בתהליך..המתן בבקשה.

ענת זגגי איל מאמנת להצלחה

שירותים

אימון למנהלים

הפניית מתאמן לתהליך מרתק המאפשר יצירת תנועה בחיים, השגת מטרות ותובנות.האימון מאפשר לעבור ממצב הישרדותי למצב התפתחותי תוך מספר שבועות. במהלך האימון מסתכל המתאמן לעבר עתידו ומגדיר את התמונה המיטבית שאליה הוא רוצה להגיע- מהו מנהל טוב. מתמונה זו נגזרות מטרות לטווח ארוך ומטרות לטווח קצר שאליהן אנו צועדים באימון. במהלך מסע זה אנו מתמודדים עם תפישות אישיות המעכבות את המתאמן להגיע לתחושת סיפוק והגשמה.

הרצאה חוויתית על התיאוריה האדלריאנית ואימון אישי

כבוגרת ביה"ס לאימון של מכון אדלר, נחשפתי לתיאוריה האדלריאנית ונשבתי בקסמה. בתיאוריה קיימים נושאים כמו : בחירה וסובייקטיביות שמהווים בסיס לתהליך האימון האישי.
בהרצאה ניתנת לשומעים הזדמנות להכיר את התיאוריה האדלריאנית, להבין את תהליך האימון האישי תוך חשיפה לדוגמאות מגוונות של אימונים שהעברתי. חוויה מעשירה ומרתקת.

אימון אישי

הפניית מתאמן לתהליך מרתק המאפשר יצירת תנועה בחיים, השגת מטרות ותובנות.האימון מאפשר לעבור ממצב הישרדותי למצב התפתחותי תוך מספר שבועות. במהלך האימון מסתכל המתאמן לעבר עתידו ומגדיר את התמונה המיטבית שאליה הוא רוצה להגיע. מתמונה זו נגזרות מטרות לטווח ארוך ומטרות לטווח קצר שאליהן אנו צועדים באימון. במהלך מסע זה אנו מתמודדים עם תפישות אישיות המעכבות אותנו מלחיות חיים מלאים תוך תחושת הגשמה.

סדנא להכרת האימון האישי

קבוצות המעוניינות בשעתיים חוויתיות שבהן יחשפו למהו אימון אישי, מה מיוחד באימון האישי האדלריאני וכן כל אחד מחברי הקבוצה יעבור תהליך אישי קצר ויוכל לענות לעצמו על השאלה: מה אם אעשה שונה מחר בבקר יביא את התוצאה המיטבית לחיי?

3 מפגשי אימון במבצע

3 מפגשי אימון בעלות של 550 ש"ח

טעימת אימון

מפגש של 60-90 דקות ובו מתבצע אימון קצר. המפגש מאפשר לחוות מהו אימון, להרגיש את כוחו של האימון האדלריאני, לקדם נושא משמעותי בחייך ולהכיר את ענת המאמנת. מחכה לפגישתנו.

שובר מתנה לפגישת הכרות

שובר מתנה שניתן לתת לכל מי שאוהבים. בפגישת ההיכרות העורכת שעתיים תינתן הזדמנות להסתכל על חייך ולענות על השאלה: מה אם אעשה מחר בבקר שונה יביא את התוצאה המיטבית לחיי. מתנה נפלאה.

סדנה לקביעת מטרות לעסק בשנת 2010

מפגש קביעת מטרות לעסק לשנת 2010. המפגש יתקיים כסדנא ובו כל אחד יתמקד בקידום העסק שלו.
בסוף המפגש תהיה בידך תשובה על השאלה : " מה אם אעשה עד סוף 2010 יחשב השג משמעותי עבורי? ".
המטרה הגדולה הזו תפורט למטרות משנה מדידות עם תאריכי סיום. בואו לתכנן את השנה הקרובה ולפעול להשגת מטרותיכם.
בנוסף במהלך המפגש כל אחד יציג את העסק שלו במשך דקה וחצי וישאל שאלות על העסק שלו במשך עוד שלוש וחצי דקות.
עלות השתתפות 30 ש"ח. חשבונכם יזוכה בנקודה אחת, עבור עסקה זו.
מחכה להכיר אתכם. ענת זגגי איל, מאמנת אישית ועסקית

