; שאלות ותשובות | ג'וס פלאס Juice Plus | דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus | ג'וס פלאס Juice Plus פיתרונות שעובדים לבריאות ולשפע! | רעננה - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

ג'וס פלאס Juice Plus

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  האם מוצרי Complete by Juice Plus מתאימים לצמחונים, האם ניתן להכין אותם כאוכל צמחוני?

  כדי לוודא שהשייקים של Complete הם צמחיים, יש להכין אותם עם נוזל שאינו חלב, עדיף מועשר בסידן כמו למשל חלב סויה. אולם, המידע התזונתי של מוצר מוכן המופיע על התווית מחושב על פי הכנה עם 250 מ"ל חלב דל שומן ואינו חל על צורות הכנה אחרות.

  באופן אישי אני מעדיפה, משתמשת וממליצה על הכנת ארוחת השייק עם חלב צמחי

 2. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  1אני אלרגי לסויה, האם אני יכול לצרוך את Complete by Juice Plus ?

  סויה הינו מרכיב חיוני בכל מוצרי Complete. רק האדם הסובל מהאלרגיה יכול להעריך את הסיכון לתגובות אלרגיות אפשריות.

 3. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  האם ניתן להשתמש במוצרי Complete by Juice Plus במהלך הריון / כאשר מיניקים?

  בדרך כלל: נשים בהריון או מיניקות צריכות לאכול תזונה מגוונת ומאוזנת. הפחתת משקל לא תקינה באמצעות דיאטה דלת קלוריות – כ-800 קלוריות / ביום) עלולה להוביל לתזונה לא תקינה והיא מסוכנת להתפתחותו של הילד. אנו ממליצים בדרך כלל נגד הפחתת משקל במהלך ההריון או כאשר מיניקים מבלי לקבל קודם כל עצה מהרופא המטפל.
  ארוחת שייק קומפליט ארוחה מגוונת ומאוזנת - משביעה, טעימה ובריאה

 4. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  האם מוצרי Complete by Juice Plus מותרים לשימוש על ידי אנשים הסובלים מסוכרת?

  בדרך כלל: על פי המלצות התזונה המודרניות, אנשים הסובלים מסוכרת יכולים לאכול "הכל", לרבות פחמימות. הם פשוט צריכים לחשב אותן בחישוב הערכים התזונתיים שלהם, לדוגמה לצורך חישוב מדויק של מינון האינסולין.

  מוצרי Complete מכילים את כמויות הפחמימות הבאות:

  שייק וניל 28.2 גרם / מנה מוכנה

  שייק שוקולד 27 גרם / מנה מוכנה

 5. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  מה המקור לתוספי התזונה של ג׳וס פלאס?

  מוצרי ג'וס פלאס הם תוסף תזונה המבוסס על מזון מלא בתוספת ויטמינים, המורכב ממיץ וציפה של ירקות ופירות, וויטמינים מוספים (ויטמין E, ויטמין C, חומצה פולית ובטא קרוטן).
מקור הוויטמינים בג'וס פלאס הוא טבעי בלבד. ויטמין C מופק מפרי הדובדבן יחד עם מקורות נוספים, ויטמין E מופק משמן הסויה, בטא קרוטן (פרו ויטמין A) מופק מאצות (Dunaliella alina), גזר ומקורות אחרים, והחומצה הפולית מתהליך תסיסה ביולוגי הדומה להיווצרותה בגוף האדם.

 6. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  האם Juice PLUS הוא מוצר אורגני?

  לצורך הייצור של Juice PLUS אנו משתמשים, ככל האפשר, בפירות, ירקות ופירות יער שמקורם בגידולים אורגניים. כל המרכיבים נבדקים באופן קבוע לאי-הימצאותם של חומרי הדברה נגד מזיקים וקוטלי עשבים כדי לוודא שימוש בתקנים הגבוהים ביותר במוצרי Juice PLUS. למרות זאת, Juice PLUS אינו נחשב למוצר אורגני על פי התקנות הקיימות.

 7. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  האם Juice PLUS מכיל לקטוז?

  כל תוספי התזונה Juice PLUS אינם מכילים לקטוז.

 8. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  כאשר נוטלים Juice PLUS עם תרופות אחרות

  Juice PLUS הוא תוסף תזונתי שיש להתייחס אליו כאל מזון. לכן, בדרך כלל אין לצפות להופעתן של תופעות לוואי כאשר משתמשים בו עם תרופות. חשוב מאוד לכבד את ההמלצות של הרופא המטפל בכם ולקרוא את עלון ההוראות באריזה שבו רשומות תופעות הלוואי בשילוב עם חומרים אחרים (תרופה, מזון, וכו').
  לפרטים נוספים אנא התקשרו למי שסיפק לכם עלון זה או שלחו אלינו מייל לכתובת: -customercare.il@juiceplus.com

 9. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  אם אינני יכול לבלוע את הקפסולה, מה עלי לעשות?

