בתהליך..המתן בבקשה.

מנחה לתקשורת ומגשרת / חוות דעת


לפני שיחה טעונה שהייתי אמור לקיים ומתוך חשש שמא השיחה תתדרדר לפסים לא נעימים נפגשתי עם גנית לייעוץ, על כוס תה ועוגיות, באוירה רגועה ונינוחה.
גנית יודעת לכוון ולהאיר את הדרך הנכונה והנעימה כיצד לנהל דו-שיח חיובי ופורה.
היא קשובה, לומדת את הסיטואציה, וחולקת מנסיונה העשיר תובנות וכלים אפקטיביים המסייעים להשאר במודעות במהלך הדו-שיח ולהמנע מלהתדרדר למאבקי אגו.
עם כלים ותובנות אלו יצאתי לקיים את השיחה ובהצלחה מרובה. אימצתי את המלצותיה של גנית והשיחה היתה אפקטיבית והסתיימה ברוח טובה וידידותית.
תודה לך גנית, אין כמוך!

במועד אחר הבאתי אל גנית את ביתי בת ה-14 וחצי שהייתה מוטרדת מענייני תדמית ומקובלות חברתית בבית הספר. לא נכחתי בפגישה (היא ביקשה לנהל אותה לבד עם גנית) וגנית הקפידה לשמור על פרטיותה ולא חשפה את פרטי השיחה, אך משאלות ששאלתי את ביתי הבנתי שהיא נתרמה, נהנתה ויצאה מרוצה מהשיחה.
שוב תודה לך גנית, דוקטור דיאלוג :-)

פעם נוספת חוויתי את היכולות המדהימות של גנית כשהזמנתי אותה לעבוד עם הבן שלי על מספר עניינים הנוגעים לקשר והתקשורת שלו עם חבריו.
גנית הגיעה הביתה, לסביבה הטבעית שלו, ניהלה איתו שיחות, נתנה לו משימות, יצרה אצלו סקרנות ומעורבות, הובילה אותו במשך 5 מפגשים דרך תהליך מעשיר ומעצים וחוללה בו שינוי של ממש מבחינה חברתית ואישית.
תודה לך גנית, אין כמוך :-)

תגובות
210871 גנית רוגלית מנחה לתקשורת ומגשרת

גנית רוגלית מנחה לתקשורת ומגשרת

תקשורת בנאישית, זוגית, משפח...