בתהליך..המתן בבקשה.

מנחה לתקשורת ומגשרת / חוות דעת

ע.
23/06/2013 10:44

גנית היי,
היום בשעה טובה ### ואני חתמנו על ההסכם בנינו ולפני שאתחיל רק אציין שללא את כנראה שהיה לוקח עוד הרבה זמן עד שזה היה קורה ובטח לא בצורה ובדרך שזה קרה.
עם כל העצב והקושי בנסיבות שהביאו אותי לפגוש ולהכיר אותך אני חייב להגיד לך שאין מאושר ממני שזה קרה. כי קודם כל זכיתי להכיר בן אדם במלוא מובן המשמעות של זה, הנדיבות, הדרך שלך לשקף לנו את הדברים, השיתוף מניסיונך, הסבלנות והכי חשוב (ונראה לי שגם הכי קשה) תמיד תמיד לשמור על אובייקטיביות ולא לקחת צד, תמיד לראות את שני הצדדים ולמצוא את האמצע כך ששני האנשים (כן אנשים עם רגשות ומטען וכך גם ראית אותנו, כאנשים) יכלו לחיות ולקבל את הדברים. ותוך כדי התהליך התובנות מגיעות ואסימונים נופלים ואיתם באה ההסכמה, ההבנה וכמובן גם ההשלמה (והרוב בזכותך) שלא נוכל לקבל את כל מה שכל אחד מאיתנו רוצה, שהרי לשם כך התכנסנו על מנת לנסות ולבנות גשר ששנינו נוכל ללכת עליו בתחושה טובה ובבטחה.
אמרתי לך, והתכוונתי לכל מילה, שבמילון איפה שמופיעה המילה "גישור" יש במקום ההגדרה את התמונה שלך, כי את באמת עושה ומקיימת את זה בצורה כמעט מושלמת (והכמעט הוא רק בשביל שלא "תתפסי תחת"), תמיד עם חיוך, תמיד בסבר פנים טובות ועם הומור שמאוד עוזר במצבים מעין אלו, ואם צריך "להיכנס" במישהו מאיתנו על מנת לאפס אותו גם זה נעשה ברגישות ובחוכמה.

בקיצור,
תודה.

גנית רוגלית מנחה לתקשורת ומגשרת

תקשורת בנאישית, זוגית, משפח...