בתהליך..המתן בבקשה.

פסיכותרפיה הוליסטית התפתחותית

שירותים

מפגש בודד דרך קינסיולוגיה בשילוב NLP

מרגע לידתנו, אנו חווים חוויות רצופות. טובות או רעות, קשות או קלות. החוויות האלו והרגשות הקשורים אליהן מעובדים על ידי מוחנו באופן קבוע. כל מה שאנו חווים נחרט בתאים שלנו, ומהווה את מה שנקראה "זיכרון תאי". הגוף שלנו זוכר הכל !

קינסיולוגיה היא גישה הוליסטית שלוקחת בחשבון את האדם כולו, כלומר, גופו, היבטים נפשיים, רגשיים ואנרגטיים. המטרה של קינסיולוגיה היא לזהות ולנטרל את מעוררי המתח החוסמים את זרימת האנרגיה.
מבחינה אטימולוגית, "מדע התנועה", מטרת הקינסיולוגיה הינה לעזור לשחרר את התנועה בכל המובנים, גם פיזית, גם מנטלית, ואפילו גם מעשית, ולאפשר להגיע לאיזון טוב יותר.

NLP, הוא ארגז של טכניקות מיועדות לשנוי דרך החשיבה, הגישה, וההתנהגויות שלנו (שהן רוב הזמן הפכו לאוטומט).

בזכות מחקרים על איך כל תפיסה, גישה, התנהגות, אמונה נוצרו במוחנו, שיטת ה-NLP השתמשה בהבנה זו, ופיתחה תהליכים המעתקים בדיוק את אופן היצירה הזאת (הטבעי), על מנת לגרום לשינוי להתרחש. הטכניקות האלו מיושמות באמצעות השפה (מילולית או לא מילולית), ועובדות על ועם התחושות והרגשות שלנו. כי הרגשות שלנו הם הביטוי של מהות הפנימית שלנו, של הזהות שלנו. יש להם תפקיד חשוב וחיוני בתהליכי שינוי משום שהם מאפשרים גישה לתת-המודע שלנו, וגורמים לשינוי להיכנס עמוק פנימה ואז להפוך אותו לבר קיימא. זה מאפיין את עוצמת הטכניקות האלו - השינוי מתרחש כבר אחרי מעת מפגשים ונמשך בזמן.
בתוך טיפול, אני משלבת עם כמה כלי בתוכם NLP
משתמשים בכלי ה-NLP כדי לחזק את ביטחון עצמי, לשפר את הדימוי עצמי, לשפר את התקשורת עם עצמנו או עם אחרים, לחזור לשליטה אחרי תקופה קשה, להחזיר טעם לחיים לאחר אבל או אבדן, לחזק יכולות ולהשיג מטרות חשובות (לרדת במשקל, למצוא בן זוג, למצוא עבודה, לפתוח עסק, ועוד), להשתחרר מפחדים, מפוביות או מטראומות, לשחרר מצב תקוע, וכו'.

הטיפול מתאימה לכל מי שרוצה לשפר את ביצועיו ורווחיו או ליזום שינוי. יכול להיות בהקשר - אישי, מקצועי, פיזי, פסיכולוגי, אמנותי, ספורטיבי, וכו '

זה יכול לעזור לכם, לדוגמה - לנטרל את המתח, לתעל את הרגשות למקומות המתאימים, לאזן ולעלות את האנרגיה, לנטרל טראומה, לזהות את המשאבים הפנימיים, להתמודד עם קשיים, לשפר את יכולת הביצוע, להקל על הלמידה בכל גיל.

לבחור בשינוי... לבחור בחיים... לתת תנועה לחיים !

מפגש אישי בודד דרך פרחי באך

אלה הם תמציות טבעיות העשויות מפרחי בר ומי מעיין. לכל תמצית כוונה לשחזר את התופעה הטבעית של טל הבוקר. המים תחת הפעולה של השמש, חדורים באנרגיה של הפרח. ד"ר באך יצר 38 תמציות בסך הכל.

העיקרון של פרחי באך הוא לעזור לאדם להחזיר את האיזון שלו. החסרונות שלנו, הצדדים השליליים שלנו הם למעשה מגלים רגשות לא נעימים שגורמים לנו לצאת מאיזון. לדעת ד"ר אדוארד באך: כל תחושה "שלילית" היא פשוט חוסר האיזון של אותה התחושה החיובית.

אדוארד באך טען ששינויים במחשבות שלנו משקפים חוסר איזון בגוף שלנו ומאפיינים את מה שאנחנו צריכים לפני שהגוף מזהיר לנו, "הנפש חולה לפני הגוף. »

הפרחים של באך פונים לרגשות, למצבי רוח, להרגשות, או אפילו לטיפוסים אישיים שונים. הם פועלים בדרך רטט כדי להשיג את השיקום של איזון ראוי לכל אחד.

בזכות פרחי באך, אנחנו מחדשים ומחזקים את האיכויות שלנו,את היכולות והכישרונות, את הפתיחות ושמחת החיים, את הביטחון והשקט הפנימיים שלנו, שאנו לפעמים מאבדים.

המפגש כולל הכנת התמצית המתאימה.

פגישת אבחון - מבלבול לבהירות

האם קורה לכם להרגיש בלבול, חוסר ודאות, אי נוחות, אי שקט בקשר נושא מסוים ?

