בתהליך..המתן בבקשה.

לידר-פנג שואי ואסטרולוגיה סינית

מילות מפתח: מפת גורל , יועצת פאנג שוואי , חוגי בית , פנג שוואי לעסקים , הרצאות , עיצוב דירה בית , אסטרולוגיה סינית , בניה ושיפוצים , פאנג שווי , פנג שווי

אודות

שנות נסיון: 6

ייעוץ והדרכה בנושא עיצוב על פי עקרונות הפאנג שוואי לבתים פרטיים ועסקים, ייעוץ אישי למפות גורל על פי האסטרולוגיה הסינית וייעוץ באיצ'ינג , תורת החיזוי הסינית.

פאנג שוואי היא אומנות בינלאומית שמקורה במזרח, היוצרת סביבה תומכת מבחינה אנרגטית, באמצעות ארגן מרחב חיים מאוזן, תומך והרמוני, ע"י שימוש בצבע, סידור רהיטים, כיווני אור, קביעת פתחים ועוד.

ייעוץ פאנג שוואי זה להכניס אנרגיה טובה הביתה
כל מרחב מקרין אנרגיה המסוימת לאנשים הנמצאים בו. כשמדובר בבית שלכם המקום שבו אתם גדלים ומתפתחים, המקום שממנו אתם יוצאים בבוקר ואליו חוזרים בסוף היום לאנרגיה תומכת ומאוזנת אין תחליף.


כיצד בניית או סידור הבית מסדרים לכם את החיים?
אדם הוא חלק מהטבע, לכן הוא חש חיבור אנרגטי למרחב. בביתנו , כמו בגופנו, זורמת אנרגיית חיים. הסינים מכנים אותה "צ'י" . ארגון לא מתאים של מרחב החיים מפריע ל"צ'י" לזרום בחופשיות ו"תוקע", ביחד עימו, גם את חיינו.

כשאנו בונים או משפצים בית, אנו יוצרים חיים ואופי, לצד היופי.הוכח כי קיים קשר בין מיקום הבית ועיצובו ובין מצבם הבריאותי, הכספי, הרגשי ואיכות החיים בכללית של יושביו. לכל בית יש פוטנציאל אנרגטי שאותו ניתן לרתום למימוש המטרות האישיות של כל בן משפחה:קריירה, בריאות, זוגיות טובה ועוד. לכן, חשוב שתהיה לבית את היכולת לטעון אותנו באנרגיה לא לגזול אותה מאיתנו.

חשוב להדגיש רוב התיקונים האנרגטיים מתבצעים ברמה של חפצים או צבעים (לא קריסטלים וצפרדעים!), וגם שינוי מקום נעשה בהתאם למה שהמרחב מאפשר. מומלץ כמובן להתחיל את ייעוץ הפאנג שוואי סמוך ככל האפשר לתכנון או לעיצוב הבית החדש, אך גם בשלב שבו הבית כבר בנוי, הפתחים נקבעו והקירות כבר עומדים ביכולתי להטות את המערך האנרגטי לחיזוק ולתמיכת דיירי הבית.

אתם מוזמנים לפנות אליי לקבלת הצעת מחיר עם מגוון אפשרויות בחירה.

תגובות

לידר - פאנג שוו.. אנרגיה טובה בבי...

יועצת בכירה פאנג שוואי ואסט...

עסקים מומלצים בתחום

זינה ליבשיץ  המרכז ללימודי נומרולוגיה זינה ליבשיץ המרכז ללימודי נומרולוגיה
זינה ליבשיץ המרכז ללימודי נומרולוגיה 052-8201520