בתהליך..המתן בבקשה.

טיוליידי - טיולי נשים

מילות מפתח: טיול בהודו , טיולי בוטיק , טיולי גיפים , טיולים , טיולי נשים , העצמה נשית , טיולי נשים להודו , טיול מאורגן לנשים , טיולי איכות , טיולים מאורגנים

טיולי נשים ב"טיוליידי" מאפשרים לצאת לחו"ל בקבוצה קטנה ואיכותית, להתגבש אך לשמור גם על הזמן הפרטי של כל אחת. הטיולים יעניקו זווית ראייה מיוחדת ליעדים אליהם נגיע, ניתן בהם דגש על היכרות מקרוב עם האוכלוסייה המקומית והתרבות, נשלב טבע ועיר, פעילויות חווייתיות, ונקדיש גם זמן לתוכן של העצמה ואחווה נשית.
הטיולים מאורגנים בשיתוף גופי תיירות מובילים ומקצועניים בארץ ובחו"ל תוך מתן דגש על יחס אישי לשל מטיילת.

אודות העסק

שירותים

טיולי נשים - טיול נשים למונטנגרו
טיול נשים מטריף למונטנגרו לשמונה ימים יוצא ב- 17.6.2019 - 24.6.2019

מונטנגרו היפה - ארץ של הרים ואגמים, צוקים ועמקים, כפרים אותנטיים שהזמן כמו עצר בהם מלכת לצד ערים עתיקות שבהן חבויות סמטאות ציוריות.

הטיול שלי יוצאת בשיתוף עם חברת "MEDRAFT" - חברת הג'יפים הטובה ביותר בארץ!!!

שבעה ימים מלאים גדושים בהרפתקאות וטבע, שילוב אידיאלי בין אוטובוס וג'יפים, ביקורים מרתקים בחווה, ביקב משפחתי ובבקתות קיץ הרריות, לינה במלונות מפנקים, פיקניקים על גג העולם, נופים מרהיבים ומסלולים בטבע המתפרץ.

זהו טיול בוטיק איכותי ומיוחד שרקמנו במיוחד בשבילכן בנות, שילוב של הרפתקאות ופינוקים במתכונת "הכל כלול"! כולל פעילויות העצמה, כתיבה, מעגלי נשים, זמן רגיעה מהמירוץ יחד נתקלף, נתרגש ונתחבר, ניהנה מאחווה נשית שלא נמצא בשום טיול אחר.

אז מי אורזת?
שלח פנייה
טיול נשים להודו - ספטמבר/אוקטובר 2019
מה כבר לא נכתב על הודו? שהיא מוטרפת, משגעת ומשוגעת, צבעונית, מכשפת, מהפנטת, מעצבנת, כובשת... אז הכל נכון! אסור לעבור גלגול חיים שלם בלי להתגלגל פעם אחת בהודו. באוקטובר 2019, מיד אחרי סוכות, נצא לגלות את סודות ההימאליה בצפון הודו.

(פרטי הטיול להודו ייסגרו במהלך החודש הקרוב)
שלח פנייה

כל השירותים (2)

לכל העדכונים

נקודות פעילות

44
ב 4 החודשים האחרונים
(503 סה"כ נקודות)
121
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

  באר יעקב
Facebook