זה יכול להיות בקשר למערכת יחסים עם ילדים, עם בן או בת הזוג, בקשר להחלטה שאתם לא מצליחים לקבל או שקיבלתם, אבל שגורמת לכם כל מיני שאלות, מחשבות ואי שקט, בקשר למערכת היחסים עם כסף, עם העסקים.
הבלבול הזה שמתבטא באופן שבו אנחנו מתנהלים, זה בסופו של דבר מה שמנהל אותנו !

אני מזמינה אתכם לפגישת אבחון איתי לגבי מה שמטריד אתכם, מה שמבלבל אתכם, מה שגורם לכם להרגיש אי נוחות, באמצעות כלי שנקרא קינסיולוגיה התפתחותית, שיאפשר לכם לגלות מה רמת המתח בקשר לנושא שמטריד אתכם, מה המוכנות שלכם להתגבר על זה, איפה המחסומים העיקרים, מה יכול לעזור לכם לקבל בהירות, על מה לשים דגש, איך כדאי לפעול - בנוסף לזה שתוך כדי האבחון הזה הרבה דברים יעלו למודעות, שזה כבר מוריד את המתח ומייצר הבנה ובהירות. אתם גם תצאו עם הכוונה, וטיפים לשימוש בבית.

אתם באמת תופתעו לגלות כמה ידע יש לגוף שלכם, הרבה מעבר למה שאתם מסתמכים לשכל שלכם !

מפגש בודד על ידי כלי IEMT (תנועות עיניים)

מאפשר לשחרר רגשות שליליים כמו כעס, בושה, אשמה, פחד, פוביות, טראומות, כאבים, סיוטים, וכו' ..., באמצעות תנועות עיניים.

אומרים כי העיניים הן ראי הנפש, השתקפות של הרגשות שלנו !

גילו כי תנועות עיניים נותנות באופן קל גישה לחושים ולרגשות המלווים זיכרון, שהן יכולות ליצור קשרים חדשים במוח המובילים לאינטגרציית הזיכרון הזה בלי הרגשות שהיו שם ... כך הם לא מפריעים לנו יותר בחיים !

אבחון סגנון וקשיי למידה דרך קינסיולוגיה - איך מתפקד המוח של הילד בזמן למידה

אתם דואגים לילד שלכם ביחס ללימודים
מה אם תדעו - באיזה מקום בכיתה כדאי לו לשבת, איך הכי טוב לו ללמוד – בכתיבה, בדיבור, בהליכה – מהן היכולות החזקות שלו, מה כדאי לו לחזק, מה קורה אצלו כשהוא במתח, מה החוגים המומלצים לו להתפתחות שלו.
אני מציעה לכם לעשות לילדכם סוג אחר של אבחון דרך קינסיולוגיה, הנותן את התשובות לשאלות האלו.

- באבחון זה, בודקים איזה המיספרה דומיננטית, איזה עין, איזה אוזן, באיזה אופן הילד מבטא את עצמו,ועוד אינפורמציות המאפשרות להבין את הילד טוב יותר. וכשמבינים אותו יותר, הוא רגוע יותר.
- האבחון הזה נותן גם עצות כדי לפתח את הצד הלא דומיננטי, זאת אומרת לפתח יכולות נוספות.
- ודבר אחרון, מבררים באבחון זה איפה יש קשיי למידה ואיך לשפר את המצב.

פגישה אחת לילד מכיתה א' ומעלה – הדו"ח נשלח למייל שלכם

סדרה של 3 פגישות לריפוי מפוביה

פוביה יכול להיות ממטוס, ממעלית, מגובה, מחושך, מכלבים, מלדבר מול קהל, ועוד. פוביה מאוד מפריעה ולוקחת את השליטה.

בזכות שילוב הכלים NLP וקינסיולוגיה, אפשר לנטרל ולרפות מפוביה באופן יעיל ועדין.
בדרך כלל, 3 מפגשים מספיקים כדי להשתחרר פוביה ולחזור לחיים נעימים יותר.

סידרה של 5 מפגשים לשחרור רגשי

תהליך נטרול מתח ושחרור רגשות שליליים על ידי שילוב של כלים קינסיולוגיה ו-NLP

סדרה של 3 מפגשים לשחרור קונפליקט פנימי

כיש קונפליקט פנימי, הוא מפריע לנו, תוקע אותנו ומונע מאיתנו לפעול.
בזכות שילוב של NLP וקינסיולוגיה, אפשר לשחרר אותו ... ולהתקדם שוב !

סידרה של 5 מפגשים לריפוי מטראומה

בזכות שילוב הכלים NLP וקינסיולוגיה, אפשר לנטרל ולרפות מטראומות באופן יעיל ועדין. בדרך הזאת, לא צריך לחוות את הטראומה שוב כדי לטפל בה.
בדרך כלל, 5 מפגשים מספיקים כדי להשתחרר מטראומות ולחזור לחיים נעימים יותר. הטראומות לא מנהלות יותר את החיים - הן רק חלק מהסיפור האישי ולא מעורבות בחיים של יום יום.

סדרה של 5 פגישות לשחרור מתלות או הרגל שמפריע

לפעמים קשה להיפרד מבן זוג אחרי גירושין, או מילד שגדל ועוזב את הבית, או של הורה אחרי העברת דירה, ועוד.
בזכות שילוב אחודי של קינסיולוגיה ו-NLP, אפשר לעבור תהליך שינוי, נטרול מתח ושחרור התלות... ומקבלים חופש בחזרה.

אסטל מור יוסף -.. להרגיש טוב בראש...

תהליכי שינוי בקינסיולוגיה -...