בתהליך..המתן בבקשה.

פסיכותרפיה הוליסטית התפתחותית

מילות מפתח: פחדים , משבר , nlp , אקסס בארס , ריפוי , קינסיולוגיה , שינוי , מתח , טראומה , פרחי - באך

אודות

כולנו רוצים להשיג מטרות חשובות ללבנו ומאמינים שהמטרות האלו יקפיצו אותנו למקומות יותר מתקדמים, מוצלחים ואפילו מאושרים…

הרבה פעמים, כדי להתקדם לכיוון המטרות האלו, זה דורש מאיתנו לעבור שינוי… ורוב הזמן אנחנו לא כל כך אוהבים להתחיל תהליך שינוי… כי התהליך הזה מביא אותנו למקום של אי נוחות או בעיקר אי וודאות… ואי וודאות, זה דבר מפחיד ! אף אחד לא לימד אותנו איך לעבור שינוי כמו שצריך.

לא משנה אם השינוי אמור להיות במצב משפחתי, במצב כלכלי, בעבודה, במערכת יחסים, בתזונה, ועוד, אם הוא צריך להיות חיצוני או פנימי,
בכל שינוי יש מקומות קריטיים שיכולים לגרום לנו פחדים או נפילות... ובידיוק במקומות האלה אני יכולה לעזור - בהרצאות, סדנאות או טיפול פרטני.

כשהגוף של המטופל, זיכרון התאי שלו נותן לי את הנתונים הרלוונטיים לנושאה שהוא מעלה, הוא בעצם מנהל את הטיפול, מוביל אותי לשלב בין כל הכלים והופך את התהליך להתאמה אישית מוחלטת.

שמי אסטל מור יוסף. אני בת 50, אמא לשלושה. עברתי כל מיני שינויים משמעותיים בחיי – חלק מבחירה, וחלק דרך אירועים לא נעימיים . מתוך אלה שבחרתי, עליתי לארץ מצרפת עם כל המשפחה לפני 10 שנים.

עוד שינוי שבחרתי לעשות – עשבה מקצועית. הייתי מורה למתמטיקה 15 שנה, והיום אני קינסיולוגית התפתחותית, מאסטר NLP, ומתמחה בריפוי מטראומות ומשברים. כמטפלת הוליסטית, אני עוזרת לאנשים לעבור שינוי, להרגיש טוב בראש, בלב ובגוף, ולהתחבר למי שהם באמת. אני מאמימנה ששינוי זה חיים !

בזכות הניסיון הרב שלי בכל מיני שינוים משמעותיים שעברתי בחיי ובזכות הכלים הטיפולים שרכשתי, אני יודעת ויכולה להסביר לכם, מה קורה לפני השינוי, במשך תהליך השינוי, מה הם המקומות הקריטיים שכדאי להיצהר בהם, איך להימנע מנפילות, איך לסיים אותו לטוב, ומה ההשלכות שלו. לכן ביכולתי לנתב אתכם לדרך הנכונה ביותר עבורכם, שתאפשר לשינוי להתרחש, ובצורה העדינה ובטוחה ביותר.

אני מאמינה שמנהלים שינוי כמו שצריך, הוא מביא אותנו למקום טוב יותר ואפילו הוא יכול להביא לנו מתנות שלא ציפינו לקבל…

"לבחור בשינוי - לבחור בעצמי"

קצת עליי:
נולדתי וגרתי בצרפת עד שנת 2009.
יש לי תואר שני במתמטיקה.
לימדתי מתמטיקה בתיכון.
בגיל 40 עליתי לארץ .
אני קינסיולוגית התפתחותית בוגרת מכללת מדיסין (4 שנים),
יש לי תואר מאסטר ב- NLP עם התמחות בטיפול בטראומות וחרדות - בוגרת של מרכז NLPPLUS,
מטפלת בפרחי באך,
מטפלת בכירה בטכניקה IEMT (תנועות עיניים)
יש לי השתלמות בטיפול מבוסס על קו הזמן.
ויש לי השתלמות בטיפול בריקול הילינג ואקסס בארס

תגובות

אסטל מור יוסף -.. להרגיש טוב בראש...

תהליכי שינוי בקינסיולוגיה -...