בתהליך..המתן בבקשה.

הראל - שילוב שנוגע

שירותים

שילוב שנוגע - טיפול משולב

זהו "טיפול מאפשר" במגע, NLP וריברסינג, הנוגע בתת המודע ומציף רגשות כלואים למודע. כך למעשה ניתן להגיע אל מקור הבעיה ולעצור תקופות ארוכות של סבל מתמשך וכאבים. בתחילת התהליך אנחנו בדרך כלל לא יודעים לשים את הנקודה על הגורם הספציפי לבעיה, לכן אני מוצא כי שיטת הטיפול המשולב היא הדרך המדויקת ביותר להקל על המטופל.

עיסוי בשילוב אבחון רגשי

עיסוי מפנק שנותן תחושה נעימה ומרגיעה מכף רגל ועד ראש. יעיל לחידוש האנרגיות בגוף ומקל על מתחים ולחצים.
העיסוי משולב באבחון מעולם האורטופדיה הרגשית, זה הערך המוסף שאני שמח לשלב ללא עלות נוספת.
העיסוי מתבצע עם שמנים איכותיים או לחלופין חמאת גוף נעימה ואיכותית.
מומלץ לא לאכול ארוחה מלאה בסמוך לעיסוי ולתת לגוף להירגע לאחריו.

טיפול בריברסינג – נשימה מעגלית מודעת

זהו תהליך ריפוי טבעי של הגוף בעזרת נשימה מעגלית מודעת לשחרור חסמים כמו פחדים, טראומות, רגשות מודחקים, אמונות מגבילות ועוד מעכבים שצברנו במהלך חיינו.
בטיפול אנו שואפים אנרגיה חדשה שמכניסה חיים חדשים ובנשיפה משחררים את כל מה שמעכב ולא משרת אותנו.
נשימה היא ביטוי לנשמה. במקום בו יש נשימה יש חיים. בנשיפה הגוף מתנקה ומשתחרר. ברגע שאנחנו משחררים, אנו משתחררים. זו בעצם דרך מופלאה לרפא את היחסים שלנו עם עצמנו.

טיפול ב NLP

בין המילים מסתתרים רגשות וחשוב מאוד להיות קשובים. NLP היא שיטה המציעה מגוון טכניקות לשוניות (בעיקר באמצעות שיח), שמטרתן להשפיע על דפוס הפעולה האוטומטי המופעל ממערכת העצבים, לשחרר הרגלים ואמונות מגבילות ובכך יוכל המטופל לחולל שינוי בחייו.

סדנת ריברסינג

סדנא מצומצמת ובה בד"כ עד 8 משתתפים.
בסדנא אנו מעלים נושא כללי אותו מציפים למודע.
זהו תהליך ריפוי טבעי של הגוף לשחרור חסמים כמו פחדים, טראומות, רגשות מודחקים, אמונות מגבילות ועוד מעכבים שצברנו במהלך חיינו. טיפול בריברסינג, הוא ריפוי טבעי של הגוף בעזרת נשימה מעגלית מודעת.
תהליך עוצמתי לשחרור חסמים כמו טראומות ופחדים, אמונות מגבילות, רגשות מודחקים וחסמים שצברנו במהלך חיינו. בטיפול אנו שואפים אנרגיה חדשה שמכניסה חיים חדשים ובנשיפה משחררים את כל מה שמעכב ולא משרת אותנו.
נשימה היא ביטוי לנשמה. במקום בו יש נשימה יש חיים. בנשיפה הגוף מתנקה ומשתחרר. ברגע שאנחנו משחררים, אנו משתחררים. זו בעצם דרך מופלאה לרפא את היחסים שלנו עם עצמנו.

הראל מדר שילוב שנוגע

הראל מדר - שילוב שנוגע - טי...