  אפשר גם להשתמש באבקה של Juice PLUS ללא הציפוי של הקפסולה. כדי לעשות זאת, פתחו את הקפסולה על ידי משיכה חזקה משני צידיה והוסיפו את האבקה לאוכל, כמו למשל ליוגורט. נוזלים אינם מתאימים כמו מזון מוצק לערבוב האבקה.

 10. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  האם Juice PLUS מכיל גלוטן?

  על פי התקנים הנוכחיים של ה- (Codex Alimentarius Commission FAO, WHO and EU) ותקנות 41/2009/EC, תכולת הגלוטן צריכה להיות נמוכה מ-20ppm (מיקרוגרם/ק"ג) כדי שמוצר יחשב ל"ללא גלוטן". כל תוספי התזונה של Juice PLUS עונים להנחיה זו. אולם, לא ניתן לשלול הימצאותן של עקבות גלוטן. ההחלטה על שימוש ב- Juice PLUS נתונה בסופו של דבר בידי הלקוח עצמו או בידי הרופא המטפל בו.
  15. האם אני יכול להשתמש ב- Juice PLUS

 11. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  כיצד מייצרים את Juice PLUS?

  המגוון הרחב של הפירות, הירקות ופירות היער נקטפים מהמקומות שבהם התנאים הטובים ביותר לגידולם. זה כולל אתרים בצפון אמריקה ובאירופה. לאחר הקטיף, העיבוד נעשה מיידית כדי לוודא את התכולה הגבוהה ביותר של חומרים מזינים, זאת תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. בנוסף למיץ ולציפה של הפירות, הירקות ופירות היער, משתמשים גם בחלק מן הליבה והקליפה. לאחר תהליך ייבוש עדין ביותר, אבקת ה- Juice PLUS המרוכזת נארזת בקפסולות . התהליך נעשה בשוויץ ומיועד לשיווק בכל אירופה. לכן, Juice PLUS כפופה לבקרת איכות הנהוגה בשוויץ.

 12. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  ממה מורכב ה- Juice PLUS?

  Juice PLUS מורכב מ-30 מינים של פירות, ירקות ופירות יער. בשלים ומעובדים בשיטה הייחודית לנו. התוצאה היא אבקה מרוכזת של מיץ וציפה עם מירב המיקרו-נוטריאנטים שיש בפירות, בירקות ובפירות היער משולב עם ויטמינים מאוזנים בשלמות. כל המרכיבים ממקור טבעי. אפשר למצוא את רשימת המרכיבים על האריזה של Juice PLUS .

 13. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  מה מבדיל את Juice PLUS ממוצרי ויטמינים נפוצים אחרים?

  לא ניתן להשוות את Juice PLUS למוצרי ויטמינים רגילים מסיבות שונות. החומרים העיקריים המצויים ב- Juice PLUS הם אבקת פירות, ירקות ופירות יער מרוכזת מאוד המספקת פיטו-נוטריאנטים חיוניים וכן ויטמינים ומינרלים. הערך המיוחד של Juice PLUS הוא הסינרגיה שבין כל החומרים האלה המופקים ממקור טבעי ולא במינון מבודד של "חומרים בודדים".

 14. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  האם ילדים יכולים לצרוך Juice PLUS?

  ברגע שילדים מתחילים לצרוך מזון רגיל בשלמותו או ברגע שהם יכולים לאכול פירות וירקות, הם יכולים גם להשתמש ב- Juice PLUS .
  אנו ממליצים על נטילת קפסולה 1 של Juice PLUS של פירות וירקות ביום עד גיל 13. אפשר גם לערבב את האבקה שבקפסולה עם המזון בעבור ילדים קטנים. המינון המומלץ למבוגרים חל על ילדים מעל גיל 13.

 15. דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

  מדוע Juice PLUS הוא בחירה טובה?

  25 שנים של ניסיון ותוכניות של מחקרים קליניים בלתי תלויים מראים כיום שניתן להתייחס ל- Juice PLUS כאל "הדבר הטוב הבא אחרי ירקות ופירות." ההרכב של Juice PLUS עם פיתוח מיוחד של תרכיזי פירות וירקות, משולב בוויטמינים נבחרים ממקורות טבעיים, יוצר מוצר מומלץ ביותר. החומרים המזינים ב- Juice PLUS תומכים בבריאותכם במגוון דרכים

דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

ג'וס פלאס Juice Plus פיתרונ...