בתהליך..המתן בבקשה.

ארז פיגלש - מאמן אישי בכיר לילדים ונוער עם ADHD מדריך ומנחה מאמנים אישיים

מילות מפתח: אימון , adhd , הפרעות קשב וריכוז , אימון אישי , adhd ולקויות למידה , אימון אישי לנוער , adhd וקשיי למידה , הפרעות קשב לילדים , adhd וקשיי התמודדות , אימון add adhd

אודות העסק

מאמן אישי בכיר לילדים ונוער, חבר בלשכת המאמנים בישראל, מדריך ומנחה מאמנים מוסמך מטעם לשכת המאמנים בישראל, מומחה באימון בעלי לקויות למידה והפרעות קשב, כולל במקרים קשים מאוד. ניסיון משנת בעבודה עם נוער בסיכון בינוני גבוה, מחבר רב המכר "פרארי עם ברקסים של אופניים" המדריך האולטימטיבי להורים לילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז.

תהליך האימון האישי הוא תהליך אפקטיבי, קצר וממוקד המאפשר צמיחה, העצמה, בניית מ...

קרא עוד...

שירותים

תהליך אימון אישי לילדים/נוער עם/בלי הפרעות קשב וריכוז
תהליך בן 12-20 מפגשים ליצירת שינוי משמעותי בתחומים בהם המתאמן/ת מעוניינים ליצור שינוי או שיפור.

בתהליך האימון נבנה יחד ארגז כלים למזעור השפעות הקשב והריכוז (אם ישנן), ולחיזוק תחושת המסוגלות, האמונה העצמית, לקיחת האחריות והעצמאות כדי שאלו יובילו ליצירת שינוי משמעותי בתוצאות של המתאמן.

תהליך אימון מתאים לילדים שחווים קשיים לימודיים, חברתיים, התארגנותיים, מריבות בבית, התפרצויות זעם, ערך עצמי נמוך ועוד...
קבלת פרטים
"שפע על בטוח" - סדנא לבעלי עסקים ונותני שירותים
סדנת "שפע על בטוח" מיועדת לכל מי שרוצה לשפר את מיומנויות ההצגה העצמית שלו (כלומר של העסק שלו) באופן אישי ובמיוחד לפני קהל.

בסדנא תלמדו על תדמית, לבוש, יציבה, טון דיבור, ובטחון עצמי מול קהל או לקוח פוטנציאלי, איך לפנות לסוגי אנשים וקהלים שונים באופן האפקטיבי ביותר, איך ליצור איתם כימיה ועניין, איך ל...בנות רשימת רעיונות להצגות עצמיות שונות ומעניינות, איך להעביר את המסר באופן שאתם רוצים שיועבר ויניע את השומע לפעולה שהתכוונתם, ואיך לשפר את הערך והבטחון העצמי במצבי לחץ מול אנשים וקהל.
קבלת פרטים
אימון עסקי לעצמאי/עסק קטן - הכלי היעיל ביותר לצמיחה עסקית והגדלת רווחים
תהליך אימון עסקי בן 3-6 חודשים לעצמאי או בעל עסק קטן (של אדם אחד) שיתקיימו תוך ליווי הפעילות השוטפת. מטרת תהליך האימון היא לימוד והטמעת כלים אימוניים בפעילות. תהליכי האימון יעסקו בקביעת חזון, מטרות ויעדים לעסק, תוך איתור ונטרול התנהלויות חוסמות ומעכבות.

בתהליך ננתח את העסק בפן התפעולי, כלכלי, שירותי ושיווקי, ונבנה תכנית עבודה שתעשה שימוש בכלים היעילים ביותר להובלת העסק שלך להצלחה. הליווי יכול לכלול הדרכות והכשרות שונות בתחום השיווק הדיגיטלי, מיומנויות מכירה וסגירת עסקה, כיצד לבנות שירות מעל למצופה, שימור לקוחות והבאת לקוחות חדשים.

עסקים בתהליך אימון עסקי המבצעים את התוכנית שנבנתה, מגדילים את ההכנסה ב 10 עד 100% תוך שישה חודשים, ובחלק מהמקרים אף תוך שלושה חודשים.
קבלת פרטים

כל השירותים (7)

חוות דעת

יונית  פינשטיין יונית פינשטיין

ארז ידידי, ספר חובה לכל מי שהורה, לא רק לבעלי הפרעות קשב. אני אומנם באה מעולם ההוראה, וההתמחות שלי זה ילדים עם לקויות, וגם בביתי מתוך ארבעת ילדנו - שנ...
קרא עוד...

איתי מנדל  רפואה סינית איתי מנדל רפואה סינית

ארז. הידע שלך מאד רחב וזה ניכר בסדנה שהעברת לנו. בסדנה למדנו איך לתמחר נכון את העסק שלנו כמו כן איך לא להכנס לבעיות של גביה. בנוסף נתת טיפים רבים מנס...
קרא עוד...

שאלות ותשובות

סופי  ירחי אני מעונינת להשתתף,איך אני מקבלת תשובה ומתי?

תודה סופי

היי סופי,

במה את מעוניינת להשתתף? אשמח אם תפרטי כדי שאוכל לענות לך תשובה נכונה.

בברכה,

ארז פיגלש - מאמן לחיים עם חיוך
קרא עוד...

לכל העדכונים

ארז פיגלש

מאמן אישי - מומחה באימון אי...

עסקים מומלצים בתחום

אמירה סגל  אימון יחסים אמירה סגל אימון יחסים
אמירה סגל מאמנת למערכות יחסים טובות
עופרה יעקב  הצופן הביוגרפי עופרה יעקב הצופן הביוגרפי
עופרה יעקב -הצופן הביוגרפי
נורית ענב-אימונורית  הכוונה מקצועית נורית ענב-אימונורית הכוונה מקצועית
נורית ענב- אימונורית