בתהליך..המתן בבקשה.

מנחה לתקשורת ומגשרת / חוות דעת


קניתי מגנית את ערכת הקלפים "לשבור את הקרחון". בתי בת ה 17 התאהבה בקלפים מיידית ולקחה אותם איתה לבה"ס להראות למורות ולהשוויץ לפני החברות.
אני רואה אותן לוקחות את הקלפים ופשוט "משחקות "בינינהן. גם אנחנו שתינו כל פעם שיש צורך לפתוח משהו, הקלפים הם הכלי שלנו.

נפגשתי עם גנית לפגישת ייעוץ לתקשורת אפקטיבית. הבנתי שיש מצבים עם אנשים שהפרשנויות למילים שונות.
סיפרתי לגנית את המקרה ואורו עיניי.
גנית נתנה לי טיפים מעשיים איך לנתח שיחה איך לפתור קונפליקט. לפני השיחה הרגשתי שהרבה נושאים היו מעורפלים ומבולבלים.
גנית עשתה לי סדר.
ומעל לכל גנית קשובה. באמת באמת קשובה. מכילה. מבינה. ההתייחסות שלה חמה ואנושית. היא אישה מקסימה. תקשורת אפקטיבית זה הבסיס ליחסי אנוש, משהו , שכל אחד מאיתנו צריך. תלכו ותקבלו ארגז כלים משמעותי לחיים.
אז ככה, קניתי את משחק הקלפים של גנית ו... לא הייתי בטוחה אם אני משאירה אותו אצלי או נותנת מתנה. באתי הביתה עם המשחק ואני ובתי פתחנו ו... זהו. הבת שלי נדלקה קשות על המשחק ואמרה לי שאין מצב שנותנים מתנה הקלפים אצלנו. האמת היא גם לא מרשה לי להוציא אותם מהחדר שלה. הם עברו תהליך אימוץ רשמי. כל פעם שיש זמן אנחנו פותחות שואלות שאלה ויש אחלה תשובות. גם כיף וגם הזדמנות להכיר יותר אחת את השניה ולתקשר. מומלץ!!!!!

ו..עוד השתתפתי בסדנת "תקשורת עושים בא.ה.ב.ה." אז למרות שאלו רק ראשי תיבות היתה שם גם אהבה וחיבוק ענקי מגנית. את הכלים העוצמתיים שנתנה לנו לתקשורת מעצימה ואפקטיבית בעסק, מול הלקוחות, במשפחה, עם חברים ובכלל עם אנשים שאנחנו נפגשים בדרך, היא מיישמת מול לקוחותיה- מולנו.
האמתיות שלה, ההקשבה וההכלה הרצון להענות לצרכים שלנו כפרטים וכקבוצה , פשוט מומלץ ללמוד ממנה. למדתי ועכשיו נותר לי ליישם. תודה.

תגובות
267581 גנית רוגלית מנחה לתקשורת ומגשרת

גנית רוגלית מנחה לתקשורת ומגשרת

תקשורת בנאישית, זוגית, משפח...