בתהליך..המתן בבקשה.

כרמלה טלמיטינג

מילות מפתח: שיווק נדל"ן , תיאום פגישות , תיאום פגישות עסקיות , שיווק ומכירות , טלמרקטינג , טלמיטינג , טלמיטינג וטלמרקטינג

אודות

מתקשים להרים טלפון ללקוחות פוטנציאליים?
רוצים לפנות אבל מפחדים? חוששים להיתקל בדחייה?

אתם לא לבד!
מתוך היכרות שלי עם הרבה עסקים, כולם מבינים שפנייה טלפונית ללקוחות פוטנציאלים הינה הדרך המועדפת ליצירת פגישה ולסגירת עסקה. גם כיום כשחלק מהתקשורת שלנו נעשית באמצעות הודעות, אני חייבת להגיד שאין תחליף לשיחות הטלפון האישיות.
שמי כרמלה טל והמומחיות שלי היא תיאום פגישות עסקיות.
מטרת הפגישות העסקיות יכולה להיות גיוס לקוחות חדשים, הצגת העסק והמותג או מכירה.
הלקוחות שלי מקבלים רשימה של פגישות איכותיות עם בעלי החלטה שיודעים מראש על הפגישה ועל מטרתה וערוכים במידת הצורך עם חומרים רלוונטיים לפגישה המקצועית.
נקודה שבהחלט מבדלת אותי: יש תחנות יציאה. זאת אומרת אם הוחלט על 10 שעות פיילוט לדוגמא לבדיקת כדאיות שיווק העסק בטלפון והסקר שוק שלי מראה שאין ביקוש או שביקוש קטן מאד לשירות או למוצר שאני משווקת - העבודה נעצרת! ההקשבה לתוצאות העסקיות מתקיימת לאורך כל תהליך השיווק, לעיתים מספיק להחליף קהל יעד ויש שיפור בתוצאות ואם גם לאחר פעולה זו אנרגיית כסף לא עוברת - אני לא שם! אני מסייגת - כל מקרה לגופו, לעיתים יש תחומים תחרותיים שלוקח זמן רב יותר לתאם פגישות או לסגור עסקאות.
התמחות מיוחדת בשיווק נדל"ן טלפוני לדוגמא: שיווק של קרקעות/דירות/פרוייקטים של פינוי בינוי/תמ"א 38/פינוי זיכוי. אני קובעת למעשה פגישות ברמת מכירה עם היזם/הקבלן/מפקח הבנייה.

אני כאן כדי לתאם את הפגישות עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם!
בואו נדבר 077-4425507, 054-6644047.
מייל: talcrmel@netvision.net.il

תגובות

כרמלה טל תיאום פגישות עיסקיות

טלמרקטינג, טלמיטינג, תיאום ...