בתהליך..המתן בבקשה.

ירמיה שטיין

מילות מפתח: טיפול רגשי במבוגרים , התמכרויות , אכילה כפיתית , טיפול רגשי לקשישים , טיפול רגשי באומנות , יצירה , סמים , טיפול באומנות , פסיכותרפיסת , טיפול רגשי בטראומה

אודות העסק

שמי ירמיה שטיין נעים מאוד,

בגלי 14 התחלתי במסע הרגשי שלי לאחר פטירתו של אבי. את לימודי המקצועיים התחלתי לפני כשלושים שנה בעבודה סוציאלית, את התואר השני עשיתי בהבעה ביצירה (טיפול באומנות).

ומאז רק המשכתי ללמוד ולהתפתח ולרכוש כלים על מנת שאוכל לעזור לבני אדם להרגיש טוב יותר.

אני משתמש בשיטות טיפול מגוונות כגון הבעה ביצירה, C.B.T, ן E.M.D.R. ועוד.

הגישה שלי היא הומנית ביסודה; מרגיש את המטופלים ...

קרא עוד...

שירותים

טיפול בהתמכרויות
בעולם המודרני אנחנו מתמודדים עם סוגי התמכרות שלא היו מוכרים עד כה. התמכרות מוגדרת כפעילות כפייתית אשר מונעת מהתמודדות עם מצבי חיים שונים, ומסתירה בחובה משברים נפשיים.
בעבר הכרנו בעיקר את הסמים "הקשים" (הרואין קוקאין וכו') כיום אנו יודעים שבעולם יש מגוון סוגי התמכרות.
אני מטפל במכורים לאוכל, הימורים, בזבוז כספים, גראס, ועוד. עוזר בגמילה ובשיקום.
חלק חשוב בתהליך הגמילה קשור למשפחתו או סביבתו של המטופל. במקרים של התמכרות לחומרים כמו הרואין, גראס או הימורים, נטל ההתמכרות נופל על כתפי המשפחה אם במימון או בהתמודדות עם קשיים נלווים. במקרים אלו אני תומך בבני המשפחה ועוזר להגביר את המוטיבציה לגמילה ושיקום.
קבלת פרטים
טיפול בגיל השלישי
לאחר שגדלנו למדנו בגרנו והתבגרנו, הגיעה תקופת גדילה נוספת. עשינו צבא בנינו קריירה התחתנו נולדו לנו ילדים חיתנו את הילדים והיינו בפעילות נמרצת ב 60 השנים הראשונות לחיינו.
הנה הגענו אל המנוחה והנחלה הזמן בו נוכל להקדיש רק לעצמינו. פחות נצטרך לחשוב על העתיד "החיים יפים".
אבל כאן מתחילים המשברים: הפנסיה היא לא בדיוק כמו שחשבנו. אנחנו לא יודעים מה לעשות עם עצמינו בזמן הפנוי שפתאום יש לנו לרוב. הילדים שהיו עיקר עולמינו כבר פחות זקוקים לנו. בסביבתנו אנשים מתחילים ללכת לעולמם ואנחנו מתחילים להתמודד עם אובדן ועם עתיד מפחיד ולא ידוע, פתאום הגוף שלנו כבר לא מתפקד כפי שציפינו, והמשבר הרגשי בעיצומו. זה הזמן לפנות אלי לעזרה מקצועית.
קבלת פרטים
משפחות שכולות
לפני כ 100 שנים, אתמול במושגי ההיסטוריה האנושית, המוות היה חלק אינטגרלי מחיינו. עם התפתחות הרפואה ובניית בתי חולים חדישים ומרווחים, המוות הופקע מהמשפחה הגרעינית והוצא מהבית מחיק הקרובים לבתי חולים והוספיסים.
כיום כשהמוות תופש אותנו אנחנו לא מוכנים לקראתו.
לפעמים המוות בא בהפתעה ולפעמים לאחר מחלה קשה. בכול מקרה מעורבים רגשות קשים. חלק מהרגשות הם טבעיים בתהליך עיבוד האבל ואנחנו עוברים אותם וממשיכים בשגרת החיים.
לעתים יותר קשה לנו לחזור לחיים ואנו צריכים עזרה בהתמודדות ברגשות המבלבלים.
יש לי ניסיון רב בהתמודדות עם שכול באופן אישי של שכול בגיל צעיר, וגם בטיפול במשפחות ובהורים ואחים שכולים מטעם משרד הביטחון.
קבלת פרטים

כל השירותים (6)

בלוג

בדידות בדידות

בדידות היא הרעה החולה של החיים בתקופתנו.לאחרונה קראתי מאמר מרתק בגלובס שסקר מחקרים על בדידות.אני חושב שכולנו נסכים על כך שהחיים בבדידות פחות נעימים, א...
קרא עוד...

לכל העדכונים

ירמיה שטיין

פסיכותרפיה וטיפול ביצירה