בתהליך..המתן בבקשה.

חני מתוק לי

מילות מפתח: ערבי נשים , קייטרינג , עוגות , עוגיות , סדנאות אפיה , כיבוד לאירועים , חוגים לגנים , סדנאות שוקולד , בר מתוק , עוגות יום הולדת

אודות

שעות פעילות: ניתן להתקשר לתאומים: בין השעות: 8:00 עד 20:00. לא כולל שבת

יש לכם אירוע ?

רוצים להתפנק במשהו מתוק ?

רוצים לשמח את בני המשפחה ?

אני חני, בעלת העסק הביתי "חני מתוק-לי"

מציעה לכם עוגות ,מארזי עוגיות ,קטרינג עד 70 איש ,בר מתוק עד 300 איש ,מגשי עוגיות מרוקאיות לשמחות ,סדנאות

קבוצתיות ואישיות ועוד.

קצת עלי ...

אני והמטבח:

המומחיות שלי היא אפייה, זה התחום שגם התחלתי אתו לפני יותר מעשור, מרגש אותי כל פעם מחדש לראות את החיוך הרחב על פני היהודים היקרים שנכנסים למטבח שלי וטועמים את מטעמיי.

מה אני הכי אוהבת במטבח?

האהבה שלי במטבח זה המטבח. האמת זה די מאתגר לענות על השאלה הזאת חד-משמעית כי נפלה בחלקי הזכות להתמחות ברוב קטגוריות האפייה, בעיקר מתוקים, עוגות ועוגיות, קינוחים, חלות ומגוון הלחמים; בקיצור-כל מה שמכניס שמחה ואושר ללב ולבית היהודי. אבל בכל זאת אם אני רוצה להצביע על סוג המאכל שאני אוהבת להכין אותו יחד עם תמהיל של רגש הרי שזה יהיה קינוחי המתוקים, כמו הקרמבו שהכנתי לתחרות "השפית הבאה".

חוויה מיוחדת:

לפני שהתאשפזתי במחלקת יולדות כדי לעבור ניתוח קיסרי וללדת את התאומים שלי לפני כ-11 שנים, עמדתי במטבח ועמלתי שעות כדי להכין מתוקים כיד המלך ולקחת איתי למחלקה, כדי לשמח את ליבן של בנות הצוות והיולדות שהולכות לעבור יחד איתי את הנס האלוקי של הולדת חיים חדשים, ועד היום מתקיים קשר רצוף והדוק עם הבנות הצדיקות והיקרות, שממשיכות לטעום את מטעמי המתוקים שלי ואף להזמין מהם לבני ביתם.

אז אם יש לכם אירוע או סתם בא לכם להתפנק ..

התקשרו עכשיו 050-4320330 חני

תגובות

חני מתוק לי

ארוחות עשירות , בר מתוקים מ...