכך הלאה. שנה טובה, בריאה ומוצלחת. איל


 18. שמי איל שריג. אני מלווה, יועץ ומטפל בזוגות במשבר. זוגות פרק-א השואלים עצמם אם להמשיך יחד, ומומחה בליווי זוגות פרק-ב עם ילדים, שממש ממש רוצים להקים שוב תא משפחתי ומגלים שהדרך מורכבת יותר משחשבו.
  אני עצמי בזוגיות שנייה קרוב ל-30 שנה עם הילדים שלי, שלה ושלנו. אני קורא לזוגיות השנייה "שפת ה-ב". זו השפה שלנו, זוגות פרק-ב. שפת זוגיות שונה ואחרת.
  אשמח לתת ייעוץ קצר חינם בטלפון או המייל/ווטסאפ


 19. נפרדנו. אנחנו ללא בני הזוג. עברה תקופה בה הבנו את הססטוס החדש. פרוד/ב, או כבר גרוש/ה.
  לאט לאט הרשו לעצמכם לצאת מחדש לחיים. צאו למקומות שנוח לכם, שאתם אוהבים. התחילו להכיר אנשים חדשים.
  הרשו לעצמכם להנות. אין מה למהר לזוגיות חדשה. קודם למדו להנות מהלבד. מהאפשרות לבחור בשקט, עם ניסיון זוגיות חדשה, ואולי לא. זה גם בסדר.
  החשוב לא להשתבלל בבית וגם לא להסתער ללא גבול על החיים. בסוף יש ילדים. יש לנו מערכות קשרים כמו משפחה, חברים, עמיתים לעבודה.
  מוזמנים ליצור קשר טלפוני או מיילי/ווטסאפ, ולהתייעץ ייעוץ ראשוני על משהו שמטריד אתכם.
  בברכה - -איל

איל שריג אמון בקשר

זוגי זה עסקי