בתהליך..המתן בבקשה.

אנה סטבסקי

מילות מפתח: הום סטיילינג , מעצבת פנים , אדריכלות , שיפוצים , עיצוב , אדריכלית , עיצוב פנים , הנגשה

אודות

שעות פעילות: 10:00-20:00

עיצוב פנים ואדריכלות הינו תחום רחב החובק בתוכו הרבה פרטים שלעתים המשפץ/הלקוח לא תמיד יכול לקחת בחשבון כיצד תראה התמונה הסופית.
עיצוב פנים הינו דבר ניצרך ולא מותרות. הפנים לא פחות חשוב מהמסגרת הכללית של הבית, הן במישור הפונקציונלי והן במישור האסתטי האישי.
ידוע כי "דירה נאה מרחיבה דעתו של האדם". הרחבת הדעת משמעותו לגרום לאנשים להנות ולתפקד טוב יותר בסביבה בו הוא נמצא, בבית או בחנות או משרד זקוקים ל"דעת" המקשרת את נפש האדם למתחם שהוא פועל בו, ואז באה ההנאה וההצלחה לפעולותיו במרחב המחיה שדעתו יכולה להתרחב בו.
במהלך היכרות שלי עם לקוחות אני לומדת להכיר את משאלות ליבו וגם את טעמו של הלקוח וביחד מתכננים ובונים את הדרך עד להגשמת החלומות..
נסיוני כולל עבודה בפרוייקטים של שיפוץ בתים ומבני ציבור כגון משרדים ואולמי הרצאות בבית שמש, ירושלים, יקנעם אלקנה ועוד.
תחום נוסף שהתמחיתי בו הוא נושא ההנגשה לבעלי מוגבלויות:
משפחה ביקנעם שהאישה חלתה בדלקת פרקים וכתוצאה מכך הפכה לנכה בכסא גלגלים, היה צורך בשינוי הבית מקצה לקצה. בשיתוף עם אנשי מקצוע נוספים בתחום בנינו תכנית מיוחדת לנגישות בבית, בעיקר במעברים בין החדרים, התאמת המטבח ליכולות התיפקוד שלה, וכן תכנון מיוחד לחדר האמבטיה.
פרוייקט נוסף הינו תכנון ובניית חדר מיוחד לילדה נכה מלידה. במקרה זה היה צורך בתכנון חדר מאובזר היטב וקרוב לחדר ההורים. גם כאן נעשתה עבודה עם שיתוף גורמים ממשלתיים וכן נידרש ליישם את התקנים המתאימים למקרה המיוחד הנ"ל.
אשמח מאוד לעמוד לשירותכם!

תגובות

אנה סטבסקי עיצוב ואדריכלות פנים

עיצוב פנים ואדריכלות