בתהליך..המתן בבקשה.

יועד אגמון - Coach / תיק עבודות

ICEWAVE

נא להכיר: ICEWAVE
דמיינו הקלה מהירה בכאב ללא צורך בתרופות...
עכשיו אתם יכולים לדמיין לעצמכם שזה בידכם הודות ל-LifeWave.

מערכת המדבקות הבלעדית שלנו שאינה מעבירה חומרים לתוך הגוף מבוססת על טכנולוגיה חדשנית לגירוי עדין של נקודות אקופונקטורה - דבר שמשפר באופן ממשי את זרימת האנרגיה בגוף ומפיג תחושות כאב ואי-נוחות תוך דקות מתחילת השימוש!

טכנולוגיה חדשה להקלת כאבים
כולנו רגילים לחשוב שצריך להחדיר משהו לתוך הגוף (כמו ויטמינים) כדי לשפר את הבריאות. אף שתזונה נכונה, שתייה מספקת ותרגול גופני הם חלק חיוני בכל סגנון חיים בריא, דרושה לגופנו גם זרימה בלתי מופרעת של אנרגיה. לדוגמה, המוח שלנו ועצבינו מעבירים אותו חשמליים אל השרירים כדי לגרום להם להשתמש באנרגיה הכימית העצורה בהם ולהתכווץ.

ידוע מזה אלפי שנים כי אור בתדרים מסוימים מסוגל לגרום לשינויים ספציפיים בגוף האנושי. כשאנו יוצאים אל אור השמש, גלי האור גורמים לגופנו לייצר חומרים כמו ויטמין D. תדר אחר של גלי אור (אולטרה-סגולים) יגרום לגופנו לייצר מלנין, החומר שבזכותו עורנו משחים בשמש.

מדבקות IceWave מבוססות על הידע הזה והן מגרות את נקודות האקופונקטורה בגוף כדי לשפר את זרימת האנרגיה וליצור הקלה בכאב ללא צורך בתרופות תוך רגעים מתחילת השימוש.

מדבקות ICEWAVE משיגות תוצאות
התבונן בתמונות האמיתיות המראות את המצב לפני ואחרי ושים לב לצמצום הבולט לעין של 'הנקודות החמות'. ההשפעה התרמית המקומית פירושה שכמות החום העודף באזור הפגוע פוחתת והתוצאה היא הקלה בכאב, פחות רגישות ושיקום טווח התנועה של המקום שנפגע.שני התצלומים העליונים באינפרה-אדום מראים אזורים דלקתיים בצוואר, בכתפיים ובגב התחתון. תוך 5 דקות מתחילת השימוש במדבקות להקלת כאב של LifeWave אפשר לראות ירידה דרמטית בטמפרטורה ובדלקתיות. התצלומים הללו הם חלק ממחקר סמיות כפולה מבוקר עם פלצבו. התוצאות הסופיות: 34 מתוך 36 משתתפים הגיבו באמור לעיל למדבקות IceWave.

פרויקטים נוספים בקטגוריה זו:

תגובות

Coach AGMON YOED אגמון יועד

אימון קוגניטיבי תגובתי