בתהליך..המתן בבקשה.

יועד אגמון - Coach / תיק עבודות

מדבקות התדר של לייף ווייב

מדבקות התדר של חברת לייף ווייב
מחזירות לגוף שלנו את הגדרות היצרן

כיצד פועלות מדבקות האנרגיה אם שום חומר לא חודר לגוף?
מדבקות LifeWave מתקשרות עם הגוף באמצעות השדה המגנטי האנושי. תהליך זה קרוי העברת אנרגיה בהדהוד. המדבקה שולחת לתאי הגוף הודעה 'להעביר שומנים למיטוכונדריה כדי לייצר ATP'. דבר זה מתגבר את ייצור האנרגיה.

האם מדובר במדבקת חלחול עורי? האם יש תמציות צמחים או חומרים כימיים החודרים לגוף?
דבר לא חודר אל הגוף. המתגבר האנרגטי של LifeWave אינו מדבקת חלחול עורי. המדבקה מבוססת על עיקרון מדעי חדש לגמרי המבטא גישה חדשה לאנרגיה ולתחושת רווחה ובריאות.

האם השימוש ב-LifeWave בטוח?
כל החומרים במדבקות התגבור האנרגטי של LifeWave מופיעים ברשימות ה-FDA תחת 21 CFR. מוצרי LifeWave מיוצרים במפעלים הרשומים אצל ה-FDA. אם אתה סובל מבעיה בריאותית או במקרה של ספק, אנא פנה אל רופא המשפחה שלך לפני השימוש.

מה אני אמור להרגיש כשאני נושא את המדבקות?
יש להניח שלא תרגיש דבר. מה שבוודאי תשגיח בו הוא רמה יציבה ותמידית של אנרגיה במהלך הפעילויות היומיות שלך. אם אתה מבצע פעילות ספורטיבית, ייתכן שתוכל אף למדוד את השיפור בביצועיך.

האם מדבקות LifeWave עברו בדיקות קליניות?
כן. מוצרי LifeWave עברו בדיקות קליניות במחקרים רבים שבהם השתתפו כמה מטובי החוקרים במדינה. במחקרים אלה הוכחה היעילות של מדבקות התגבור האנרגטי של LifeWave.

כמה זמן עליי לשאת את המדבקות?
מומלץ לשאת את המדבקות על הגוף במשך 12 שעות ביממה לכל היותר. ככלל, נשיאת המדבקות לסירוגין (יום כן ויום לא) מייצרת את ההשפעות הטובות ביותר בטווח הארוך.

פרויקטים נוספים בקטגוריה זו:

תגובות

Coach AGMON YOED אגמון יועד

אימון קוגניטיבי תגובתי