בתהליך..המתן בבקשה.

דרך האופניים הדרכות וטיולים עם ערן פוביצר

מילות מפתח: כושר גופני והרזיה , שיווי משקל , רכיבה ללא גלגלי עזר , לימודי רכיבה לילדים , טיולי אופניים בחו"ל , הדרכה רכיבה טכנית , בריאות הגוף והנפש , טיולי אופניים

אודות

שמי ערן פוביצר ואני עוסק בהדרכת אופנים בריאותית. מטרת התרגול ברכיבה על אופנים היא לשפר את הבריאות הגופנית והנפשית של הרוכבים ולהעניק להם כלים לחוסן נפשי וגופני כאחד. רכיבה על אופנים מקנה לאנשים שקט נפשי, מחזקת את שיווי המשקל שלהם ומשפרת את הכושר הגופני באופן משמעותי.

בהכשרתי אני מהנדס מכונות, בעל ניסיון עשיר בהטמעת מערכות מורכבות בגופים שונים. עבדתי בשיתוף פעולה עם צוותים ועם אנשי מקצוע, תוך עבודת צוות, הכלה וגיבוש. את הכשרתי בתחום הדרכת אופנים עברתי בווינגייט ואני מדריך אופנים מוסמך, בדגש על רכיבת אופנים בריאותית. בנוסף עברתי הסמכה בתור מנחה סדנאות שטח בווינגייט outdoor training.

רכיבה בריאותית על אופנים מעניקה לרוכבים כלים להתמודד עם אתגרי היום יום ומשפרת אצלם היבטים גופניים ונפשיים כאחד. מבחינה גופנית היא מחזקת סיבולת לב ריאה ואת סיבולת השרירים, כמו גם את יכולת שיווי המשקל הנחוצה ליציבה נכונה ומניעת נפילות. מבחינה מנטלית, דורשת הרכיבה בשטח מיומנות קוגניטיבית ועיבוד נתונים מהיר. בשטח קיימים מכשולים שצריך להיערך לקראתם ולהתמודד עמם כמו עליה תלולה או שבילים צרים. צליחתם בהצלחה משפרת את החוסן המנטאלי של הרוכב ובכך הוא יכול להתגבר על חששות ופחדים בחייו.

הלימוד מתאים לילדים, מבוגרים ואנשים בעלי מוגבלויות גופניות ונפשיות. הרוכבים שאני מלמד אותם משפרים את שיווי המשקל שלהם ומדווחים כי דבר זה אף מסייע להם ביציבה ובהליכה בחיי היום יום. העבודה על האיזון והכושר, כמו גם היציאה לטבע באופנים, מעלים את הביטחון העצמי ומעניקים רגע של התאווררות מלחצי היום יום בדרך של חוויה מהנה ומעצימה.

"רכיבת השטח עבורי זו דרך חיים המאפשרת פיתוח מיומנויות רכיבה ושליטה באופניים,
פיתוח יציבות ושווי משקל, בריאות הנפש, בניית כושר גופני, עיצוב וחיטוב הגוף, בדרך של חוויה מהנה בטבע.."

מוזמנים ליצור איתי קשר בנייד 0528474690
או בפייסבוק :https://www.facebook.com/eran.ofan/

תגובות

ערן פוביצר הדרכות וטיולי אופניים

מדריך רכיבה וטיולים על אופנ...