תודה שחשבת עלי

לכל מי שחשב עלי, המליץ או סתם אמר מילה טובה - המון תודה!
חיבוק, ענת

פי 12

משתתפי הארוע יכירו 11 חברים נוספים בארגון עסקים עושים עסקים שיעזרו להם בשיווק העסק שלהם. כל משתתף יצא עם תוכנית פעולה לתקופה הקרובה שתקדם את העסק שלו בביז, תוך כדי למידה כיצד האחרים פועלים. תנתן אפשרות ליצירת שיתופי פעולה בין המשתתפים. לאחר השתתפות במפגש שכזה רבים יקבלו את התעוזה ליצור מפגש נטוורקינג בעצמם. כל משתתף יזכה בנקודה .
מחכה לראותכם, ענת זגגי איל, מאמנת להצלחה.

אימון תוך כדי צעידה על חוף הים בחיפה

מפגש בימי שני ב7:30 בבקר בחוף קריית חיים. כל משתתף יקבע לעצמו מטרה שאותה ישיג במהלך מפגשים אלו. הצעידה תאפשר שיחה איתי, עם חברים נוספים בקבוצה וחשיבה מקדמת. בסוף כל מפגש יקח כל אחד פעולה לביצוע עד למפגש הבא. עלות השתתפות במפגש אחד 50 ש"ח.
בואו לחוות אימון גופני ואישי באויר הים הממריץ.

אימון תוך כדי צעידה על חוף הים בקריות

מפגש בימי שלישי ב7:30 בבקר בחוף קרית חיים. כל משתתף יקבע לעצמו מטרה שאותה ישיג במהלך מפגשים אלו. הצעידה תאפשר שיחה איתי, עם חברים נוספים בקבוצה וחשיבה מקדמת. בסוף כל מפגש יקח כל אחד פעולה לביצוע עד למפגש הבא. עלות השתתפות במפגש 50 ש"ח.
בואו לחוות אימון גופני ואישי באויר הים הממריץ.

סדרה של 5 מפגשי צעידה בחוף הים בחיפה

מפגש בימי שלישי ב7:30 בבקר בחוף קרית חיים. כל משתתף יקבע לעצמו מטרה שאותה ישיג במהלך מפגשים אלו. הצעידה תאפשר שיחה איתי, עם חברים נוספים בקבוצה וחשיבה מקדמת. בסוף כל מפגש יקח כל אחד פעולה לביצוע עד למפגש הבא. עלות 5 מפגשים 200 ש"ח.
בואו תחוו אימון גופני ואישי .

סדרה של 5 מפגשי הליכה על חוף הים בקריות

מפגש בימי שלישי ב7:30 בבקר בחוף הקריות. כל משתתף יקבע לעצמו מטרה שאותה ישיג במהלך מפגשים אלו. הצעידה תאפשר שיחה איתי, עם חברים נוספים בקבוצה וחשיבה מקדמת. בסוף כל מפגש יקח כל אחד פעולה לביצוע עד למפגש הבא. עלות 5 מפגשים 200 ש"ח.
בואו לחוות אימון גופני ואישי באויר הים הממריץ.

סופרויז'ן למאמנים

הדרכה למאמנים הרוצים להמשיך ולהתפתח. ההדרכה תכלול שליחת דף הכנה ע"י המאמן ולאחריו, חצי שעה שיחה טלפונית או שיחה בסקייפ. עלות הדרכה ראשונה 50 ש"ח, עלות כל שעת הדרכה נוספת 200 ש"ח.

ענת זגגי איל המאמנת

מאמנת אישית ועסקית

עסקים מומלצים בתחום

ליאור רוזנטל  תקשורת אפקטיבית לעסקים ליאור רוזנטל תקשורת אפקטיבית לעסקים
LRPR - תקשורת אפקטיבית לעסקים
דביר  דיאמנט דביר דיאמנט
דביר דיאמנט - לחגוג את הפרעת הקשב
עינבר  שוחט עינבר שוחט
עינבר שוחט