בתהליך..המתן בבקשה.

סטודיו לאמנויות וקרמיקה

מילות מפתח: הפעלות , מתנות לעובדים , סדנאות , חימר , מתנות , ימי הולדת , מתנה , חוג קרמיקה , הפעלה , קרמיקה

אודות

שעות פעילות: הסטודיו פעיל כל הזמן בחוגים סדנאות ומכירת כלי קרמיקה ,נא להתקשר לפני שמגיעים.

בסטודיו בצורן מתקיימים חוגים לילדים ומבוגרים. בנוסף אני עורכת סדנאות חימר לכייף , גיבוש או ימי הולדת(בצורן ובכל מקום שמבקשים).
אני מוכרת מגוון רחב של פסלים וכלי קרמיקה שימושית, וכן מתנות לעובדי חברות, מתנות תודה לארועים וכנסים

שלל תמונות ניתן לראות באתר זה דרך מחשב ולא סלולרי
www.amramstudio.co.il

הקמתי את הסטודיו לאמנויות בשנת 2001 ובו אני מקיימת את מגוון הפעילויות אני קרמיקאית בעלת ידע רב וניסיון בהנחיית קבוצות ובודדים בתהליכי עבודה בחומר ובחומרים רבים ומגוונים: עיסת ניר, פימו , קרטונים , ועוד.
סיימתי בהצטיינות תואר .B.A בלימודיי א"י וגיאוגרפיה באונברסיטת בר אילן וכן קורס הנחיית קבוצות. אני משתתפת בתערוכות של קרמיקה ואמנות יוצרת. פעמיים בשנה אני עורכת תערוכה במסגרת "אומנים מארחים בבתיהם ", לפני ראש השנה בביתי בצורן ולפני פסח בתל מונד.


בנוסף אני מורת דרך:

אני בעלת תואר ראשון בהצטיינות בלימודיי א"י בבר אילן ושירתתי שלוש שנים בצבא כקצינת חינוך וידיעת הארץ. אך החיים הביאו אותי למקומות נפלאים כמו הסטודיו שלי .

ביוני 2015 חזרתי לדרכי הראשונה, בהתנדבות, בעמותת מגדלאור , ויחד עם שותף לדרך אנו מובילים ואני מדריכה קבוצת טיולים בשביל ישראל ועוד מסלולים ברחחלתי את בי הארץ. הקבוצה משלבת אנשים עם מוגבלות ראיה ועיוורים. אחרי 25 שנה חזרתי לאהבתי הגדולה - להדרכת טיולים וללמוד קורס מורי דרך ביד בן צבי בירושלים.

כיום אני שמחה לצאת ולהדריך את מי שרוצה להכיר וללמוד את הארץ לעומק, להכיר תרבויות דתות , ללמוד הסטוריה , ארכיאולוגיה ולהנות מהטבע המגוון והמיוחד שיש לנו בארץ.

מוזמנים לבקר באתר שלי

www.anatamram.com***************************************
יו"ר קבוצת עסקים בתנופה

***************************************

תגובות
  • ארז הגומל  גמילה מעישון ארז הגומל גמילה מעישון - לפני 3478 ימים

    אני אוהב חלונות פתוחים. זו הסיבה למה הצעתה של ענת של "חמסה חלון פתוח" תפסה את עיניי. החלטתי לפנק את עצמי בחמסה וניצלתי את הקרדיטים. אפרת שמחה על ההשמנה, מיהרה לדאוג למשלוח דרך דואר שליחים. החמסה הגיעה ארוזה בביטחה ולא איכזבה. היא גדולה, צבעונית ומרשימה. חפץ נוי יפה שאני שמח לתלות כחלק מאוסף החמסות שלי. תודה ענת

ענת עמרם- סטודיו לקרמיקה

סטודיו לקרמיקה- חוגים, סדנא...